Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: johannes
Kuupäev: 02.09.2010
windsurf  vali
Tagalaht, N, 12-14ms, mida oli kõvasti vähem, kui lubatud, õnneks oli 5,8 kaasas ja veel eile koormat tehes mõtlesin 103L peale, aga jätsin maha, täna olnuks see õigem valik kui 85L, midagi ikka teha sain, ka mõned täitsa ok hüpped, enamasti aga veivasin, sest isegi külgtuules sõit väsitas alapurjestatusega jalad ruttu. sättisin 2 korda träkki ettepoole ja sain lõpuks mingi vähemväsitava variandi, lahe lääneserv, kuhu tuul rohkem sisse pääses oli ka normaalsem sõita... heina oli ka vahel uimes ja üldse see uim tuleb välja vahetada, paras ankur... vesi oli meeldivalt soe, lõpetasin viie aegu... John sõitis papaslalli ja sai 4 koha (Erno-Henri ja Martini järel)
Nimi: Raino
Kuupäev: 29.08.2010
  vali
Ka pühapäeval sai seilatud, 10-ne Neeme puri tootjalt Gaastra ning sverdilaud Fanaatikult. Kaks sõitu tehti ja need ka läbi libisesin.Tänud korraldajatele.
Nimi: Raino
Kuupäev: 28.08.2010
  vali
Võistlused Henri laenas formula lauda ja Neeme laenas 10 purje.Esimene Fan start oli väga halb sverdi lauad ikka kiiremad libisevad eest (käima ei saa ju),poole pealt tuul keerutab sajab vihma lõpuks pumpan ennnast ikka klubi juurde tagasi kuid sõitu kirja ei saa.Teine sõit norm ,vastavalt võimetele.Viimases sõidus sain lõpus käima kuid ei jäganud finisi liini ning kaotasin 2 kohta.Nüüd siis sai sõita glissis.läksin ikka proovima formula sõite ka,rajast ei taibanud mõhkugi ja nii sõite kirja ei saanudki .
Nimi: Anneli
Kuupäev: 24.08.2010
windsurf  vali
Kuna mu asjad on Nasval, siis kulgesin peale tööpäeva lõpetamist sinna, ei olnud infot ka, et kes kus on. John sel hetkel ainsana merel veel, tuli 4,2ga kaldale, pani vesti selga ja ütles, et kui tuuleauk on, siis saab sõita aga muul ajal on üle. Oligi nii, et sel hetkel kui ma tulin, läks just päris maruks, pagid olid sinna 18 ms kanti kindlalt (SW jälle). Otsustasin oma 4,5 +82Lga siiski peale minna, tõmbasin igalt poolt purje maha nii palju kui sai. Meelis seisis kaldal ja otsustas kodust väikesed asjad ära tuua. Seni oli ta 6,5ga sõitnud kuni veidi rahulikum oli. Kui ma vette sain hakkas John just asju pakkima ja nii ma sinna üksi triibutama jäin. Alguses hoidsin kalda ligi aga vaatasin, et hullu pole midagi ja käisin tagapool ka ikka trampliinidega kohtumas. (natukene rahulikumaks jäi vahepeal) Väga kihvt oli, sellist kiirust ikka tihti ei koge ja samas tundsin, et enamuse ajast kontrollisin olukorda. Ühe katapuldi ainult panin kui hakkasin kalda all dzaibi tegema ja siis tuli just kole pagi. Lõpuks jõudis Meelis ka tagasi (4,0 purjega). Sõitsime veel kahekesi mõni aeg, kaheksast läksime minema. Vahepeal jalutas kaldalt läbi veel Allan, kes arvas, et tuleb endale pisike puri ikkagi soetada ja Marek, kes oli teisel kaldal lõbutsenud oma 4,7ga, kuni kolli tulekuni.
Nimi: Anneli
Kuupäev: 22.08.2010
windsurf  vali
Veiko kirjutab vist eilsest päevast. Aga täna oli nõnda, et rahulik pühapäeva hommikupoolik, tuult mitte eriti. Mõtlesin, et olgu, põikan korra Nasvalt läbi, vaatan, mis olukord on. Aga ega ma eriti lootusrikas ei olnud. Kell 11 kohal ja olin esimene, ainult kalamehed luusisid ringi ja üks lõhkine arbuus vedeles, mille vist mõni kajakas on noka vahelt maha pillanud. Tuult ei eriti. Õige varsti hakkas aga lipp üha enam trimmi minema ja tuli hakata rigama. Binoklist paistis ka, et kai otsa taga hüppavad valged jänkud (W suunaga nagu tavaliselt meie putkade juures ei saa ju täpselt aru, kuidas puhub). Valisin kindla peale minekuks kõige suuremad asjad, ikka 6,8 kämmidega puri ja 117L laud. Kui nurga tagant välja sain, selgus, et sõita saab nendega küll ja veel. Ajapikku tuul aina kosus ja kosus (SW 11-14ms) ning lõpuks olin ma täielikus ülepurjestuses aga kohanesin sellega ära ja oli päris kihvt. Laine oli nii tihe, et kahe hüppe vahe jäi kohati liiga lühikeseks:) Dzaibe tegin järjekindlalt iga otsa peal ja üsna palju tuli ka välja. Mõnda pisiasja sai nagu paremini tehtud, samas teinekord taban end mõnelt vanalt vealt, näiteks panen jalgu vahetades uue jala liiga taha. Vahepeal jõudsin veel üle pea vees Küllele ja Janisele veestardi õppuse teha, mis läks igati asja ette, kuna need kaks tublit hakkasid neid seejärel kohe praktikas ka teostama. Sealjuures lasin ma enda kamad kalda poole minema ja hiljem ujusin neile järele. See oli tegelikult päris õpetlik vahepala, et selgust saada, kuidas mere peal oma võimeid adekvaatselt hinnata - tundub lühike maa aga ikka läheb hulk aega kuni kaldani jõuad, isegi allatuult. Kolmetunnise sessiooni järel väsisin ära ja tulin kaldale. Tanel ja Mihkel olid ka kohal. Hiljem avastasin, et teisel kaldal hotelli taga oli iganes suur hulk purjesid. Kuna Raino oli ka seal, siis ta ehk kirjutab, et mis seal toimus:)

Esimene  «  5  6  [ 7 ]  8  9  »  Viimane     kokku: 134 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast