Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Kuldar Kukk
Kuupäev: 09.08.2003
windsurf  vali
Järjekordne Pidulas maandumine.Tuult algul 5 - sele purjele ,pärast sai rigatud 6,3 -ne .Sõidetud sai ca`5 tundi ning kaaslaseks oli soome rahvusest kite mees ,kes tuule tugevuse tõttu otsustas windsurfi kasuks.Hiljem saabus ka team wave .
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 07.08.2003
windsurf  vali
eile sai kinnitust tõsiasi, et saarel elades on oma eelised, vähemasti laine ja tuule valiku osas. mändis puhus juba kalda all 6-7 ja miilipeal paistis rajumgi ning teises saare ääres kõrgusid kobedad 2-4metrased lainepoisid, no neid saigi mindud proovima...2 tunnisest sõidust sain aga normaalset triipu vaid 0,5h, sest 2 lainevahele jäädes polnd tuult ollagi, tipus käristas jälle niiet mu 4,5 venis liistust lahti, tegelt oleks pidand 6se võtma, oleks ää kannatand küll, aga ausalt nii ilusaid pikki kausse, mille 2 laine vahe lausa 50m, pole ammu näind, suurema kamaga oleks nendes kaussides megasõitu saand teha nagu mõnedki kutid said, muide lahel kokku sai loetud 11kohalikku ja 1 soome lipp, algaja Anti proovis ka Discoveril oma esimesi triipe, mis ka varjatud poolel jäid kahjuks liigsuure purje 7' tõttu nappideks, John aga 4se ja explosioniga tegi päris uhkeid algaja veivari samme,vesi oli talutavalt soe aga nisukest soga täis, et murdu kukkudes ei paistnud midagi...ja taas sai ka kinnitust lahe keskosas 200m pikkune tuuleaugu koht, kuhu jäädes lihtsalt vajusid murdlainega kaldani, peab hoidma kohe kõrgemale edaspidi....tulime 7 aegu ära ja siis jäid meite veivarid koos Antiga lainelauda sõitma...
Nimi: Kuldar Kukk
Kuupäev: 06.08.2003
windsurf  vali
Täna 4,2m + 85l . Kohati vähe, kohati räigelt palju.Ühe sõnaga sellist konditsiooni Pidulas pole varem näinud.Pärast ebaõnnestunud hüppelt maandumist,loobusin tõsisematest hüppe sooritustest .Lakun arvatavasti veel homme oma haavu ,et ülehomme jälle rannas paigas olla.
Nimi: Kuldar Kukk
Kuupäev: 05.08.2003
windsurf  vali
Nii siis,kuna puhus loodest, hakkas mõte juba hommikul keerlema Pidula ümber.Mõeldud tehtud.Pilt kohapeal vinge, laht jäneseid täis ,tuult rohkem kui hing oskas ette aimata.
"Sünoptiku ?" pilgu läbi, sai otsus tehtud 5 m + 85 l kasuks .Esimesed 1/2 tundi oli lahe, isegi siga lahe.Järgmised 1,5 tundi tuul mis seni oli puhunud muutus auklikuks ja vaibus veidi. Kuna lootsin ikka veel vaikusele enne tormi ja olin kütkestava laiskuse mõju all ,siis ei viitsinud purje hakata suuremaks vahetama.Mõõt sai peagi täis, astusin veest välja ning nagu ikka, kui asjad autos tuli kaua oodatud tuul ja tugevam kui varem .Aga mis mina tegin ,selle asemel ,et uuesti rigama hakata sülitasin maha,istusin autosse ja lasin nagu viimane nõrgameelne rannast jalga.
Epiloog: homme proovin kõike uuesti .Nüüd, aga tuleb Morganiga vaimu tervendama minna ,et ei juhtuks homme nii nagu täna.

Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 04.08.2003
windsurf  vali
no üle ulga aja oli üks kuul surfipäev, mändis puhus 7-8metrat+ korraliklaine andsid positiivse toonuse kogu surfirahvale, kes , ah jaa , meitel oli saarekapa võistlus, juba soojendussõitudest oli näha, et mõnel mehel oli probleeme laualpüsimisega osa viskas ilusaid luupe, mille pikkused ikka juba olid kaaa, sõitjad tuli kokku 18 ringi+möned eksinud lohemehed ja vaatamata tihedale veeliiklusele ei sõidetud päeva lõpuks ühtegi skai+ külalist pooleks, küll oli aga tegu kohtunikul rajal toimuva jälgimisega, sest keeld mitte sõita võistlusalas ei toiminud, niiet tõeline tegu oli õigete hiidimeeste identifitseerimisega...päev ei lõppenud aga mitte parimate tänamisega ja põdratapja morgani hävitamisega vaid ikka varaõhtani sai triibutatud... mul endal läks see võistlus aiataha, esimine start tuli 5+ aga purje nappusel(6,2) lendasid suuremate kamadega sellid mööda ja ega need jaibid kah suuremad asjad polnd, teises stardis jäin kohe tuuleauku ja peale teistkordset aukuvajumist viskas kopa ette, lasin juma oma lõbuks lõpuni... aga iseenesest oli mönus suitsulestane päe...

Esimene  «  7  8  [ 9 ]  10  11     kokku: 55 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast