Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: johannes
Kuupäev: 26.02.2010
windsurf  vali
Selle aasta esimene sula, mis toob lõunatuulega juba kevadet ninna.0...+1. merejääl 10cm vesilund.
Nimi: johannes
Kuupäev: 20.02.2010
windsurf  vali
Tori laht, NE-E 6-9ms -14C, saab 6-se purjega sõita, lumetuisk takistab vaalude nägemist ja tihti sõidan end kinni, isegi ühe katapuldi teen ja mitte eriti pehme vaalu sisse, päeva eesmärk oli mudel NR 6 ümbertehtud variandi katsetamine extreemeoludes, lumi oli kohati väga paks, põlvini, hooga läks üle küll aga vaiksega tuulega vajusin kinni, see kelk on ka nüüd reguleeritavate suusanurkadega, aga ta sobib ikka rohkem kõva lumega sõitmiseks, NR7 oli kiirem ja vaaludestki pani hooga üle.
Nimi: johannes
Kuupäev: 03.02.2010
windsurf  vali
Tori laht, E 9-12ms, -3C, lähen uut kelku katsetama, mis tehtud reguleeritavate suuskadega ja kumera pealsega. kuna tuul on suht ühtlane ja tugev, merel aga rohkesti lund, siis rigan katsetamisks ikka 6,0 purje, et igast jamast läbi vedada... esimest triipu proovin maismaal, aga suusad vajuvad kohe hange, keeran nurka maha ja kiman merele, üleujutatud ala on korralikult külmanud(?vist, panin üle) aga esinene triip lõppeb ikka kõva krüssu peale, keeran nüüd suusa nurga eest peaaegu maha, aga tagant +1 cm et spinni ei läheks ja saan lõpuks kelgu liikuma, et hoi-hoi!, pole ammugu sellist lendu teinud. täie rauaga sõita ei saanud veel, sest laud pealispinnata ja libe ning tuisuvaalud ka võtsid pidevalt hoogu maha, tegelt oleks saanud tunnikese varem jääle, seletanuks silm ka ebatasasusi rohkem. jalaaasad (2 järjestikku)said sel korral kohe täpselt paika, nii palju on ikka 7-nda kelgu ehitamisega kogemusi juba tulnud. tagumises aasas sõita oli trapetsis ok ja samas ka nats krüssas, esimeses aasas sõitsin täpselt külgtuult ja paakstaaki, sain suure kiiruse, aga ebaühtlane lumekate tekitas pidevat katapuldi tunnet ja ei lasknud täie fiilinguga kihutada, hoidsin ikka akent tihti lahti. tagasitulles kimasin juba üle maismaa hange vajumata, ehk suusad õige nurga all paksu lume tarbeks. Täiesti positiivne projekt!!!, tuleb ka teised kelgud ringi teha.
Nimi: johannes
Kuupäev: 31.01.2010
windsurf  vali
Tori laht, W 5-9ms, nagu läänekaga ikka, täna soe nagu jaanipäe paiku -5. lumetormiga vaheldumisi ka päikest. lumi vahelduvalt kehva, sellise lumega ilmnevad just jamad kelgu settingus. ühel halsil saab sõita normaalselt, teisel aga krüssab meeletult, peab suusa kallakud tegema reguleeritavateks. peale paaritunnist sõitu ilmneb aga, et kaldale ei pääse enam kuiva jalaga, üritan hooga sõita kuniks lumi kannab, siis aga vajun ikkgi läbi lume ja saapad vett täis, läänetuul tõstab vett sellise hooga, et selle aja sees kui kodus käin kummikuid toomas on vesi juba 10cm tõusnud, Henri sõidab veesuuskadel päris kuivalt maani. lähen johni kelku veest välja tirima, vesi kummiku ääre all, tagasi tulles juba 5cm üle sääre, ja see kõi paari minutiga. jää kuramus põhjas kinni ja mitte ei tõusnud, kui nüüd külmab, saab uisud alla.
Nimi: Henry
Kuupäev: 23.01.2010
windsurf  vali
Miina Veiko ja Johannes. Tori laht muidugi. Tuult polnud (mingi 2-3 m/s) ja päike paistis, st et panime jääpeal "Jussi" Kappasime jala kamadega laevaeele ,sest seal jäisem ja sai sõita üle tee nagu torus väheke, panime Pipe-i youknow :) .Kirjutasin laevatee sp et ei oska õieti kirjutada fafarfaater vms.

Vaata pilti

Esimene  «  23  24  25  [ 26 ]  27     kokku: 134 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast