Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 04.09.2006
windsurf  vali
Nasva, W 7-9ms, päike, vesi 20++... 5,0+85, tuul on nats imelik, nagu pehme, jänksi terve meri täis, kahtlen 5,0 panna aga lähen proovin... laine nurk on vahel täitsa ok ja saan korralikke õhulende, pool tundi on täitsa normis asi aga siis tuleb teist samapikka pausi ja saan jeeli kaldale, pärast tuleb tuul muidugi tagasi, nats keerab, hakkab sadama ka... võis rahule jääda
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 03.09.2006
windsurf  vali
Nasva, Saare Kapp II päev, tuul S 9-10 ms, päike laine, suppersurfiilm. on oodata head kiiret sõitu kuid samas lainete tõttu tugevat katsumust. ... alustan päeva kokkuvõttega noorte eilsetest tegemistest ning loodan, et kõik apsud korvatakse tänase hea esinemisega, aga paraku ei lähe alati nii nagu soovid ja ülejõukäivaks jäi ka seekord tänane päev nii pooltele... rammime kummikaga raja merre olles ise parajalt ligedad, venitame raja just niipalju pikaks, et 50 minuti sisse mahub 10 ringi esimeses sõidus, ... supersõitu teeb Papa, kes paneb noortele pika puuga, meieomadest suudab vaid John lainel püsida,madis ja ott teevad imeaeglaseid ettevaatlikke jibe, mis Madise ka kokkuvõttes medalikolmikusse viib, Kadi saab ainsa klubipiigana esimeses sõidus tulemuse, teise sõitu jõuab ka Karo, aga eks ta raske oli... tähelepanekuna kaldalt oli, et meie piigad läksid suure hilinemisega üle stardijoone, olen küll püüdnud iseseisvust noortele peale sundida aga täna oli tõesti selline tunne, et jäta võistluse korraldamine pooleli ja aita lasteaed vette... alo saab teises sõidus hea stardi, kuid hävib juba esimese märgiga 7 kohta, teise kukkumisega juba 3 veel ja oledki tagaotsas ja siis jama selle poomiotsaga... noh kes ikka tänase tuulega hakkama said olid VÄGATUBLID, selge on see, et sellise tuule ja laine jaoks on vaja eraldi varustust ja ka eritrenne... samuti jõudsime järeldusele, et selle kummikaga meie eluteed ühterada ei lähe, vaja on tublimat relva karmides oludes sõitmiseks... panime aluse osavõtutasudega KAATRIFONDILE.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 02.09.2006
windsurf  vali
Saare Kapp ja Vahase maraton, tuul S-SW 5-6ms, pilves, ... võistlejaid registreerub 33, mis on ka Saare Kapa rekord. .. ülesanne jõuda Vahase alla tundub mulle imelihtne ühetunni ettevõtmine ja kartus, et rada osutub liiga lühikeseks osutub vääraks, ... juhtub hoopis see, et passida tuleb meil Kuldariga Vahase all 2,5h ühe asemel ja 8 võistlejat ei jõuagi märgini... aga rajast, start kai otsas ja välja üle vastuvõtupoi, tagasi ka samatpidi, minu üllatuseks ei ole saarlased, kes kohalikke olusid peaks paremini tundma teps mitte eesotsas, meeldiv erand john 10 , kes on täpse plaani sõiduks teinud ja selle ka täidab, on ülal märgis niinekast 30 sek ees ja napilt ka all võidab Hardcoret... peale 3 sõitjat tuleb ülal märgis pooletunnine paus järgmisteni, Tanel 9,5 ja Alo 8,5 on ilmselgelt alapurjestatud ja hävivad, paljud sõidavad alla Abruka otsa, ei leia Vahase saart!!!, meie seisame ka nats valesti ja ei paista välja, sest kaotame paadiankru ja kasutama väikest märgiankrut, mis imekombel peab meid paigal... lõpuks saab ülemise märgi võetud 26 võistlejat, kellest 8 ei võta vastuvõtutoodrit ja saavad DSQ, kahjuks on DSQ ja DNFi saajate hulgas meie võistlejaid lausa 4, Mari ei leia ülemist märki, tanel, alo, karo ei võta vastuvõtupoid, kuigi tuletame kõigile ülal märgis meelde, et seda tuleb teha!!!, hiljem selgub, et tanel ei võta isegi tulles vastuvõtupoid, jääb mulje, et ssk omad teevad kambasobi, mis jätab inetu märgi maha, reegel peaks olema nii, et kui eksid, ära tule läbi finiši alla... ka kostis nagu varustuse seadistamise muresid veepeal, aga see on ju iga sõitja oma asi, kes ei viitsinud kordagi kogu nädala jooksul trenni teha!!! loodetavasti läheb slaalomiga homme edukamalt.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 30.08.2006
windsurf  vali
Tagalaht, NW 9-10ms, ext 13-14ms, päike... võtame ainult väikesed kamad kindlapeale, john läheb 5sega mina katsetan esmalt 5,9, tõmban käed 2 otsaga täitsa läbi, sest purje on palju ja harjumatu on sõita talvekalpsaga, peaks olema varrukateta soojema kestaga, aitaks küll, liikuvust on liiga vähe... sõidame kordamööda edasi 5sega, john panem katapulti ja kukkumisel rebib trapetsi kinnitused puruks... mugav sõita ei olnud, sest pagid olid karmid, 4,5 olnuks mugav... laine oli aga hüppamiseks ideaalne, sai mõlemal halsil korralikke õhulende, john oma seni kõrgeimad.... pidasime vastu vaid 2 tundi, mis on harjumatult vähe aga puri oli ka liiga suur.... pärast kaeme allanurka lohemehi, sinna on täitsa ok sisse sõita, saab teinekord põhjatuulega minna.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 27.08.2006
windsurf  vali
Lohusalu. 6-7ni puhub kerge tuuleke, mis lubab ehk enamat ka päevaks, kahjuks aga vajub piimjas udu peale 8t kogu lahele ja starte lükatakse edasi kella 2ni...puhub ehk võistluse parim tuul-4-5ms päeva parima etteaste teeb John , kes saab kuni viimase allatulekuni olla liider, kahjuks annab taktikaline nõrgem pool taas tunda ja juss-egon kustutavad ta tagant allatuules ära, aga see üritus annab lootust järgmistele parematele... ka väikestest ei paranda täna keegi oma kohti, kogu võistluse kokkuvõtteks võib aga õelda, et esmakordselt ei katkestanud keegi sõite ja kõik jõudsid kontrollaega, mis näitab ühe osa kordaminekut, edasi tuleb teha tööd tippujõudmisega... autasustamisel aetakse veel segamini medalisaajad ja kadile saab osaks ka liigset tähelepanu, lisaks õigele II kohale -17 piigades, johni II oli ootuspärane, küll aga mitte taneli 4s maarja taga, kes on teinud tubli arengu ja näitas korduvalt poistele selga.... praamile jõuame üle hulga aja napikalt, vaid õhk jääb käru ja aparelli vahele.

Esimene  «  6  7  [ 8 ]  9  10  »  Viimane     kokku: 199 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast