Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Ergo Oolup
Kuupäev: 29.02.2004
kitesurf  vali
Nädalavahetus kujunes seekord selliselt, et loodetud sõidutuul siiski saarde ( täpsemalt lõuna-poole-saart) ei jõudndki ! (väidetavalt oli Haapsalu lahel siiski OK ! olnud)Laupäeval olin koos uute lohesõiduhuvilistega küll Tori lahel (N 1-3 m/s), kuid kuivaks lohelennutamiseks see seekord paljus jäigi.
Püahapäeval tegime Kuldari ja Johannesega sõidu Pidula lahe ( vt. pilti) äärde ja käisime ära ka Sõrves. Nautisime ilusat & tuulevaikset talveilma. Kõikjal kohtasime "rüsijääd" Järgmise korrani ...

Vaata pilti
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 25.02.2004
windsurf  vali
pühad jälle möödas ja 3-st päevast 1 oli ka purjega sõidetav.. ehk siis laupäev, tuult 6-7m SW, proovin esiti jääkelku, mis aga takerdub krõbedaks külmunud lumesodisse, kuid vahetan peagi suusakelgu vastu ümber. kuna suusatõrva polnd saada, siis tõmbasin jalased mootoriõliga üle, libises küll. trennipostest tuleb vaid Joel kohale, kes saab ka pika pusimise peale selgeks külgtuules sõitmine ( kuna kelgu jalaste nurk on liiga väike, hakkab ta keerama vastutuult, kui viia keharaskus tagajalale, peaks veelgi nurka teravamaks ajama...ise saan päris hea kiiruse üles- nii oma 40-50, mis suusakelguga rasketes oludes ka lagi on. järgmisel päeval lähevad John ja Madis sõitu proovima, kuid näiline külm tuul ei oma üldse pauerit ja nii üritame vaid Madisele sõitu õpetada 3,3, abil kuni ked pikad ja külmunud on... riigipühaks on aga ilm sätitud just pensionäride jalutamise tarbeks ja Ergo vaid sõidab suure lohega, passin päeva läbi jääl liigutades mõne korra lohet ning saan päeva lõpuks teha vaid nadise 1-2 triipu, Alo üritab kah kelku liikuma saada, kuid ei saa õiget asendit taglasele ja enne kui asi minema hakkab, otsustab tuul maha vajuda... no kolmest päevas 1 korralik- võib rahule jääda
Nimi: Ergo Oolup
Kuupäev: 24.02.2004
kitesurf  vali
Järjekordne väga mõnus päev sh. ka vastla- & riigi sünnipäev. Pühapäeva õhtul mahasadanud värske lumi ja SUPER ilus ¤ ilm ( S 4-6 m/s) pakkusid kindlasti ühe senise talve meeldejäävaima surfipäeva.
Koht oli juba sellest talvest vana tuttav Tori laht ( sh. Kuressaare jahisadama "esinemisplats - IO 6,5 m2 kuni Rhea 14 m2) Kohast ja vabast päevast tingituna oli uudistajaid seekord kohal päris palju !!!! sh. pikema õppetunni lohesõidust said kohapeal SMS noored purjetajad ja nende treener Argo. Teooria & praktika tõestasid , et lohesõit talvel on hoolsatele-alustajale eriti hea, kuna "õpipoisid" olid juba peale mõningaid lennuharjutusi, lumistel jääväljadel esimesi triipe tegemas.
Päev algas ca 11.00 ja koju lõppes ca 17.00. st. raske-pikk & kuid väga MÕNUS päev ..... seejuures hästi kirjeldav pilt vt.

Vaata pilti
Nimi: Ergo Oolup
Kuupäev: 22.02.2004
kitesurf  vali
Kokkuvõte nädalavahetusele 5 + >> mis veel võib tahta, kui mõlemad päevad sai just niipaljusõita , et "peaaegu" sai isu täis ( Pühapäeval sai kokku sõiduaega ca 4, 5 tundi, aga ikkagi jäi mul sõiduisu veel üle )!
Laupäeval olid kohal ka mõned Johannese trenni poisid, kellele sai esimese õpetussõnad lohelennutamisest peale-loetud... Igaljuhul saime lohed lendu ja õhuski püsimiseks ei läinud kaua aega !! ( Tervitused siinkohal Johannesele, et ta ikka uusi poisse kaasa võtaks, kellele lohelennutamist näidata/õpetada)
Mõlemad päevad olime Tori lahel. (sõitsin ka mõned korrad sisse Kuressaare jahisadamasse).
VT. Juuresolev pilt tehktud laupäeval !


Vaata pilti
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 17.02.2004
windsurf  vali
laupäeval oli väga tore sõidupäev, puhus N 5-7ms ja sain rahus 2h triibutada ja halsse harjutada, mis vaatamata ebatasesele jääle oli teostatav, probleeme oli parema halsi sooritustega, mis tuleneb ilmselt koordinatsioonipuudustest jalgade töös ja laua väheses tunnetuse, aga peale pusimist sain ka sellega hakkama ja lõpuks ka korralikum ühtlane tuul kalda all hoidis purje pauerit täis ning tekkis ka sõidumõnu... ka John sai lõpuks vasaku halsi tehtud aga parem jäi tegemata... sellistes karmides jääoludes oli see tulemus maksimaalne...ülejäänud seltskond magas hea päeva maha, fuu!

Esimene  «  21  22  [ 23 ]  24  25     kokku: 124 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast