Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002    2003    2004    2005    2006    2007    2008    2009    2010    2011    2012    2013    2014  

  2015    2016    2017    2018    2019    2020  

LisajaSissekanne
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 31.07.2008
windsurf
Leba, hommikune meri on lootustandev ja 12 aegu juba saab sättida veele algab jube trügimine läbi päevitajate müüri, ajuvaba, korraldan ise ühe läbipääsu, siis hakkavad ka turvad end liigutama, 139 võistlejat peavad veele saama,... enne võistlust käib kaldal 3 matsu, hiljem veel 1- mastid, john sõidab esimese sõidu nii hästi, et ei usuks ise ka-15 koht on eestlaste parim, ajaline kaotus liidrile on sõitudes 5-6 minutit finishis, esimese märgi parim kaotus oli 50sek Gonzalole.. laud on veel võõras ja ilmselt olnuks vana F2-ga kohad paremad, aga peab uue asja siin käppa saama, et Bandolis juba olla liidritega konkurentsis., rada on pandud sponsorite ja publiku jaoks, finish on toodud kaldalt lahkujatele risti ette, kaldaalune tuul on ka triki, ja paljud ei oska sellega arvestada, ning peavad enne finishit veel pautima, viimases sõidus nt Martinez teeb lisa, John aga mitte... õhtul on avamine, saab kõvasti süüa-juua.-surfajad teevad puhta vuugi... päris huvitab jazzband esines.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 29.07.2008
windsurf
Leba, hommikul 7st viisin auto juba randa, sest hiljem oleks heade kohtade saamine olnud probleem, ja õhtul muide ei saanudki autot enam surfiparklast välja ja tulime ratastega koju,.. kamad tuli täna tassida ise randa, oli päris korralik koormus, surfitraktor vedas lavade varustust, megatorme ja lavasid pannakse ürituse jaoks üles... regamine läks ka ok, regasin esmakordselt ka end kõuchina ja anti ka korralik nike kott ja särk, john tegi korraliku paaritunnise lauatestimise ja ütles et gonzalole jüi kiiruse alla aga jesperiga oli kiirus allatuules parem ja nurk ka.. tuul oli veits auklik aga briis töötas korralikult 4+6ms,... teised eestlased jõudsid alles 2 ajal kohale, ... siis oli veel tükk otsimist et leida koormakatteid rigamise alla panna ja kohalikud muidugi ei teadnud jälle midagi ning pidime ise avastama üsna meie hotelli juures ehitusmaterjalide poe, kus oli ka koormakatteid.... õhtust sõime täna valjas, et aru saada koduhotelli köögi eelistest... merevesi on nagu pirtal, ehk jahe.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 28.07.2008
windsurf
Leba,mida hääldatakse tegelt weba, kohalejõudmine läbi Ventspilsi sadama võttis 15 tundi autosõitu, millest 3 tundi ka puhkasin, kokku tuli umbes 1100km Ventspilsist, viimane ots Gdanski all oli kurnav, paras tiksumine, ka tegi tom+tom oma kiirete otstega paar tünga kohe Poola sisenemiselja kohati sõitsin üherealist kolhoositeed... Leba on nagu miljon poola turisti mahutav Orissaare alev, rand on megasuur ja kogu linn töötab turistide lõbustamiseks, jube väsitav, kamad tassitakse randa traktoriga, ilus puhas ja hele liiv,...täna puhkame, söök+jook odavam kui meil kõrtsus, hotell 350 koos hommikusöögiga, pole teab, mis lux aga meil on vaja vaid külg õhtul maha panna. muide enamus kohalikke pole isegi euroopakatest midagi kuulnd.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 28.07.2008
windsurf
Leba, kohalejõudmine läbi Ventspilsi sadama võttis 16 tundi autosõitu, millest 3 tundi ka puhkasin, kokku tuli umbes 1100km Ventspilsist, viimane ots Gdanski all oli kurnav, paras tiksumine, ka tegi tom+tom oma kiirete otstega paar tünga ja kohati sõitsin üherealist kolhoositeed... Leba on nagu miljon poola turisti mahutav Orissaare alev, rand on megasuur ja kogu linn töötab turistide lõbustamiseks, jube väsitav, kamad tassitakse randa traktoriga, täna puhkame, söök+jook odavam kui meil kõrtsus, hotell 350 koos hommikusöögiga, pole teab, mis lux aga meil on vaja vaid külg õhtul maha panna.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 26.07.2008
windsurf
tänasega on 99% kola ümber kanditud konteinerisse, kärusse ja veel paari kohta ilmapeal... ja uuel kolal on oma plussid, mis kaaluvad üles miinused, isegi naabrid (nüüdseks) käisid täna kaemas, kuda meil läheb, oleme rahva keskel ja tähelepanu keskpunktis... lõpetasime pealelõuna korraliku formulasõiduga päevane S briis keeras õhtuks 180 ja andis nii 5-8ms, john sõidab uue gaastaraga väga kiiret ja teravat nurka, mis on hea, kas aga piisav aeg et euroopakateks kohaneda, ilmselt mitte, õpime lahingus.... ja päeva lõpetasime toreda grillipeoga! jane püüdis 6 ahvenat.ja vahepeal käis juulivana Kalmer, kes tõi meile kingituseks 4 uhket rannatooli ja ühe suure sahisti.

Esimene  «  3  4  [ 5 ]  6  7  »  Viimane     kokku: 62 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast