Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 29.07.2008
windsurf  vali
Leba, hommikul 7st viisin auto juba randa, sest hiljem oleks heade kohtade saamine olnud probleem, ja õhtul muide ei saanudki autot enam surfiparklast välja ja tulime ratastega koju,.. kamad tuli täna tassida ise randa, oli päris korralik koormus, surfitraktor vedas lavade varustust, megatorme ja lavasid pannakse ürituse jaoks üles... regamine läks ka ok, regasin esmakordselt ka end kõuchina ja anti ka korralik nike kott ja särk, john tegi korraliku paaritunnise lauatestimise ja ütles et gonzalole jüi kiiruse alla aga jesperiga oli kiirus allatuules parem ja nurk ka.. tuul oli veits auklik aga briis töötas korralikult 4+6ms,... teised eestlased jõudsid alles 2 ajal kohale, ... siis oli veel tükk otsimist et leida koormakatteid rigamise alla panna ja kohalikud muidugi ei teadnud jälle midagi ning pidime ise avastama üsna meie hotelli juures ehitusmaterjalide poe, kus oli ka koormakatteid.... õhtust sõime täna valjas, et aru saada koduhotelli köögi eelistest... merevesi on nagu pirtal, ehk jahe.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 28.07.2008
windsurf  vali
Leba,mida hääldatakse tegelt weba, kohalejõudmine läbi Ventspilsi sadama võttis 15 tundi autosõitu, millest 3 tundi ka puhkasin, kokku tuli umbes 1100km Ventspilsist, viimane ots Gdanski all oli kurnav, paras tiksumine, ka tegi tom+tom oma kiirete otstega paar tünga kohe Poola sisenemiselja kohati sõitsin üherealist kolhoositeed... Leba on nagu miljon poola turisti mahutav Orissaare alev, rand on megasuur ja kogu linn töötab turistide lõbustamiseks, jube väsitav, kamad tassitakse randa traktoriga, ilus puhas ja hele liiv,...täna puhkame, söök+jook odavam kui meil kõrtsus, hotell 350 koos hommikusöögiga, pole teab, mis lux aga meil on vaja vaid külg õhtul maha panna. muide enamus kohalikke pole isegi euroopakatest midagi kuulnd.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 28.07.2008
windsurf  vali
Leba, kohalejõudmine läbi Ventspilsi sadama võttis 16 tundi autosõitu, millest 3 tundi ka puhkasin, kokku tuli umbes 1100km Ventspilsist, viimane ots Gdanski all oli kurnav, paras tiksumine, ka tegi tom+tom oma kiirete otstega paar tünga ja kohati sõitsin üherealist kolhoositeed... Leba on nagu miljon poola turisti mahutav Orissaare alev, rand on megasuur ja kogu linn töötab turistide lõbustamiseks, jube väsitav, kamad tassitakse randa traktoriga, täna puhkame, söök+jook odavam kui meil kõrtsus, hotell 350 koos hommikusöögiga, pole teab, mis lux aga meil on vaja vaid külg õhtul maha panna.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 26.07.2008
windsurf  vali
tänasega on 99% kola ümber kanditud konteinerisse, kärusse ja veel paari kohta ilmapeal... ja uuel kolal on oma plussid, mis kaaluvad üles miinused, isegi naabrid (nüüdseks) käisid täna kaemas, kuda meil läheb, oleme rahva keskel ja tähelepanu keskpunktis... lõpetasime pealelõuna korraliku formulasõiduga päevane S briis keeras õhtuks 180 ja andis nii 5-8ms, john sõidab uue gaastaraga väga kiiret ja teravat nurka, mis on hea, kas aga piisav aeg et euroopakateks kohaneda, ilmselt mitte, õpime lahingus.... ja päeva lõpetasime toreda grillipeoga! jane püüdis 6 ahvenat.ja vahepeal käis juulivana Kalmer, kes tõi meile kingituseks 4 uhket rannatooli ja ühe suure sahisti.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 22.07.2008
windsurf  vali
W-10-12ms, kolime enamus lauakola konti ja suurt ruumi enam üle polegi, homme saab ehk mõned kamad tuua ja siis peab ülejäänu mujale vaatama... vette ei roninud, kuigi tahtmine oli, aga põlv poleks ilmselt vastu pidanud, viimati läks lihtsa ujumisliigutusega paigast.

Esimene  «  5  6  [ 7 ]  8  9  »  Viimane     kokku: 84 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast