Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002    2003    2004    2005    2006    2007    2008    2009    2010    2011    2012    2013    2014  

  2015    2016    2017    2018    2019    2020    2021  

LisajaSissekanne
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 28.12.2007
windsurf
Nasva, SW 7-8ms, +5, päike proovib läbi suruda pilvkattest, aga eriti ei õnnestu, rigan 9,5 ja mõtlen formulaga minna, aga pealetõmbamisel läheb jälle altots, värske, panen siis 5cm lühema jala ja avastan, et mast muutub kohe märgatavalt kergemini pealetõmmatavaks, ilmselt on originaal liiga pikk 9,5-sele pandud?, .. eks need mastid ole ka kõik nagu isepuust vaatamata ühele seeriale... lähen siis igaks juhuks rsx-iga, et mine tea, mis veel läheb... õiget sõitu sain vast paar otsa, siis hakkas ikkagi pagidega tõstma ja kiskus lauda liialt lendu, alt sai nats vähe peale tõmmatud ka, ilmselt sellest kogu ebamugavus tuli, külm ei olnud aga proovisin johni paksud ripcurli sussid ära ja suur varvas hakkas teistest lahus olles ikkagi külmetama, muidu olid nats veekindlamad küll.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 20.12.2007
windsurf
Nasva, NW-W, +5-6, päike, ilm nagu oktoobri lõpus... kuigi sai formulad ära pakitud, tuleb täna vanad kosud vette ajada, john 11+formula ja mina rsx +9,5, ... rsx-iga polegi paar aastat sõitnud, tuult on ideaalselt parajalt 6-7ms, lainet vähe ja läänekaare kohta üllatavalt stabiilne, sõita lausa lux, rsxiga on päris omapärane jibe teha , aga käin 2 korda ikkagi sisse, kuna ei saa varbaid aasadest kätte, keerab nagu jala kinni, siis esimese krüssu peal vaatan, et laud hakkab serva peale ajama ja svert oli vahepeal otsustanud mängus kaasa lüüa... tunnikese järgi läheb ka päike meretaha ja hakkabtuult tõstma ning kisub laua veest välja ning sõit läheb ebamugavaks, john katsetas ära uue gulfteki poomi, hea kerge asi, Oleg oli purje ka väga hästi ära remontinud 5+, ... saigi vist läbi aja saare hiliseim formulatrenn johni poolt tehtud. ... ja kui oled ikka maisest pasast tüdinud pole surfist paremat tahta.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 05.12.2007
windsurf
Nasva, S, 7-8ms, et trenni teha, tuleb lihtsalt poolest päevast koolist jalga lasta, (keelatud soovitusena võtta), aga ega muidu meistriks ei saa, ... teeme üle hulga aja formulat, john 9,5+F2 ja laud on ikka lennus, lihtsalt füüsika, külma tuule jõud on kordades suurem, kui suvel peaks sõitma 11-sega siis täna saan ka 7sega glissi, sest 8sele pole poomi, 7sega pole võimalik muud kui triipu väikese krüssuga lasta, johni nurk on lausa 40+, sama ka allatuules, kui aga lendu saan on ka kontroll laua üle halvem kuna puudub taglase raskus, panen ühe katapuldi serviti lauaga, seda pole ka vaja järgi teha, sõitke õige varustusega, aga külmal ajal ärge üksi merel käige ja see oli moraal... nagu tibutama hakkab, vajub ka tuul, kolmeks juba lõpetame...
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 02.12.2007
windsurf
Nasva, S, SE, 5-8ms, üle hulga aja +6 ja isegi päike piilub aeg ajalt, no peab minema... esmalt loodan 120+7sega sõitu saada, aga tuul vajub ära, kui olen suuremaga peale läinud jälle tõstab, saan 7-8 korralikku triipu ja siis vajub jälle ära, tuult on ainult pilvede all, kui näitab päikest, on kohe vaikus,... täna on tunda, et pole ammu veepeal käind, nats koordi häired ja sulpsan lihtsate kohtade peal. vesi oli täitsa ok isegi külm ei hakanud.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 01.12.2007
windsurf
Kuressaare, liikmete üldkoosolek, kohal need, kel asja vastu huvi, võtan hooaja kokku- oli tegus aasta, võta Hawaii surfikooli, kus töötab 2 palgalist treenerit ja on mitu korda rohkem lapsi trennis, lausa kahel alal nii raceboardis kui ka formulas, seda ilmselt ei tee niipea järgi ükski klubi... John ja Kadi jälle parimad, kahjuks pole koduklubist enam konkurentsi leida ja järgmine aasta tuleb elada väljapoole kui tahad tõusta. ... valitud uuele juhatusele tuleb panna lootusi, ehk läheb mul edaspidi raha kerjamine kergemaks... õhtul viskas mega idaka üles, ideaalne spiidikas oleks päeval, aga pime on ju.

[ 1 ]  2  3  4  5  »  Viimane     kokku: 121 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast