Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 24.08.2007
windsurf  vali
Lohusalu , täna puhub hoopis loodest 2-4ms, pagid päeva jooksul on ka glisseerimist lubavad, täna on kõigil rajad normaalse pikkusega aga suurte rada on viidud Vääna alla nagu avamerepurjetamine... Saan hommikul Oti ja peakohtunikuga kokkuleppe, et suurtel on pikk rada alates 7ms ja jun+naised on eraldi kontrollajaga... Kadi kurdab peale esimest sõitu, et laud ikka ei lähe omal träkk keskel, peale träki etteseadmist paraneb nurk nii, et vastutuule otstel võidab ta alati 1-2 kohta ja kui esimene sõit on 8s, siis edasi tuleb 4 ja 3 koht...kohe tekib selle laua ümber elav arutelu ja saare kapa ajaks on juba Karmo lauale bronni teinud... Madise laeks jääb kaheksas koht... Benni teeb normaalset sõitu ja ei jää suurest pundist oluliselt maha, veel tuleb vaeva näha sõidu tehnika ja taktikag, sest palju tuleb ette nappi märgimittevõtmisi ja alumiseks jäämisi... Suurte rajal paneb john oma klassi kindlalt kinni, ..Karole sõidab Kristi sisse ja ta kaotab koha aga protesti ei anna ning on ka päeva kokkuvõtteks Kristi taga... Õhtul püüan paar ahvenat ja Karmo hulgem viidikaid, küpsetamist ei jõua ära oodata.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 23.08.2007
windsurf  vali
Lohusalu, kella 8se praamiga on paras tulla, ilm ilus ja võistluse alguseks puhub juba 5-6ms tuult idast, laine kohati meetrialla, noortel on normaalne rada ja Benni teeb esimese võistlusstardi täitsa ok, Madis seevastu ei näita arengut ja polegi võimalik konkurentsi pakkuda neile, kes pidevalt võistlevad, teises sõidus paneb Frankile vasakuga sisse ja saab dsq kuna jätab 360 tegemata, kuigi ka seda talle karjuti,.. Kadi teeb uue f2-ga tagasihoidlikud stardid ja ei oska laua eeliseid ära kasutada... Suurte rada on tehtud megapikaks, john saab päeva distantsiks 75km vaatamata sellele, et esimene sõit katkestatakse märgi liikumise tõttu ja viimase sõidu jätab pooleli, Juss protestib kohtunikke, kontrollaega jõuab vaid 3-4 sõitjat. Õhtul käib arutelu teemal meie ala väljasuretamise teed, juunioride ja naiste eraldi kontrollaeg.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 18.08.2007
windsurf  vali
Pirita, S, 5-6ms, laine jälle madalam, Eerikut täna pole, sest ta otsustas sõpradega minna Hiiumaale pidu panema (mm pole veel läbi!!!) ja hommikul on nats imelik olukord... paneme siis Karmoga rada, ega see parim ei tule ja Ronald laseb ikka pikemaks venitada, ülemine märk jääb väga laevatee äärde ja päeval korra satubki üks pirakas ikka vägagi küljealla... tuul muudab peagi suunda SW peale ja hakkab ka hoovihma pilvede alt tulema, märgi ümbertõstmine võtab jälle aega, pean üksi ankru koos uppunudd kalavõrguga üles saama ja läbi lõikama..., 2 esimest sõidab John 10sega, kuigi teine oleks võinud ka suurega juba (esimeses märgis kukub tuul 4-5ms peale), tanel paneb teisest 11se ja teeb ka oma parima koha18, suure purjega hakkab ka Johni sõit paranema ja teisel ringil on ta ülemises kolmas -15sekki , mis on läbi aegade parim kaotus liidrile, allatuules aga läheb paar kutti mööda ja tuleb 6s koht. viimases sõidus plekib 2 minutiks ära ja vahe esimesega käriseb ülemises märgis pikaks aga john suudab ikkagi 11 koha välja sõita, Tanel enam ei tulnud... alo pole päeval vette saanudki, hiljem kuuleb tema muudest kangelastegudest... Kadi teeb 3 sõitu ja kuna eelmine päev murdus tema 460 mast, siis nüüd peab ta 8,5sega sõitma ja saab hakkama küll ning on uue lauaga päris ok kohanemise teinud, Karo teeb ainult ühe stardi... esimene ots on aga ikkagi neist ringiga kiirem, mida oli ka oodata, kahju, et naisi nii vähe oli ja vahed läksid liiga pikaks.... autasustamine läheb hea sõuga, tempokalt, rahvale meeldib ja on erinev eelmiste aastate igavatest autasustamistest...võtan veel kontakte, et hakata orgunnima talvist treeninglaagrit, mis peaks sel korral Hispaaniasse sattuma... pärast läheb käima grill ja rumm, mida nii mõnigi noorkotkas pikkisilmi on oodanud.... tulemusi vaadates said kõik ootuspärased (minu ennustuse) kohad, sõnajalad aga ei saanud millegipärast ühtegi tulemust kirja ja ma nagu ei märganudki kutte veepeal, tähtis on 2 tonni eest nimekirjas olla, mitte osaleda... viskan veel kaatri Lohusallu kuhu tuleb 4 päeva pärast tagasi tulla.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 17.08.2007
windsurf  vali
Pirita, SW 6-7ms, pagidega 10ms... laine paras porno, kaatriga annab sõita, täna on mull kaasas teine prantslane Remi, kes sesab nagu kauboi uljalt vööris , see aga segab vaatamist ja paar korda tuleb ka paugutamist lainetega, pooleks päevaks on ta juba ligemärg ja külmunud... poisuid aga sõidavad väiksemate taglastega, john 10, tanel 9 ja Alo 8,5... Joni kaotused esimes märgis on ikka 40seki kuni 1'30 ringis, Tanel kaotab lisaks 1-2 minutit, mis enamasti tuleb teise ringi ajal korrutada kahega (tanelil ja Alol vahel ka kolmega), kusagil toimub ikka hävimine, ilmselt on allatuuleotsad aeglased, ...rada on liiga muuli ääres ja raskendab 5ndas märgis manöövreid, paremad saavad hakkama ikkagi, Jesper tuleb veele mingi laenatud kamaga (ruut väiksem puri + drake uim), ja paneb kõigile pikalt, õppige mehed.!!! mitte ärge süüdistage kamasid oma saamatustes... kaatriga liikumine on lainetega ikk palju aeglasem ja nii ei jõua ma otseteedpidi enne poisse ülemisse, lauad on märksa kiiremad.... üks märk jääb minust ümbertõstmisel põhja, sest on kalavõrkus kinni, Erik kangutab selle hiljem lahti.... John täna 13/16/16/20 ja kokku 17 koht, Tanel 20/29/26/37 ja 27 koht, Alo 28/39/38/29 ja tõuseb stopptulekohalt 38 le.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 16.08.2007
windsurf  vali
lõpuks on tuul meie lahel, ehk pirital, S 5+6 ms, laine üsna madala ja saab 11sega sõita,.. esimeses N`ja juun. sõidus vajub tuul ära ja lpäeva õpuks tühistataksegi see sõit... johni kaotused märkides on minuti ja nats peale ringi Tanelil stabiilselt 2...3 minutit lisa, Alo saab 11sest lahti ja teeb lõpuks edasi minu purjega...naiste sõitudest ei sa ülevaadet aga kadi ja karo vaheldumisi tagaotsas konkureerivad... viimases sõidus on Johni kaotus teises märgis vaid 45sekki ja allatuules võidab kohti veelgi, aga siis krüssu peal tuleb kukkumine ja kohti kaob, purje ülessikutamine võtab oma 2 minutit... kokkuvõttes John 6-28-16-17 ja kokku 16 koht, Tanel 29-23-27-27-kokku 28, Alo 49-49-34-49, kokku 46.... minu kaatris on ka prantsuse treener ja ajame juttu ka talviste lagrite teemal... ilmselt tuleb sel aastal Hispaaniasse minna, hispaanlased on meie võõrustamisest vägagi huvitatud... siis päästmisega tuli tegelda 5-l korral, enamasti mudilased, kelle varustus oli lohakalt ettevalmistatud, inglase katkine mast ja Eerika, kes pidi loodusjõududele alla vanduma....

Esimene  «  4  5  [ 6 ]  7  8  »  Viimane     kokku: 129 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast