Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002    2003    2004    2005    2006    2007    2008    2009    2010    2011    2012    2013    2014  

  2015    2016    2017    2018    2019    2020  

LisajaSissekanne
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 18.10.2008
windsurf
Sõrve, W, 9-11ms, vahel ka 7-8ms. päike, vesi ok, ... meelitame täna siia 2 uut kutti (mikk ja tanel) ka kaasa, kellel esmalt sõrve kohta arvamus, et see on pro-de koht, tegelt parim algajatele... john läheb katsetama uut 6,0 vaporit rdm mastiga, mina sõidan 5,8+103. panen täna aasad slalli peale ja saan palju paremini üles, ehk täna peab esmalt krüssama laidude alla, kus lainet vähem, seal on ka päris ok sõita, vesi on täna poole meetri jagu kõrgem tavalisest ja seega saab lasta pikka triipu,... laidude all on vänge kalatööstuse hais, mille kormoraanid sinna tekitanud... teisel pealeminemisel satun just nõrka tuulde ja lõpetan päeva mahatulekuga... proovin veel ise ka uue taglase ära 95 slallikaga, puri on raske kui tuult pole, veestarti on teha suht kehva, sest puri jääb oma paunaga nagu vaakumisse veele, parem mitte kukkuda sisse, kui aga tuult on, on ka tema vedu päris äkkiline ja koostöö meie ülikerge slallikaga supper, arvan, et see on spiidi laskmiseks päris hea komplekt, puri oma kaaluga surub vööri maha ega lase lendu tõusta, siin peab veel õige uime leidma.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 12.10.2008
windsurf
Kaugatoma. W, 7-10ms, päike, vesi ok,... polegi siin üle aasta surfimas käinud, edelatuul oleks muidugi parema lainega, aga tuult nagu oleks ja läheme peale, panen 5,9 + 103, john saab 5,8 ga normaalset sõitu, hoiatan veel enne sisseminemist neemet ja vahurit kivide eest, aga ise panen kohe kalda ääres ühe madaliku kivile sisse ja saan uimele tüki välja, ... viimased sõidud nasval on olnud väga kõva veega ja põrutused väsitavad lausa tunniga kogu keha, kaugatoma laine pole nii hull ja kui täiega lasta, siis pole ka põrutusi, nagu hoogu nats maha lased, on ka kohe traiel lahti... lõpuks läheb tuul ebaühtlaseks, mahatulemisel otsustan juba päris kaugel jalad maha panna, aga taban teist korda mingit madalikku ja rikun uime veel altpoolt kah, raisk !
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 05.10.2008
windsurf
Nasva, S, 9-12ms, täna saadan golfi kus ..., kohe inimese tunne peal, 12 merele ja saan korraliku tuule, 5,8poison+102 L on isegi liiga erk ja võtan nats aja pärast oma vana 85L laua, aeglasem ja pehmem, tänane laine on jubejama, ainult kalda all ja madalikel, kus saab kausist hoopeale on ok, mujal täis traiel, aeg-ajalt kaob laine lihtsalt alt ära ja prantsatad auku ning kohe jälle järgmisega pauk neerudesse, väsitab üsna kiiresti ära, aga päev ikka kirjas... vesi jahedavõitu aga talutav, päike teeb olukorra normaalseks.hüljes uudistas ka surfi.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 04.10.2008
windsurf
Nasva, S 6-8ms, kui mina golfikursuselt randa jõuan, hakkab tuul juba vaibuma, rigan 9,5 rsxi taglase,formula f2fx100+65 rsxi uim, vot selline kompott, aga töötab suurepäraselt, saan lausa 3-4m pagidega käima ja teen korraliku formulatrenni üle hulga aja, aga tegelt normaalsed surfajad sellise tuulega pallikesi auku ei aja...
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 21.09.2008
windsurf
Pirita, eile starte õnneks ei tehtud, tuulepuudusel, john saab külmetusest taastuda, lahel olla delfiin ujunud!!!...
täna aga paistab, et saab glissis sõita, esimeses stardis jääb John karpi, väljaminek on passiivne, ilmselt olnuks vaja siin korra sverti kasutada, et teiste peale tõusta... esimeses märgis on aga john peaaegu ees, ehk üks tuuleauk röövib edu ja Juss saab esimesena märki, teist korda on ülemises juba John ees, siis alla jälle juss ja nii vaheldumisi kuni John võtab ikkagi võidu!!! vat sulle võitmatut olümpiapoissi... teises stardis saavad mõlemad mehed minema normaalselt, john aga märgis esimene, vahel näib, et juss saab ta allatuules kätte, john püüab pagisid ja näib,et kaldub allaminekust hoopiski kõrvale, hoiab glissi, risk aga õigustab ja kiirusega sõidab ta jussi üle, tuleb ka teine võit!!!... kolmandas saab john suurepärase formulastardi, ehk paneb kõige alt glissis läbi ja pikalt minema, jevgeni kukub jussi ette stardis ja paneb tee kinni... john ei jäta selles sõidus kordagi kahtlust esimese osas ja edestab jussi koguni 1.30 ga... juss proovib johni protestida reegliga, mis ei luba kasutada vanu purjeid, (johnil 4 aastat vana puri) jätab aga asja pooleli, kui olen talle otse õelnud, mida ma sellisest võidusaavutamise katsest arvan, sitasti, ja hiljem selgub, et see reegel ei kehtigi kohalikul võistlusel, oleks vaene mees end rahva ees päris lolliks teind, tegelt tegi niigi, et asja üldse üles võttis, tuleb õppida kaotama kodus, eks ta raske küll ole kui press on sind nii üles haipinid.... võit meite hoovil!!!

Vaata pilti

1  [ 2 ]  3  4  5  »  Viimane     kokku: 62 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast