Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 26.01.2008
windsurf  vali
Nasva, NW 6-7ms+3-4, vesi 0, john RSX
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 22.01.2008
windsurf  vali
ikka Slovakkia, hommikul matkame kuulsates karstikoobastes ja enne lõunat mäele ei saa, see on ka kehale normaalne ärkamise varu, et saada natukenegi liikumist vormi... kuna mujal on lumeolud kehvad, siis jälle Strebskesse, poolepäeva pilet on 245eeku aga mõni kutt sõidab ka 2tunni piletiga päeva lõpuni, lähen fotosessiooni tarbeks esmalt väikesele mäele ja juba selle paarisaja meetrise kõrgusevahega leian eest jäätunud seina, allatulek on muidugi extreemne ning kukkumist kõvasti, pidamine praktiliselt puudub, ning mingit korralikku pilti ei saa... edasi suurele mäele laugemaid nõlvu otsima aga tuleb ka seal kõvasti enam eilsest kukkumisi ette, lohutuseks kukub ka teisi, põrutan käed hullult ära ning topin järgmiseks laskumiseks kindasse salfade pakid sisse- on suur abi, päeva poole natsa soojeneb ja pidamine muutub paremaks, ka saan oma parimad laskumise ajad päeva lõpuks umbes 10 min. kanti, Tiia võtab ka paar laskumist üles ja selt leian suuri puudusi oma kehaasendis kui võrdlen teistega, aga ega muidu polekski teada saanud... päeva lõpetame taas mingis suures veekeskuses, kus on ühine M+N riitetumise ruum, basseinis ka veemassaazh, lainenurk ja täna hakkab veel lund tormama, mis teeb elamused huvitavamaks, torust alla lastes venitan nats õlga ära hoides end liigsest tiirlemisest, eriti lahe oli kottpimedas alla kimada... nüüd, kus lumi maha tuli , peab hoopis koju sõitma hakkama, murfikas.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 20.01.2008
windsurf  vali
Slovakkia, Strebske Pleso, lumelaud....esimene mägi on udus ja tõuseme tõstukiga teadmatusse ja jälgime väikese mäe hüppeid, kutid lendavad udus 80m peale,... ülesjõudes ilmneb päris extreemne fakt laskumise järsust nurgast, aga peab tulema alla, õnneks on sula ja pudrus saab ka pidama ning kukkumised pole hullud, esimene laskumine 20 kukkumist teine 3, areng silmnähtav, lõunaks tüütab see mägi ära, läheb selgeks ja avatakse suur mägi, laskumist 1,5 km, esmasel läbimisel koos kukkumiste ja puhkamistega läheb 20 minti (tõstuk sõidab üles 10min), mudilased ja profid kimavad pidevalt mööda, püüan teha ennast võimalikult arusaadavaks ülejäänutele oma suunamuutustega, et vältida träfikus hukkumist, päris karm, puhkan laskumisel lihaseid 2-3 korda + mõned kukkumised, päeva lõpuks olen täitsa kutu aga saan juba 1-2 kukkumisega alla, siis on ka juba tuul tõsnud ja tipust tulles on paar kohta, kus peab jälgima, et tuul üle ääre ei puhuks... suuska ei laenutanud, kuigi hind komplekti pealt olnuks 300eeku päev, mäepilet oli samas hinnaklassis, alet-20% saab student ja teacher kaartidega. õhtul oleme lihaste lohutuseks termaalvannides, mis on suured välibasseinid kus saab valida 28/38/ ja ligi 50kraadise vee vahel, lobistan oma tunnikese 38-ses ja pärast on suht inimlik olek.

Vaata pilti
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 01.01.2008
windsurf  vali
Kuressaare, öösel hakkas sadama lund E 4-5ms -0, nagu nädal tagasi windguru lubas. hommikuks oli juba maa valge aga rohkem värvivahelduseks mustale ajale. Mõeldes ette algavale aastale numbriga 8, võib teha järeldusi- 2 nulli koos ja pöördult on 8 ning lisaks 2008 koos annavad alust numbrimaagiale. 8 on näiliselt kinnise rajaga slaalom ja pidevalt tuleb tulla algusse tagasi, et näha kaugel oled ja kaugel on sinu konkurendid. Tuleb vaadata seljataha ja ette, et teha järeldusi vajalikeks muutusteks. Sellel rajal on läbijad või rajalt väljakukkujad. Kas sa suudad sellel rajal püsida, kukud välja või juba kukkusid välja ja number seitse ei toonud sulle õnne vaid said tõdeda, et 007 on bonditrikk filmimaailmast ja reaalsusega pole siin midagi pistmist. 8 on hea number ja sul on võimalus igas raja punktis taas alustada. Kui joonistada kaheksa lahti võib viia liikumise lõpmatuseni, pead vaid kujutama kaheksaid üksteise peal, kus on iga 8 läbimisel võimalik jõuda uuele tasandile. Kes oskab näha teed järgmisele tasandile saab edasi, kes ei -jääbki esimesele ja suletud rajale. Otsi oma teed.

Esimene  «  13  14  15  16  [ 17 ]     kokku: 84 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast