Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 01.12.2003
windsurf  vali
reede 28nov, tuul E 6ms, Nasva...läksin rohkem koera jalutama ja muidu nillima, aga võta mastist, juba see, et oli hämaraks minemas andis intrigeeriva situatsiooni, kas jõuan enne pimedat või ei,... 6,3 käis kiirelt kokku ja läksin prodigiga purje keerutama...oli täitsa talutav ennepimedat trenn, pardavalgustust veel vaja ei läinud, kuid just pimeda eel sain maale. tegelt on merel valgust palju kauem kui maal ja nii poole 5ni saab sõita, vesi oli talutavalt normis+3 ja ilm +6, niiet kirusin ajaraiskamist, mis läks kummikinnaste pealeajamisele...kalamehed teavad rääkida, et Sörves on pidevalt +3-4 enam pügalat kui Kuressaares, niiet peab ühe nädalavahetuse sinnakanti rihtima., nädalavahetus läks muidugist aiataha kuna raiskasin sõiduaega pealinnas logeledes...oli liidu hooaja lõpetamine ja tõime päris mitu karikat ära ja see tegi head meelt, Siim ei jõudnud õigeks ajaks kahjuks kohale!!!(peab ikka inimestega suhtlema) ja ma ei teagi, kas tal õnnestus oma auhinda näha...lähitulevikus paneme uue hooaja plaanid paika, kes millises klassis sõitma hakkab aga üks mis selge, et koba peale uuel hooajal kohti enam ei saa.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 18.11.2003
windsurf  vali
laupäeval sai taas üle hulga aja veepeal, tuul S 5-6ms. kuna õnnestus leida investeeringuid paksematesse sussidesse, siis tuli need ka ära katsetada, kuna valisime imesussid, millel suur varvas iseseivas keskonnas liguneb, siis oli ka kõhklusi tema tervisliku seisundi ja liigse autonoomia osas...aga võta varbast, polnd tal häda miskit, esiteks oli ikka harjumatu lt iseseisev tunne, mis hiljem asendus superhea koostööga, kuna kontrroll paksu sussi korral on palju parem jala liikumise osas sussis (st ei liigu talla suhtes) on ka laua tunnetus märksa kobedam, küll aga peab ilmselt vee külmenedes soetama varvassokid lisaks...vett tuli ka mitmeid kordi vähem läbi, kallasin ehk pitsikese jagu pärast välja...päev küll lõppes jamaga tuulekese raugedes aga nüüd vähemasti järgmiseks korraks jalad soojad...hoidke enneaegse jalgade külmumise eest, see on teie tervisele ohtlik.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 11.11.2003
windsurf  vali
kuivamaa asjadest kah...e. kuidas läheb noorte üldfüüsiline ettevalmistus talveperioodil. alanud saalihooajal olen teinud hulgem teste poiste vormi kohta, jõusaalis tegime kõhulihaste, selja rinna ja uue jalgade testi. kuna John on ainus, kes kevadisest pundist jäänud, siis tema tulemused on selja ja kõhu osas paranenud, uued kutid on küll muudest trennidest, kuid arenguruumi on piisavalt, iga jõutrenni lõppu läheb ka maadlus, mis on trenni magustoiduks,... jooksutest näitas liigse istumise nähtusi , mis teha kool, ja ujumine läheb vast kõige paremini -ikkagi vesise ala poisid teeme siis talveläbi tööd ja vaatame, kuidas on näitajad märtsis...
Nimi: Kalev Allik
Kuupäev: 03.11.2003
kitesurf  vali
Ei hakka rääkima sellest , et meie klubil oli hooaja lõpetamine . Samuti mitte sellest , et oli koosolek, kus tehti kokkuvõtte tehtust ja võeti vastu tulevased plaanid ning tehti muid väga konstruktiivseid otsuseid . Ka mitte sellest , et juhatusse valiti ühehäälselt Kuldar ja edasi jäid misiooni täitma Ergo, Johannes ja Kaupo.
Ka see ei vääri märkimist , et sai saunas käidud ja kuule veeretatud ning, kes kõik võitsid.........

Märkimist väärib hoopis tõsiasi , et kohale olid tulnud kogu SSK Kite esindus: Katrin, Ergo, Erkki, Janar, Kalev K, Kaupo, Lauri ja allakirutanu. Lisaks täiendasid teiste klubide esindajad Aivar ja Raino .3 läbivat punkti:
· Laupäevane tuul ligi 10 m/s .Vette laskmine nagu ikka kagu poolsse tuulega hotell “Männikäbi” alt . Merele mindi väiksema varustsusega. Lauri “Ocean Rodeo” 12 m2 , Kaupo - “Takoon” Skoop 3 11,5 m2, Janar - “Ocean Rodeo” 9 m2 , Aivar “Takoon” 9 m2 , Kalev K. Naish 12,5 m2, siinkirjutaja “Ocean Rodeo” 9 m2, Erkki 125 cm3 – ja kimas hoopis kuival maal.
Esimesena said lohed ülesse ja vette Aivar ning Kaupo – nende järel ka kõik teised. Kuna tuul puhus üle Aegna saare oli kohati väga ilusaid puhanguid, mis hang time uskumatult pikaks venitasid . Mitmed korrad tehes “Dead man-i” tundus , et võiks veel teinegi kord sama hüppe ajal käed vee poole rippu lasta. Seda oli näha ka Lauri – kohe näha , et Tariffal kõvasti harjutanud, Aivari trikid ja pöörded 520 , Kaupo äss lainetel veivamises ja Janari hõljumistest kõrgel vee kohal. Oma uue lohega sai kenasti hakkama ka Kalev K. Kalevit tuleb tänada soojade kombekate eest, tänu millele tundus 3,5 C vesi nagu suvel ja kohati hakkas isegi palav.
· Veele ei jõudnud küll Ergo aga tema moraalne tugi rannal on alati märkimist väärt. Märkimata ei taha jätta üllatust suure sünnipäevalaua näol “Villemi bubis”. Laud oli nii kenasti kaetud , et otsiti kohti vabadesse laudadesse, kuna ei usutud silmi , et kas see kõik on ikka meile !!! Ergo saabudes sai pidu kohe väga tormiselt hoo sisse. Tugev täiendus saabus veel tema tubli õekese näol, koos hulga kenade sõbrannadega.
Nüüd oli põhjust pidutsemiseks lausa kuubis - lisaks, hooaja lõpule, veel Ego ja tema õe sünnipäeva näol.
Tekkis väike kahtlus kas “Villemis “ jagub ikka head paremat selle nõudluse rahuldamiseks. Nii mindigi edasi juba tuttavasse “koduklubisse DIIVA”.
· Diiva jaoks oli meile kõigile silmarõõmuks, korduva ja väga täiusliku lavashow, ettevalmistanud Kaupo. Samal ajal kui kõik teised eesotsas Kaupoga “Diivas “ kõigile silmarõõmu valmistasid, otsustas Janar öise exreemspordi kasuks. Tema hommikune üllatus oli suur ja kinnitas veelkord , et rahulikku Kitesurfi vees ja jääpeal ei anna võrrelda selliste extreemsete ja ohtlike spordialadega nagu jalutamine ja hüpped kuival maal .......
Kokkuvõttes oli ülivõrdes tore hooajale punkipanemise üritus. Täname kõiki osavõtjaid, kes oma kohalviibimisega selle taoliseks voolisid .........
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 30.10.2003
windsurf  vali
veed on endiselt talutavad ja õhk soojenes -8-9 kraadini, mis lubas sel nädalal T,K pisut triibutada, käisime Johniga proovimas (W-7-8 m/s), kahjuks vajus aga vetteminekuks tuul 1-2m allapoole, niiet mina sain veel pool tunnikest enam vähem sõitu, kuid head sooritust segas imelik volt keset purje, mis lasi nagu poolest mastist paueri välja, muutsin mitu korda riga, kuid volt ei kadunud, noh sellist jama on mul ka enne olnud, et masti sisseajades liiguvad pooled pisut lahku- seekord lausa 10 cm ...ime , et mast terveks jäi ja sellest ka see diagonaalvolt...niiet moraal sellest- käi alati käega mastitasku üle ja veendu , et pooled on ideaalselt koos....noh John ei saandki midagi kaldaall teha kuna plaanis kanalis triibutamist ja ei viitsinud suuremat rigada, jäi 4 ilmselt lahjaks 6metraga....käisin ka K. tuul SW 6-7m ja sattusin just nurga keeramise ajaks ja vette jõudes oli ainult 5 m järel , harjutasin siis kaldaall ninapeal sõitu veits ja tulin ära, linna jõudes viskas muidugi tuule jälle lakke- nii 9-10 m lõunast ja see eilne poole vinnaga jamamine vees on tänaseks kulmineerunud külmetuseks ja sitaks enesetundeks...istun küüslaugu dieedil ja loodan laupäevaks vormi taastada.

1  [ 2 ]  3  4  5  »  Viimane     kokku: 55 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast