Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Henry
Kuupäev: 31.10.2010
windsurf  vali
Miina ja Mr Neem Sepikutega nasval. Pole ammu käinud ja kartsin et vesi on külm, panin sussi sisse soojad sokid ja tõmbasin kilekotid otsa, siis libisesid jalad sussi sees nagu jääpeal, tobe mõte. Puri tundus raske ja siis lubasin endale et teen hommikuti kätekõverdusi ja söön putru. Õhtul näppan ämmakanditaadi menüüst lillkapsast ja teen kõhulihaseid. Ja nagu Neem õieti arvas, siis praegu lambanahal istudes ja õlut limpsides muigan endamisi, et inimene võib ikka ahastuses rumalaid mõtteid mõelda ;). Punkti pani päikselisele päevale viimane race Mändjala poole. Super, lasime mööda kaldaäärt, päike paistis, võrke ja heina polnud ja kuna mu nurk on anyway kehva ,siis ei pressinud isegi seda enam. Lihtsalt lasime tuulel ennast kanda. Vaatasin kahvatu hall-sinist vett ja kuidagi naljakalt varjutas argimuresi selline fraas ühest vanast laulust „O what a wonderful world”
Võibolla hakkan vanaks jääma või on hormoonidega midagi , et nii emotsionaalselt end mõttelt taban, samas pidi õlles ka palju naishormoone olema. Pärast 6-endat pudelit hakkan lolli juttu ajama ja ei oska enam autoga sõita ;)
Vesi ikka uskumatult soe veel, tuult !
Nimi: Anneli
Kuupäev: 12.10.2010
windsurf  vali
Ei teagi, et mida tänasest päevast järeldada, kas seda, et prognoose ikka ei tasu uskuda või siis et tasuks hoolsamini surfikohta valida, Igal juhul tänased valikud ei olnud parimad. Head tuult näitas ainult hommikutundideks ja kampa sai tulla vaid Allan. Puhus loodest ja alustuseks põikasime Üüdibele - vaikus ja vesi täiesti maas, ent kaugemalt paistis tuul. Kulgesime siis edasi Kaugatomale, seal juba puhus paremini. Võtsime nõuks Sõrve välja sõita, seal külmaga turvalisem ka. Kohale jõudes puhus nii valjusti, et purjevalik polnud üldse keeruline - kõige väiksem! Niipea kui vee peale saime, vaikis ära ja peale seda hakkas puhuma 0-17 ms, ehk siis täiesti tuulevaikus ja siis selline iil. No ei olnud mugav tõesti. Samas need head triibud olid tulemist väärt. Päike isegi paistis ja üldiselt oli päris kena mere peal päeva alustada. Seekord isegi eriti külm ei hakanud. No ja muidugi pärast puhus veel poole päeva ja aina paremini, tuul oli ainult Saaremaa keskemale ära kolinud. Tagalahel või Harilaiul oleks vist täna olnud pidupäev... Niimoodi läks siis seekord.
Nimi: johannes
Kuupäev: 07.10.2010
windsurf  vali
Nasva, SE, 8-10ms, +9, vesi väga maas, John ütles, et isegi Väikses väinas oli spiidipool põhi näha... täna komplekt 125m ja 7,5 töötab suurepäraselt, mõned pagid, mis ilmselt sinna 12m kanti lähevad ei morgenda eriti, sest sõit selle lauaga muutub aina kindlamaks ja kontroll hüppes või tsopis vabalt minnalastes normaalne, ei tohi pidurdada või väristama hakata, see laud võtab ise kõik üllatused rahulikult ette ja tuleb olukorrast kiiresti välja, tegin ühel ootamatult ettekerkinud lainel vea sellega, et lasin end trapetsist välja hüppeks ja kohe tõmbas vööri lainesse ning katapulti, hiljem kui olin paaril korral sama asjaga hiljaks jäänud saingi aru, et trapetsis on sõiduasend kiiruse peale õige ja tuleb lihtsalt lainetest üle lennata, täna sain ka kiirust võrralda ning väga kerge sõiduga püüdsin rekkamehe umbes km vahe kinni sama maaga, kogu trenni peale kobistasin ainult ühe tsaibi vette, mis on juba isegi hea tulemus, 125se lai vöör hoiab üllatavalt head allatuule glissi, ole ainult ise õige koha peal ja lase laual lennata...
Nimi: Anneli
Kuupäev: 06.10.2010
windsurf  vali
Peaaegu täpselt sama jutt, mis eilse päeva kohta:), selle vahega, et täna peale esimest tundi ei tulnud enam eriti midagi välja, ei tea, kas natuke siis väsisin ära või mis. Ja täna olin vasakul halsil (vastu lainet) kogu aja spinnis, ei saanudki aru, milles probleem oli, proovisin asendit korrigeerida, trapetsiotsi ja poomi ja masti liigutada aga eriti ei aidanud. See häiris päris tugevalt. Mõtlesin viimast hea tuulega päeva mitu tundi nautida aga see plaan kuidagi lühenes oluliselt. Väga karastav igatahes oli. Clubridersid ehk lohedelegatsioon oli ka kohal ja lisaks veel Vahur ja Allan ja pärast veel Hillar liitus ja Janis sai ka vist vee peale.
Nimi: johannes
Kuupäev: 05.10.2010
windsurf  vali
Nasva, S-SE, saabudes 3 ajal on just enamus lõpetamas, kaldalt kai otsast saan 8,5-10ms, mis on veepeal umbes 7-8ms, pilt on just selline, et kas hakkab kukkuma või keerama (see viimane pidas paika), panen 7,5, sest 6,5 sile puri merel tiksub, lauaks võtan 103e ja saan ka mina oma tiksumised tiksutud aga hoopi iseäralisel põhjusel, sest peale esimest halsivahetust just vasakuga üles pressides, glissis panen katapuldi madalikult, mis oli tekkinud eilse päevaga keset sellist tavaliselt meetrist vett, ise loll, eemalt oli näha, et miskit on väga madal, aga ei uskunud et 20cm ja kogu see paarikümne m2 ala oli puhas vesiliiv, jalad hakkasid kohe läbi vajuma, noh ja kukkudes lõhkusin poomi ühe otsa fiksaatori ära, esmalt ei saanud arugi, mis värk on, aga puri enam ei vedanud ja oli nagu ühel halsil keere, tuli jalad põhja panna ja veenduda, et pole miskit hullemat juhtunud, fiksaator, mis korra juba ka purunenud, oli mul omatehtud, nüüd surasin raudpoldi piduriks ja võtsin igaks juhuks ka 125m, et vähem tiksuda, ... päeva teine katsumus oli sõitmine sillerdusse, mis rohkem algaja keevituskursustega võrreldav, kursil täpselt mööda faarvaatrit vätja ja kui siis 200m järel tsaibi tegin oli nägemine nii kadunud, et kobistasin vette, sest selline sära oli ka tasakaalule karmi kiiksu tekitanud, oli tegu postide jälgimisega, et sisse ei põrutaks, tuul keeras oma nurga paika ja kiirus läks 125sega päris heaks, mida edasi, seda lihtsamaks hakkab minema kontroll 44 uime üle, spinnid tulevad ilmselt ainult veel heina tõttu, täna seda ikka oli päris hea krüssunurk on ka kätte saadud träki liigutamisega ja suurele purjele võiks vast ehk 46 olla juba ok, et kiirus liiga ära ei kaoks. ja kaldalt möötsin 10-14ms, ebaühtlane värk oli.

1  [ 2 ]  3  4  5  »  Viimane     kokku: 134 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast