Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: johannes
Kuupäev: 19.12.2010
windsurf kitesurf  vali
Võtsimegi hooaja kokku, mis oma käivete poolest oli ehk üks tagasihoidlikum käies vennelikult kaasa elutrendidega aga sportlike tulemuste kokkuvõttes traditsiooniliselt meie parim John Kaju, kes siiski maailma edetabelis 19 kohal, millest unistasime 3 aastat tagasi... ja esmakordselt tunnustasime ka seeniorsportlasi, kelle lippu kõrgel 141 kohal worldrankingus hoiab Neeme Truumees. tahaks väga kiita ka heade tulemuste eest naissurfareid, kui veel peab ootama... noh ja jõulumeest ka see kord ei tulnud, pääsesin salmi lugemisest, et :.. sõitsid lauad mitte reed mööda suvist mereteed, külla saarele kus me oma eurot ootame... või nii et: ootan ootan aastat jälle uut/ hinnad tõusevad, mis muud/ ei pea üldse õgima/ eurod matan surfi ma! ja saangi kärbeskaalu lõpuks ometi!!!

Vaata pilti
Nimi: Alar
Kuupäev: 27.11.2010
windsurf  vali
Le Morne - ei suutnud kiusatusele vastu panna, et ookeanis surfamist proovida. Sealne surfiklubi/laenutus on meie omast pisut suurem.. umbes 100 komplekti. Klubi asub ise laguuni ääres, kus riff murrab suured lained ära ja kaldast päris kaugel veel on võimalik jalad turvaliselt põhja saada.

Võtsin elu väikseima varustuse 5.9 + 132 - tuleb välja, et korraliku tuulega on isegi mul võimalik ilma tanker-aluseta sõita. Olles tutvunud varustuse lõhkumise hinnakirjaga ja peas kokku arvestanud, mitu korda oma oma laua nina olen ära risunud, siis tundus 12 EUR "kindlustus" päris hea diil päevaks - seda vabatahtliku kindlustuse võimalust võiks ka meie laenutuses rakendada.

Tuul tundus olevat 10+ m/s ja meeldivalt ühtlane - sõita sai kenasti. Üritasin SSK lippu nii kõrgel hoida kui oskasin - ehk kellelegi pihta ei sõitnud, kinnistasin veestardi oskust.. ma ei hakka parem valetama ka, et mul mõni jibe välja tuli.. keegi ei usuks ikka.

Õppisin veel niipalju, et kui sulle tundub, et millegipärast enam glissi ei saa ja midagi tundub väga valesti olevat.. siis tasub kontrollida, et ega vöötrapetsist vahepeal rinnatrapetsit saanud ei ole...
Nimi: Anneli
Kuupäev: 15.11.2010
windsurf  vali
Oooohhhh kui hea. Üle pika aja jälle mõnus "surfisahmakas". Ilmateade vist rääkis midagi viimasest soojast ilmast. Igatahes oli õhk täitsa meeldiv, nii +8. Puhus SW ja tuul käitus korralikult vastavalt prognoosile. Alates kolmest hakkas puhuma 12-18ms. Nasval ikka jälle, mujale ei jõua enam sõita, läheb enne pimedaks kui vette saab. Marek koos pisipojaga jälgis toimuvat autost, mina ja Vahur käisime sõitmas. Ise jäin väga rahule, kuigi oli päris tugev ülepurjestus 4,5sega, 3,8 oleks ehk olnud mugav. Laine oli päris suur, kui välja sõitsid, läksid vahed suuremaks ja tipud kõrgemaks:)Vasakul halsil läks eriti lõpupoole lainete vahel siledamatel kohtadel hoog ikka nii kiireks, et hoidsin kõigi kümne küünega kinni ja tuletasin endale meelde, et trapetsit rohkem usaldada. Vesi on väga kõrge, sai kaugele kõrkjateni välja sõita ja seal oli kohati üle pea. Lõpupoole hakkas tulema selliseid metsikuid pagisid sisse, et tundus olevat õige aeg kaldale tulla. Väike väsimus hakkas ka tunda andma ja elu on õpetanud, et peale seda hetke on parem mitte enam punnitada, eriti külma ilmaga. Päike juba loojus, pilvekihi all oli kitsas erevärviline särav triip. Tõeline põhjamaa surfiromantika. Külm ei hakanud, ainult pärast kui juba kaldal olin, hakkasid pöidlad lahti sulama ja siis oli oiiiii kui kibe. Töölaevadest hakkasid usinad tööinimesed just riburadapidi koju sõitma.
Nimi: Anneli
Kuupäev: 04.11.2010
windsurf  vali
Hommikul puhus veel väga maruliselt, Sõrves näitas kuni 18 ms. Suund seekord W. Kuna aega oli vähe, siis taas Nasvale. Olime koos Vahuri ja Neemega. Kuna suund läänest, sai täna päris kaugele merele ka välja sõidetud, laine oli mõnusam suurem. Motivatsiooni dzaibida oli rohkem kui küll, kuna üldsegi ei oleks tahtnud vees liguneda. Niisiis tulid üsna mitmed välja kah, mis on tore. Tuult oli 4,5 purje jaoks parasjagu. Läänekale tüüpiliselt oli tugevaid pagisid sees ja siis oleks tahtnud, et oleks puri alt kõvasti rohkem peale tõmmatud, suht ebamugavaks tegi sõidu. Seda enam, et mul täitsa tavalised freeride purjed ja need ei käitu ka ideaalse trimmiga nii mõnusalt kui sooviks. Külm ei hakanud, jaksu oli juba veidi rohkem. Ära sõites tabas mind üllatus, nimelt auto ei tahtnud Nasvalt ära minna. Õnneks olin hotelli pool kaldal. Tuli siis kasutada Meelise lahket teenust, kes võttis vaevaks mu auto akut laadida. Ise oleks ka juba väikest elektrit vajanud, kuna olin juba üsna maha jahtunud, ei olnud arvestanud pikema kaldal kükitamisega. Koju jõudes oli juba pime.
Nimi: Anneli
Kuupäev: 03.11.2010
windsurf  vali
Nasval paremal kaldal. Marek oli ka viksilt kohal. Puhus edelast. Uskusin prognoosi enam kui tegelikke olusid, et pidi pärastlõunal päris kõvaks tuul minema. Nii saigi 4,5 puri kokku pandud, kuigi oli kahtlusi. Aga läkski nii, et juba üsna varsti hakkas kergitama ja pooleteist-tunnise sessiooni lõpuks oleks väiksemat purje tahtnud. Marek sõitis olude sunnil suure lauaga, ütles, et oli väga ebamugav, mida ma usun ka, kuna laine oli hästi tihe. Ammu polnud vee peal käinud ja vahepeal veel haiguse ka läbi põdenud, nii et kole kiiresti väsisin ära. Uued talvesusside olid mõnusalt soojad, eelmistest käis vesi juba täitsa (ehk liiga) vabalt läbi.

[ 1 ]  2  3  4  5  »  Viimane     kokku: 134 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast