Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 13.10.2007
windsurf  vali
Tagalaht, N,NW, eile mõllanud 24ms tuulest on vaid riismed järgi, puhub 6-7ms, mis õnneks hiljem ikka 8-9ms tõuseb, oleme väljas terve brigaadiga. john, madis, fred, benni, vahur ja surfipiiga anneli, polegi ammu niipalju purjesid korraga seal sõitmas näinud, randa rigama ei pääse, on väike lomp ees ja meil käru taga, laagriplats aga ropult taarat täis... lähen esmalt 5,9 + 103 elliminaator, tuule kasvades oleks juba võinud ka varustust vahetada, aga ainus, mida viitsin teha, on termoka kalipso alla lisada, sest on ikka nats jahe, labakud peavad käes olema, vesi polegi kõige hullem, ... head torulainet täna muidugi pole aga mõne kesise hüppe ikka saan, poistele oli see aga paras päev, said 5-stega sõita,.. mitu korda olin hädas spinnamisega, mida pole ammu olnud, elliminaatori 30 uim on suht sirge ja meri täna heina täis, nagu taha korjas, nii olin kohe spinnis ka, lõpus tulingi maha, kuna ei jaksanud pikkade spinnamistega jamada, ... noh oli 3+ päev.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 06.10.2007
windsurf  vali
Nasva. N-NE, lähen formulaga sõitma, aga satun just tuule keerutamise peale, enne minekut möödan stabiilse 4 ms ja arvestades jahedust peaks vedama, saan aga ainult 2 head triipu ja ühe nadi, kokkuvõttes oli parem päev kui kõige sitem, mil pole üle ühe või ühtegi triipu teha saanud. õigem olnuks Tagalahte minna.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 28.09.2007
windsurf  vali
Nasva, NE-E, 5-7ms, lähen üle hulga aja formulat sõitma, esmalt panen vana pehme Drake alla ja tulen siva tagasi, sest laud on väga lennus, kontroll pagidega puudub, siis vana äraproovitud Fins alla ja purje peale ja olukord märksa parem, peale oleks võinud veelgi tõmmata, pagidega tõmbab ikka vööri vastutuult ja hoo maha, teeme jonhiga võidu, vastutuules jõuan järelegi aga paakstaagis ja allatuules hävin, pean kasutama chikkenit ja see jälle väsitab, lõpupoole läheb tuul ühtlasemaks ja sõit kontrollitavamaks aga üle pika aja on koormusest jagu täis, kokkuvõttes võib õelda, et formula on lahe klass ja peab järgmine aasta sõitma hakkama,... siis madis lõhub oma formula nina päris lõhki,puhas lohakus, kuna kõik laguneb uutest kohtadest, võib kinnitada, et minu vööri remont omal ajal oli ok... õhtul läheme lahepeale ja püüan ühe haugipuraka, saab hea prae homme.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 25.09.2007
windsurf  vali
Nasva, idatuul 6-7ms, päris soe ilm, sätin vette aga enesetunne on kahtlane, siis jääb arma jõesuhu puksima ja kulutan oma pool tundi õpetamise peale, kutid saavad isegi 5-stega glisii, aga panen ise 7 ja see peaks olema mulle ok... no aga vahepeal on purje topp ära kärisenud, niiet miski pole kunagi ilmaasjata, poleks kaldal aega viitnud oleks see jama mullem veepeal kaela sadanud, rahu- aint rahu.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 23.09.2007
windsurf  vali
Reede- Piritale jõuame koos lausvihmaga ja peale paadi veeskamist olen ligemärg, oleks pidand kohe kalipso selga ajama... sõitude ajaks on ilm ok ja tuult 6-7ms edelast... meieomadel läheb normaalselt vastavalt treenitusele, imekombel jõuavad kõik ka starti, ehk vedas ühe halsiga sai hakkama, kadi on hädas käega, mis ilmselt vähese treenituse tõttu sattunud ülekoormuse ohvriks, ... laupäeval hakkab jälle kõva vihmajama peale , tuul 6-10 ms ja vihmapiisad päris valusad, Madis peab väikeste rajal ainsana vastu Tony, Kevini ja Kaspari järel ja on näha, et väikese laua trennist on olnud kasu, tassisn poola plikasid kaldale, kes lõdisevad külmast ja ei saa enam tuulega hakkama, kaldal olevat treeneri käest paraja peapesu saanud., John saab suurte rajal rahulikku sõitu teha ja isegi 3 minutit starti hilinenult võidab oma konkurente... Pühapäeval soovitakse teha 3 sõitu, tuul S..W ehk keerab, 5-7 ms ja läänekaga viskab ikka suurte rajale korralikud 1-1,5 m laine... Johnil probleeme pole konkurentidega, Karol on jätkuvalt varustusega jamad, kord kardaanist, kord poomist lagunemas... Kadi ei sõida viimast sõitu ja ka eelmised on ikka alla võimete, aga vigastus enamat ei luba... Benni teeb head sõitu ja edestab minutiga ka Madist, kes teeb aeg ajalt taktika vigu ja ei loe korralikult tuult merel. .. jätkuvalt on ka probleemsed kaatrid treenerite ja korraldajatega, kes ei taipa, et tuulega tulevad surfajad paakstaagis alla mitte otse ja passivad kursil ees, hämmastab ka oti soov oma 4,7 pissse pildistada ja olla ise rajal ees, poolakad kiruvad... autasustamist ei jõua ära oodata, kuna siis jääksime ööpeale, jõuame 7 praamile, kui veel pole alustatudki!! õhtul teles ei räägita surfajatest sõnagi, nagu poleks seal käinudki.

Esimene  «  2  3  [ 4 ]  5  6  »  Viimane     kokku: 129 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast