Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Anneli
Kuupäev: 19.09.2010
windsurf  vali
Sõrve paistis emhi andmete põhjal olevat ainus koht, kus korralik tuul. Keset minu kahtlusi sinna mineku osas ilmusid õnneks Nasvale Urve + kompanii, kes seadsid kursi Sõrve poole ja ma haakisin end siis ka sappa. Kohati oli 5,5 puri üle ja kohati ka vähe (väikese laua jaoks), ent peamiselt oli täitsa paras. Sain hästi sõita ja tunnetust tagasi, meeldivalt palju dzaibe tuli ka välja. Vesi oli täna esimest korda tuntavalt jahe, varsti enam aukliku sussiga ei kannatagi minna. Marek, karastunud saare mees oli muidugi lühikese käisega. Kahe ja poole tunnise sessiooni peale väsisin ära ja teised tulid ka kaldale.
Nimi: Raino
Kuupäev: 19.09.2010
  vali
Püüns. kuigi ilm oli sombune ja eile sai kenat sõitu Pärnus ajasime ennast ikkagi mere äärde 7,6 vaporiga ja 117 stokega sõitsin siis 1,5 tundi. Aga Varje käis ka täna vees:)
Nimi: johannes
Kuupäev: 19.09.2010
windsurf  vali
Nasva, emv slallis ja teine päev. kuigi ajasin surfrahva täna poole tunni võrra varem veele ei andnud see loodetud tulemust. sisetunne ütles kohe, et oleks veelgi varem pidanud ja kasutamata see 9...10 vahel puhunud hea tuul jäi, pool 11 oli juba vihmapilv peal. siis 1 ajal hakkas üllatuslikult taas puhuma, aga vihmapilv, mille eest tuul ülesse tõmmati, jõuab liiga vara peale tõstes tuule taas 16ms+ rahe ja siis slossib jälle ära. kohtunikuna oli mul täne isegi lihtsam kõiki veepeale ajada, saavutasime hommikusel skippersil isegi üksmeele ühisstartide osas, kui sõitjail oli paras pähkel õiget purje nii kiiresti muutuvates oludes valida, õige oli ikka võtta ülepurjestusega kamad. kahjuks jäime aga mõlemal korral veeleminemisega hiljaks. mõtlesin, et võinuks teha ju eelsignaalide ajad lühemaks, kuid eks ka võistlejate võimetel on piirid ja 15 min zuulu tõstmisest on optimaalne rigamiseks ja starti jõudmiseks, tegelt sai sellega ikka hakkama vaid vähesed ehk isegi kui ilmaolud olnuks ok oleks starti jõunud vaid 3-4 võistlejat. see muidugi näitab valmisoleku taset võistlusel.... veel jäi kripeldama eilne saamatu päästmine, mille käigus purunes 1 puri ja ühel latt, seda saanuks vältida ka sellistes extreemsetes oludes kui surfajad ise olnuks aktiivsemad ja tähelepanelikumad purjede paati aitamisel, igal juhul tuleks alati katkised poomid taglasest eemaldada, mitte üritada kõike ühes tükis paati saada.... head meelt tegi aga see, et John lõpes oma juunioride karjääri eestikatel esikohaga ja veel üld 3 koht on väga tubli, esinee oli Erno, siis Juss ja seljataha jäid nii Martin kui Henri!
Nimi: henry
Kuupäev: 19.09.2010
windsurf  vali
Nasva, peale Hiiuma BF-i on haigusepisik ikka kimbutanud, selline väsimus on peal. Kohvitassi tõstes juba väsin ära ja julm unekas on peal. Selle haiguse nimi on vist laiskuskontiites :) Anyway, arvasin et 5-11 knot-ga saab sellest formulaga jagu. Teiselpool jõge passisid slaalomiässad nagu märjad kanad räästaall ja ootasid pigem lõpuvilet kui tuult. Tõmbasin alt, tavalisest trimmist 1 cm vähem, sest tundus ,et tuult nagu polegi, mis oli muidugi viga. Muulitagant välja saades hakkas puri hullult kangutama ja lasin kaldale tagasi ja tõmbasin juurde. Ikkagi , kuna Mr Neeme oli laupävasest slalli tasemetööst pehme, siis puudus mul tahtmine ennast piitsutada. Tuul tõusis mingi 10 m/s-i kohati ja sõit läks ebamaugavaks, ning ma lõin käega. Tuulega tuli see nõme laine ka. Ühesõnagea "tekk torgib ja padi oli kõva"
Nimi: Raino
Kuupäev: 18.09.2010
  vali
ikka Katariina kail käisin neljapäeval sõitmas .ok see selleks .Täna siis kimasime Pärnus pool 12 sain vette purjeks 4,7 ning laud 96 liitra ,kohe tõmbasin tugevalt alt peale sest ikka puhus :) ja nii jutti lasin pea kaks tundi .

Esimene  «  3  4  [ 5 ]  6  7  »  Viimane     kokku: 134 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast