Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Ergo Oolup
Kuupäev: 03.08.2003
kitesurf  vali
"Kahjuks" on juba nii, et tööinimese jaoks jäävad rohkem ikka need nädalalõpud ja nii ka seekord st. sel nädalal vaid laupäev & pühapäev.
Laupäev algas Surfimaja juurest, kus toimus purilaua võistlus Saare Kapp 2003. OLULINE ja super hea oli asjaolu, et tuul soosis võitlejaid ja kaldalt oli pilt "väga kiire". S-SE ca 10 m/s.
Lõunast läksin ise Nasvale, kuhu oli järjekordselt kogunenud punt TOREDAID SSK kite-osakonna liiikmeid ja juba ette öeldes oli päev super !! Minujaoks oli esmakordne proovida pumbatavat lohe ( Takoon-Skoop2 14 m2 >> Tänud Janar !! ), kuna "õige" madrats mul sellise ilma jaoks puudus. Testminine andis minu jaoks väga OK !!! tulemuse ja koos "testitava" lauaga ( Cabrinha- Vari 158 >>> Tänud Ain !! ) , kujunesid " triibud" meeldejäävateks ( vähemalt nädalaks" ) Õhtul ÜHISsöömine ( kujunenud meeldiv traditsioon) söömamajas HONGKONG ( Laud oli pikk & lookas)
Pühapäeval otsisime tuult Hailaiult , kuid ootama seda me jäimegi .. Kahju, et "reaalsetes oludes" jäi seekord proovimata Aini poolt antud testimiseks Cabrinha Black-Tip 17 m2, aga siis ....
Nimi: Kuldar Kukk
Kuupäev: 02.08.2003
windsurf  vali
Vätta.Kuna veetsin oma laupäva töö meeleolus ja mändjalas võistlemine jäi selle taha pidurdama ,siis lükkasin laua Sutu lahes vette 2 x 1 tunnised sessioonid 85l ja 6,3 m2 .Päris asjalik , jäin rahule.
Nimi: Ergo Oolup
Kuupäev: 27.07.2003
kitesurf  vali
Nädalavahetus jälle mõõdas .... ( sh. ka pikk kitelaager) . Laagrist ette niipalju, et osad klubi liikmed ootasid pea nädalajagu kohapeal soodsat sõidu-tuult ja nagu tihtipeale juhtub ( tööinimeste "rõõmuks") läks sõiduks siiski vaid laupäeval-pühapäeval. Laupäev SE 5-6 m/s - Nasva. Vastupidiselt prognoosile "oli tuul kohal" ja kohe hommikul läks sõiduks. Natuke häiris asjaolu, et tänu tuule suunale, tuli tihtipeale ette sõit ujujate vahel ( vastupidiselt pühapäevale). Kokkuvõttes: väga hea ilm + HEA setskond + õhtune saun jne ... Mis veel ühelt päevalt tahta !
Pühapäeva hommik (SW 6-8 m/s)oli tänu hommiku poole sadanud vihmale täielik plekk , aga eelmisel õhtul Kalev & Co poolt tehtud tuule "nõidumised" kandsid vilja ja korraga-järsku´tõusis ka sõiduks sobiv tuul . Minu jaoks oli KAHJUKS kokku sõit täielik ebaõnnestumine st. kohe alguses suutsin oma lohet uputada, kaotasin keset merd oma laua, uime ja tahtmise sel päeval rohkem sõita ... Põhjuseks ( kes siis põhjuseid ei leia) oli asjaolu, et 14 m2 ( madrats) oli veidi palju ja tänu sellele ( sh. ka oskustele) oli tulemus ... AGA pole viga ! st. küll haavad paranevad ja EDASI !.
Nimi: Ergo Oolup
Kuupäev: 21.07.2003
kitesurf  vali
Eile-täna kujunes vastupidiselt prognoosile ( st. ka ootustele) täiesti "kasulikeks" surfipäevadeks. Laupäeval Mändjalas E-S 2-4 m/s ei kujunenud küll väga sõidupäevaks, kuid hea seltkond ( sh. toredad sellid Lõuna- E ´st) kaalusid päeva siiski kindlalt positiivsele poolele. HEA oli juhus, et samal ajal sattus külla ehk Mändjlala surfimajja ka tuttav soome-kite-guru Tirri, kes kõiki oma värskete IKO kursuste teadmistega kostitas. Õhtul Aini poolt tehtud õlled "jahutasid" palavat päeva tõhusalt.
Laupäev Pidulas N-E 4-6 m/s. Seekord läks "täppi" ja usun , et vähesest tuulest leidsin ÕIGE koha üles ja minule oli suure lohega 14 m2 tuult triibutamiseks parajasti .... ( ega seda nüüd üle ka ei jäänud) . Üle said lihvitud ka " eelmisest korrast" õpitud nipid .... HEA & mõnus surfipärv minule ja perele ....
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 20.07.2003
windsurf  vali
suvi on ka meile saabunud...täna vesi 23-24C kaldaall28C pole kalipsot ega susse tarvis, päevaläbi proovisid kitekad oma kama taeva alla saada, mis õnnestus alles õhtul...tuul tekkis 4-5 vahel alles ja sai korralikult formula käima 2 tunniks, nii kaaluski isu sõita üle vajaduse parandada purje, eks homme...kaif oli igatahes supppper, sellistes oludes saavadki surfimehed täiega kasvada

Esimene  «  7  8  9  [ 10 ]  11     kokku: 55 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast