Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Raino
Kuupäev: 27.06.2010
  vali
Nasvale jõutsime koos Varjega juba kell 12 kuna kodus vaatasime Roomasaare tuulemõõtja andmetel puhangud 8 metra kohale jõudes tõdesime tuuletust. Läksime siis sõpradele külla Lõmala vastvalminud sadamasse ,seal kena kõrge vaatetorn uus moodne sadama hoone mida saab erinevate ürituste jaoks välja üürida ,süvendatakse laevateed veesõidukitele,surfiks täitsa kasutu koht.Siis tätsime oma kõhud Mändjale restoran=sööklas kus meie askohta märkasid ka Anneli ja Kuldar.Kella neljaks Nasvale tagasi ja tuul tuli koos meiega .7,6 puri 117 laud ,sõidu kordade arv selle varustusega aina kasvab ning tunnen kuidas mu purje kasutus läheb kinglamaks ,mõikan paremini kuidas halsis kiiremini kindlamini tegutseda olenevalt tuule tugevusest liikumis kiirusest, lainest .Ikka avastan nüansse jive`i tehes, soov on ju läbida see pööre võimalikult kiiresti.Mändjala surfilaagris kaks aastat tagasi jäin kuulama Aivar Kajaka koolistust algajatele jivist (kuidas seda väljamakeelset halsi kirjutatakse ei mina tea) ning sain enda jaoks huvitavat õpetlikku infot mida tähele panna ,palju sellest algajatele kasu oli ei tea kuid mulle küll. Jürgen kirjutas kunagi koolis mingi teadustöö jivest. Ühesõnaga lasime seal kambaga triipu ja ma ladusin halsse kuniks tuul vaikis ning keeras maa tuuleks kuidagi tiksusin ikka kai äärde ,Henri poiss jäi natsa kaumaks merele ning randus võrguliini taha ,naeratus näol tatsas sealt kamad seljas klubi poole (selle noormehe ellu suhtumist läbi naratuse positiivsuse on mõnus nautida ,peab õppima sellest). Ja jah Anneliga kimasime vahepeal kõrvuti ,tubli tüdruk ;)
Nimi: Anneli
Kuupäev: 26.06.2010
windsurf  vali
Nasva, W-WNW 5-8ms vahemikus umbes. Seekord õhtusurf, koos Kuldari, Raino ja Varjega kohal kell neli ja lahkusime poole kaheksa paiku. Noortest trennis Janis, Jane, Armand, Tristen. Läksid kõik formulaga, ainult Jane tuli tagasi väiksema laua vastu vahetama, et merel nii suur laine, formulaga ebamugav. Minus äratas see meeldivat lootust, et oma 117+6,8ga ka sõitma saan. Lootus sai tõeks eelkõige tänu sellele, et lõpuks mingil valgustuse hetkel sain aru, mida tähendab pumpamine! See muidugi ajas mul hasardi sisse ja niisiis üritasin end iga väiksema pagiga käima ajada. Füüsiliselt väsitas see üsnagi ära aga vastutasuks sain tõesti ülimõnusalt kihutada. Muidu oleks vist suurema osa ajast tiksunud ja kurtnud, et tuult ikka vähe... Täna kõik kuidagi klappis, asend oli hästi mugav ning kannad sain ka veest välja, mis mind viimasel ajal on häirinud. Vahva on nende suurte asjadega lainelt lenduda (paremat sõna on raske leida). Isegi sain korraks Raino kõrval mõõtu võtta kiiruse osas. Paute sai tehtud dzaibidega umbes pooleks ja üsnagi viisakalt kukkusid välja. Dzaibida kämbritega purjega on isegi lihtsam nagu, kuidagi kergem on pööret lõpetada. Noortele ning eelmainitutele lisaks ilmus randa veel päris hulganisti jaanipühad üle elanud toredaid kodanikke, nagu näiteks Henry, Allan, Marek, Annela ja veel seltskond külalisesinejaid, keda ma ei tundnud.
Nimi: Raino
Kuupäev: 24.06.2010
  vali
Pidula olime Varjega kahekesi .7,6 puri 117 laud ,ilm ilus päike tuuleke mida oleks võinud rohkem olla, käima ikka tõmmbasin ennast mitte just igal triibul kuid sõidud sai tehtud.See aasta pole veel nii puhtas läbipaistvas vees sõitnud kena ,pea kolm tundi olime seal ,suvi on ilus .
Nimi: Henry
Kuupäev: 23.06.2010
windsurf  vali
Nasva, formula. Pettumus ! proovisin mr Neeme Gaastra lauda, uskumatu, see laud lihtsalt tahab glissida ja kihutada jube kerge sõita. Võibolla on see sellest Z uimest, aga kahetsen et omale selle F2 V eelmine aasta soetasin. Kui võrrelda siis oma lauaga sõites (deb R13 S uim) on tunne nagu lohiseks kala traaler vms järgi ja jalgadega pean laude ves edasi pressima nagu lükkaks jõusaalis raskusi üles, vb sellest väsivad mu kepsud ka ruttu ära. Ühesõnaga pean plaani pidama endaga ,et mis teha annaks et paremaks läheks. Muidugi nurk ka halb. Poomil mõrad ees masti kinnituse kohas ja Salme jaanitulel kaotasin 100 krooni ära kui seda sitta ginni ostsin, hoidsin seda viimast viiesajast millegi erilise jaoks ja mingi naga kindlasti leidis selle. 100 eest oleks saanud peaaegu formula otsa, õlledest rääkimata ;) !
Tuleb ennast kokku võtta !
Nimi: johannes
Kuupäev: 23.06.2010
windsurf  vali
Nasva, N-Ne, 4-6, pagid 7-8ms, juba3-4 päeva on püsinud põhjakaare tuuled, ... päris korralik 3 tunnine formulatrenn, teeme esmalt kolm starti noortega jane,janis ja tristan lisaks 2 vanakes john ja neeme. tristan on nädalaga päris hästi arenenud, saab juba glissis üle stardijoone, teistel läheb veel aega, rajal kardetakse kaotada kõrgust ja minnakse üle loovimisele nagu svertlauaga... teen siis ise ka tunnikese 10,0 taglasega ja vana TT lauaga, kui tuult on sõidan neeme,johni ja alarist kiiremini, sest püüan neid 500m vahe pealt peaaegu 100m vaheni, siis vajub tuul ja mina ka alla, see oli päris hea seting ja 10,0 koos R19 uimega töötas ok. siis teen 3 starti staaridele , startidega võib enamvähem rahule jääda, ikka 1-3 sek sisse. neemel on probleeme manöövritega, neid tuleb teha trennis rohkem.

Esimene  «  14  15  [ 16 ]  17  18  »  Viimane     kokku: 134 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast