Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 27.08.2008
windsurf  vali
Bandol. still waiting... tasapisi hakkab kõik meenutama Poritimaod...harjun ka kohaliku jaheda veega ja käin Vahemeres ujumas... õhtul sõitsid prantsuse noored meie auto tule segamini, nüüd rabelevad remondi asjade ajamisega, mis on siinmail päris kallis lõbu, meil peaasi, et saab tule enne kojusõitu ette... uues kohas oli ikka nats lahedam, kuigi konti pole ja oli nats soojem magada...
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 26.08.2008
windsurf  vali
Bndol.France, no wind no fun... siia sõitsime 36tundi 3000km, tulime läbi Sveitsi ja Itaalia, et tundma õppida seda äärt, viimane lõpp Itaalias ja Prantsusmaal läks extreemiks, sest enamus teed oli tunnelites, neid oli tõesti sadu, iga tunneli vahe 10...100m valgust, näed hetkeks Monacot, mis oli ülalt vaadates väga kena asi, ja siis jälle tunnelisse , muidu mul klaustrofoobiat pole aga siis väsitas tõeliselt ära, suhe on umbes 500km kiirteed või 100 km tunneleid... Bandol on üks rannikulinn, mis umbselt rahvast täis, rigamise ruumi eriti pole, 2 ööd ööbisime 9km kaugusel Le Beausetis, aga seal oli üsna väike tuba kolme peale, 65euri öö, siis eile leidsime juhuslikult rattatuurilt võistluskohast 500m kauguselt korteri 2 toa, terrassi ja köögiga, saab nats vabamalt, mõned miinused on aga parim halvematest, seal on 100euri korter öö.. ilmaprognoos on ehk maksimum kahele päevale, eks näe.
Nimi: Anneli Varjun
Kuupäev: 18.08.2008
windsurf  vali
Laupäev, väljasõit Undva piirivalvekordoni juurde. Kokku 5 purje vee peal. Tõestust sai SSK moto selles osas, et Saaremaal on ikka kusagil tuult. Nimelt Nasvalt konteinerist oma kamasid peale laadides vaatasin, et tuul nii vaikne, et alla 6,8 purje pole mõtet küll välja võttagi. Kohale jõudes selgus, et... Mere peal paras möll. Jällegi heade surfisõprade abiga (tänan!) sain ikka sõita, ent ka laenatud 5,4 puri oli minu jaoks selgelt liiga suur, veestardist tõmbas üle ja selle võimlemisega olin üsna varsti kutu. Lisaks katsetasin jala-aasasid uues asendis, mis polnud just kõige parem koht ja aeg selleks. Põhja-kirdetuul, EMHI vaatluskaart näitab, et puhanguti oli kuni 14 m/s, kui palju kohapeal mõõdetud sai, ei tea. Koht oli muidu tore, kuigi Marekit tsiteerides: "esineb kive". Igal juhul siit moraal ja õppetund edaspidiseks - kui vähegi autosse mahub, tuleb kaugemale sõites ikka kogu kraam igaks juhuks kaasa võtta. Või siis kodutöö ära teha ja internetis põhjalikumalt tutvuda tuuleoludega.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 14.08.2008
windsurf  vali
Nasva, saabume just õigel ajal, et rigada valed purjed ja tulla peale esimest triipu väiksemaid võtma, john läks 7,5 peale ja siis hakkas laksama, proovin esmalt 6,2 kuigi juba näha et palju, siis 5,o aga seegi liiast ja siis 4,5 on enam vähem ok, 103 laud läheb kah lõhkuma ning üle hulga aja jälle vana 85 välja, tuul läheb nii maruks, et sõidumugavus kaob ära, kaldalt möödame 16-20, mis võib ka tõsi olla, kui ikka 4,5 enam mugav pole on üle 16 ms kindlasti, vesi oli soe, ... päeva lõpus jäime veel rajuvihmapilve sisse, mis oli väga kena pilt, aga kahjuks polnd kaamerat. konteinerid pidasid ilusti tormikatsetuse vastu.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 11.08.2008
windsurf  vali
Roomassaare, SW-W 6-7ms üsna stabiilselt aga kaldaaluse tuulega, sõidetakse 3 järjest, esimesed saavad puhata, viimastel üsna karm päev, kuigi samas pole 3 tunnine sõidupäev merel miskit erilist... startides näeb taas võitlust, esimesse starti jõuavad vaid tublimad ärkajad, john sõidab 4 koha välja!, teises teeb Ervin meile kingituse pannes vasakul leontil tee enne märki kinni, leonti kukub lausa selili ja kaotab oma 2-3 minutit , tundub, et kaldapoolsed lähevad hästi märki välja poole parema nurgaga kui merele minejad, seda kinnitab ka esimese märgi kaatrimees papa niine.... eesmärk eilse võrdsete punktidega leontit lüüa on kah tehtud ja henri ning niine ei suuda täna konkurentsi pakkuda, peale finishit tuleb korra marutuul vihmaga kokteil aga see puudutab vaid hilisemaid lõpetajaid... oli hea formulaüritus, ei saanidki aru, miks sellele on juurde poogitud raceboard ? aasta paar tagasi, kui jah oli tuulega probleeme, siis ilmselt sponsorite suhtes ta end õigustas, kuid nüüd olid need 6 nagu vaeslapsed. venkud ärisid meil paar vana purje ja ühe formula ära, sai konteinerisse nats ruumi juurde.

Esimene  «  3  4  [ 5 ]  6  7  »  Viimane     kokku: 84 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast