Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Anneli Varjun
Kuupäev: 31.12.2008
windsurf kitesurf  vali
27.12 käisime Tagaranda koristamas, mis läks ootamatult ruttu meie suure seltskonna käes. Kohal olid peaaegu kõik täiskasvanud klubilised ja lisaks terve hulk sõpru. Samal õhtul toimus hooajale ametliku punkti hoogne panek. Kogu lubatud programm leidis aset, ainult et kõik oli... veelgi toredam kui loodetud:) Leidis taas tõestust, et Kuressaare Ehitus on püstitanud väga sobiliku hoone suurepärasesse asukohta. Basseinihüpetest said sujuvalt hüpped tiigi jääauku (kohal oli ka jäälõhkuja Tarmo, alias Vahur) ning jõululauludest said sujuvalt kolm kihvti surfilaulu, mis rikastavad nüüdsest SSK reliikviate komplekti. Jõuluvana aitas muide ka individuaalsed talendid avalikkuse ette tuua - paistab, et surfisport mõjub ka ajule päris hästi. Klubi aastasündmustega oli sõltumatu uuringu tulemuste põhjal kõige paremini kursis Ergo, keda tuleb aga seejuures kahtlustada spioonitöös, kuna vee peal oleme sel aastal harva kohtunud. Tore, et kite-sektsioon oli ka esindatud. Nii rohkearvulist pidu surfiklubi ajaloos vist ei olegi olnud. Vastupidavaimad pidulised olid "täiega" kohal 18-03. Olgu siis lõpetuseks tsiteeritud ühe värske surfilaulu read, mis praegusesse aastaaega hästi sobivad. Keda kohal ei olnud, peab ise mõistatama, millise viisiga neid laulma peaks:)

Tuule hääl kutsub vette
Surfipäev võetaks´ ette
On langemas lund
On vesine kulg
Ees sind ootab lainevahumaa...
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 26.12.2008
windsurf  vali
Purilaua sektsiooni rannakoristuspäev oli ok, esmalt tegime Sörve tipu klaariks, sain Mati käest pragade, et ajasime tema linnud laiali!.. vot ja siis polnd seal eriti sodi ka, sest Mati pidavat iga päev oma ranna ikka üle käima... Nasva, kodune kant , pakkus seevastu piisavalt rämpsu, sai ka mõned kurjad trossid välja kistud, suveks peab prügisildid panema... Anneli oli teinud suurepärased külmburksid, tegu oli ainult teepotti lahtisaamisega, tuli kruvika ja sõra abi kasutada, enne kui tee kätte andis... tublid olid: anneli, aalo, alar,tiia, jane, john, neeme, marek, vahur ja mina ka!
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 07.12.2008
windsurf  vali
Marati klubi e. EPLi hooaja lõpetamine, ilmatüdruk Tuhkanen veab õhtut ja kenasti saab hakkama, Hardcore väljamõeldud stsenaaium on ka ok, saarlased saavad kah teenitud tasud kätte, John Formula U20 I koht, Alo III, naistes Karo II ja Kadi III, John veel raceboardis II koht.... eks pidutsemisest teab igaüks ise pajatada, mina igatahes hülgasin seltskonna ja kell 2400 juba magasin...
Nimi: Anneli Varjun
Kuupäev: 16.11.2008
windsurf  vali
Nädalavahetuse mõlemad päevad Sõrves. Täna oleme lausa 7kesi. Peale Itaalia ja egiptimaa meresid on vägagi värskendav ja karastav;) kodus sõita. Saaremaa on ikka super surfikoht, midagi ei ole öelda - spetsiaalselt emhi kaardilt vaatasin, mandril ei ole praeguste tuultega ilmselt ühtegi nii head sõidukohta kui meil Sõrve või lõunatuultega Nasva, kus saaks samaväärse värske ja tugeva tuule kätte. Külm on ka täiesti talutav veel (õigemini ei olegi külm), ainult pean midagi käte jaoks leiutama - sõrmed lähevad ikka üsna kiiresti kangeks ja siis pole üldse jaksu poomist kinni hoida. Eile tulin lainete peal põrutusega trapetsi konksust lahti ja kuna see oli parasjagu ootamatu, siis sain piiiiika õhulennu oma varustusele vastupidises suunas:)) Jibe´i õppimise programmi võib lugeda ebaõnnestunuks - eile oli mu 4,5 puri veidi liiga suur ja allatuult ei saanud üldse keerata, kohe rebis purje käest. Nii et mitte jibe´i-pojukestki... Täna laenas Siim mulle 4,1, sellega sain vähemasti proovida paar korda aga kukkusin sisse. Üldiselt ikka tore on meie elukene siin... Ja surf on lahe. Vaatame, kas sellel aastal veel saab vee peale.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 16.11.2008
windsurf  vali
Sörve- W 11-16ms, pagiline, +7C,vahel päikest pilvesekka, täna 105 elliminaator+5,0 matrix, john sõidab 95 falcon+6,0 vaporiga ja ei kurda üleliia midagi (peale lühikese uime), vot mis tähendab rdm mast+ racepuri... dsaibid täna välja ei tule, ehk 10st 2, sissekukkumist palju ja lõpuks poeb külm ventaukudest sisse, peaks juba täiskuivaga sõitma, aga vaatamata lühikesel surfipäevale oli hea noorust meenutada... kokku oli meid täna 7 surfajat.

[ 1 ]  2  3  4  5  »  Viimane     kokku: 84 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast