Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Kuldar Kukk
Kuupäev: 10.04.2004
windsurf  vali
Nasva ,113 & 7,0.Roostetõrjeks võiks tänast päeva nimetada.Pikk ja ilmetu talv seljataga.Algul tuletasin meelde, mis pidi laual seista "seljaga purje poolde" või oli see "näoga".
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 05.04.2004
windsurf  vali
2 päeva mandril olemise ajal tilkus süda verd, sest veele ei saand aga ilm oli 5+..no käisime siis Johniga Audenteses koormusteste tegemas ja saime ikkka nats targemaks ka, võtame seda aastat rahulikumalt, ennast tõestatud juba on, nüüd lapime rahulikult vundamenti edasi...tõime ära uued purjed, mis olid ikka väga ilusad ja uus materjal on xxL+ ning loomulikult proovisime kohe pühapäeval ära 6,5 se, kuna tuul oli vaid 4-5ms E, siis suurt lendu ei tulnud, kuid selge, et mitu korda etem on sõita cammidega purjega raci kui sirgega... proovisin ära ka oma uue ratsu falcon T2 eelmise aasta mudeli ja esmamuljed on head, -kergem on sõita allatuult ja tihttuules, ei kipu nii väga krüssama, kui ei sunni, lõpetasin oma katsetused krashiga kuna outhouli ots tuli lahti ja ei jõudnud end trapetsist päästa ja nii käristasin poomi alla välja ja jäin purje alla(hea õppetund võistlustek valmistumisel), esialgne ehmatus oli suur, aga siis ilmnes, et see poomi ots annabki liikuda ja katastroofi ei järgnenud... ka Timo, Gregor ja Alo proovisid oma esimesed veekatsetused ära . nüüdseks on pooled poisid juba vees käinud ja ka vesi ise oli juba +6, ning teiselpool kaid ilmselt soojemgi paar kraadi.
Nimi: Ergo Oolup
Kuupäev: 04.04.2004
kitesurf  vali
Esimesed triibud veepeal tehtud !!! Pikemalt suurt rääkida ei ole st. esimese korra kohta 3- ( st. ei nägu&tegu). Kui siis ehk.... tuult oleks ju võinud rohkem olla !!! AGA TERVE KEVAD-SUVI-SÜGIS ju veel ees !! PS. Vesi oli OK! ( + 6)
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 01.04.2004
windsurf  vali
30 märtsi soe ja mõnus pealelõuna NW 5-8 ms läheb kirja kui I formula hooaja treening, ei osanud kaldalt vaadates õiget rigi peale pannagi ja nii läksin pisut suurema paunaga välja, esiteks polnd häda midagi aga kui kai tagant välja sain läksid pagid 8m välja ja surus laua ülekrüssi, mis lõppes seljatusega, hooaja alguse kohta harjumatu olukord kätele tundus liiast ja nii otsustasin pauna vähendama asuda, kui merel oli vesi päris külm veel ..+5, siis kalda all juba 6-7 andis suvise tunde välja...nii kuna alt peale tõmmata vees pole mõtetki üritada 11-st, siis lasin poomi 2cm pikemaks ja sain olukorra enamvähem kontrolli alla, kuna lainetus oli väike, siis sain kiirused jube heaks...jäin päevaga rahule, John sai ka korraliku trenni ja Joel oma esimesed varbaleotamised hooajal...oli hea kolmapäev.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 29.03.2004
windsurf  vali
seni. kuni ma merel olin, sai klubi vahepeal 2aastaseks, võiks nädalavahetuse kokku võtta, aga järjekorras siis,...laupäeval oli lausa 5+ olud hooaja esimeseks heaks sõiduks, tuult nii 6-8m SW, mis andis lausa tiivad Nasva kai tagant ja talverõõmudest pääsemisel, kuigi Abruka all terendasid lausa jäämäed ja eks merelgi oli pankade liikumist näha, läks vaatamata +3 veele mina, johna ja Siim, saime Johniga ikka päris hea sõidu teha aga Siimul jäi kitsaste kinnaste tõttu sõit väga lühikeseks, sain ka hooaja esimese katapuldi, sest ei jõudnud jalgu aasadesse õigel ajal aga sellist äratust oligi vaja ja pärast läks kõik kontrolli alla....käisin ka pühapäeval purje kuivatamas ning päikest laadimas talvel tühjenenud akudesse...ja eks nüüd uus hooaeg jälle lahti lähebki... ja loodan, et klubi kolmas aasta saab olema eriti tegus ja jätame uue jälje surfiellu saarel!

Esimene  «  19  20  [ 21 ]  22  23  »  Viimane     kokku: 124 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast