Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Raino
Kuupäev: 27.12.2009
  vali

SAARE SURF

Surf on saarel ikka popp
saarel surf ei ole ropp
Anneli siin seda veab
tragilt päevikut ta peab

Johannes klubil elu hoiab sees
selles ta kui kala vees
John see ilmas mõõtu võtab
peagi MM tiitliga ta koju tõttab

Marekil on lemmik puri
ilma peale pole kuri
Neemet näeme tihti rannas
spordimees on kõikjal hinnas


Alar vingelt laineid künnab
surfipisik on tal rinnas
Henri naerul nägu eees
murrab maste nigu vana meees

Annelagi vette läheb
glissis sõidab üle lahe
Aalo meister omas klassis
Taglasega tunde rassib

Praegust läbi minu luule
surfata võiks otse kuule.
Nimi: johannes
Kuupäev: 25.12.2009
windsurf  vali
Tori laht, E 7-15ms, 0...-1C, suusakelguga + 6,0, merel jää ja lumesegused kohad, lumepeal pidamine väga hea, osades kohtades vajub jalaga läbi pealmise kihi ja enne alumist jääd on ka vett, läbivajumised 10-20cm, igal juhul vaja on kummaritega kindlam, laiamadala all enamasti lumeväli, seal on ka normaalsem sõita, pagid on ikka sellised, et esmalt rigatud 6,0 vahetan kohe 5,0 vastu, aga ka sellega hakkab lõpuks väsitav, trapetsis saan vaid vasakul halsil sõita, paremaga on tuule nurk selline, et surub kõvasti krüssu ja pagid on ka päris ohtlikud, täie hoo pealt lööb tuule tespoolt sisse ja kohe tõmbab täiega üle... aga kokkuvõttes 3+ päev. Henri ja Veiko maadlesid ka suurte purjedega.

Vaata pilti
Nimi: johannes
Kuupäev: 19.12.2009
windsurf kitesurf  vali
Tori laht, E 6-8ms, -7C, suusalaud jälle välja, lumi on nats paks, võiks olla isegi tihedam nõrga tuule jaoks, kui aga pagi peale tuleb, saab päris mönusat triipu lasta 6,0 purjega, lumelaua-kite variant oleks supper.
Nimi: johannes
Kuupäev: 28.11.2009
windsurf  vali
Nasva, +6, vesi+4,5, SW-S 5-6ms, formula.

Vaata pilti
Nimi: henry
Kuupäev: 28.11.2009
windsurf  vali
Formulast lähemalt, Nasval siis. Sellest et vesi soe on seda pole vist mõtet mainida, sõitsin lausa paljakäsi sest kindad on mul imeliku libeda sodiga kaetud, ja poomist kinni hoida on ikka tõeline jõunumber. Kuna mul endal on õnnest ikka veel pikk mast puudu ,siis Neeme jagas minuga oma õnne ja pakkus lahkelt masti. Sõidust siis, alguses tiirutsime abruka ja konteineri vahet niisama kuni Neeme pakkus et teeme Abruka otsa ja sõidame mugava külgtuuleotsa. Mast minu purjes oli seesama millega John on maailas endale nime teinud ja paljusi surfareid õnnetuks teinud ja pannud hingelisse võitlusse ,et kas ikka jätkata selle surfiga. Kui ikka soojas ja soolases vees sündinud mehed haledalt lutti saavad. Mõtlesin seda masti eelist kasutada ja lasin neeme pikalt ette, mis oli muidugi viga, sest Neem oli minust palju kiirem. Läksin ähmi täis ja panin veel korraliku katapuldi. Abruka otsalt tagasi saime kõrvuti sõita ja siis oli vahe ikka kohe meetrist meetrisse kiiresti kasvav. Piltlikut oleks nagu Neem sõitnud uue Volvo xc90-ga ja mina vana v70 panniga. Mõnus oli sõita küll aga see kiirus hakkas piinama, lasin poomist veel järgi mis tiba tiris vedu juurde. Pärast kaldal lesides arutasime et oleks võibolla pidanud proovima träkki tahapoole viima. Neem kirjeldas et tema lausa lendas veepeal niiet laud vett ei puudutanudki, ma ei julenud talle öelda et see sellest, et ta eelmine pühapäev merejumalale deb r13 uime ohverdas ja sp kätel kanti. Kui konteineri varjus tasakesi pikutada siis oli minu laua seest kuulda kuidas saadud katapuldist laua ninas osmoos käib ;)

[ 1 ]  2  3  4  5  »  Viimane     kokku: 126 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast