Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002    2003    2004    2005    2006    2007    2008    2009    2010    2011    2012    2013    2014  

  2015    2016    2017    2018    2019    2020    2021  

LisajaSissekanne
Nimi: Henry
Kuupäev: 31.10.2010
windsurf
Miina ja Mr Neem Sepikutega nasval. Pole ammu käinud ja kartsin et vesi on külm, panin sussi sisse soojad sokid ja tõmbasin kilekotid otsa, siis libisesid jalad sussi sees nagu jääpeal, tobe mõte. Puri tundus raske ja siis lubasin endale et teen hommikuti kätekõverdusi ja söön putru. Õhtul näppan ämmakanditaadi menüüst lillkapsast ja teen kõhulihaseid. Ja nagu Neem õieti arvas, siis praegu lambanahal istudes ja õlut limpsides muigan endamisi, et inimene võib ikka ahastuses rumalaid mõtteid mõelda ;). Punkti pani päikselisele päevale viimane race Mändjala poole. Super, lasime mööda kaldaäärt, päike paistis, võrke ja heina polnud ja kuna mu nurk on anyway kehva ,siis ei pressinud isegi seda enam. Lihtsalt lasime tuulel ennast kanda. Vaatasin kahvatu hall-sinist vett ja kuidagi naljakalt varjutas argimuresi selline fraas ühest vanast laulust „O what a wonderful world”
Võibolla hakkan vanaks jääma või on hormoonidega midagi , et nii emotsionaalselt end mõttelt taban, samas pidi õlles ka palju naishormoone olema. Pärast 6-endat pudelit hakkan lolli juttu ajama ja ei oska enam autoga sõita ;)
Vesi ikka uskumatult soe veel, tuult !
Nimi: henry
Kuupäev: 27.09.2010
windsurf
igatpidi oli hea sõita. polnud ammu saanud väiksemat kui formulat, mekkida. Muljed: 7.0 tiib rebenes tagant poomikinnituse juurest 30 cm vertikaalis katki. Kuna tundub et neid rebenemisi on juba liiga tihti, siis tundub ,et peab ämmakanditaadi zaika-le (õmblusmasin) vist elu sisse puhuma ja ükskord sellelt Olegilt leiva suust rebima ;)
Nimi: henry
Kuupäev: 19.09.2010
windsurf
Nasva, peale Hiiuma BF-i on haigusepisik ikka kimbutanud, selline väsimus on peal. Kohvitassi tõstes juba väsin ära ja julm unekas on peal. Selle haiguse nimi on vist laiskuskontiites :) Anyway, arvasin et 5-11 knot-ga saab sellest formulaga jagu. Teiselpool jõge passisid slaalomiässad nagu märjad kanad räästaall ja ootasid pigem lõpuvilet kui tuult. Tõmbasin alt, tavalisest trimmist 1 cm vähem, sest tundus ,et tuult nagu polegi, mis oli muidugi viga. Muulitagant välja saades hakkas puri hullult kangutama ja lasin kaldale tagasi ja tõmbasin juurde. Ikkagi , kuna Mr Neeme oli laupävasest slalli tasemetööst pehme, siis puudus mul tahtmine ennast piitsutada. Tuul tõusis mingi 10 m/s-i kohati ja sõit läks ebamaugavaks, ning ma lõin käega. Tuulega tuli see nõme laine ka. Ühesõnagea "tekk torgib ja padi oli kõva"
Nimi: henry
Kuupäev: 15.08.2010
windsurf
Mida teeb "õige" surfimees siis kui tuult pole ? Õige surfimees teeb plusse kodus, niidab muru ,kastab tomateid, käib naise ja ämmaga kontserdil tättet kuulamas, teeb remonti ,vahetab akent ja poleerib uime ja mastijalga. Teeb oma kallile kaasale mašaasi ja tõotab käsi südamel ,et just tema on elu armastus, mitte surf, aga niikui lehed sabisevad puudel, siis akutrell laskub vabalangemisse maapoole ja enne kui see maaga kontakti saab on "õige" surfar juba nasval ;)
Tuult jätkus vahelduva eduga paariks tunniks. Triikisime Mr Neemega terve kaldaaluse ja korjasime kogu adru ja vetikad ilusti kõik uime taha :)
Hoiame koduranna ikka puhta onju
Nimi: henry
Kuupäev: 09.08.2010
windsurf
Nasva peale kella viit, kõva litter ikka veel peal, no Alari mastist ikka kõvem, youknow :)
R.I.P Mu ületõmmatud 6.0 oli selgelt ole, kuigi hakkasin ära harjuma, sest nautisin seda meeletut kiirust. Vahetasin Mr Neemega taglase 5,2 vastu sest mul laud 123 L ja temal 105L hakkas selle tiivaga veealla peitu pugema kohati. Polegi vist Nasval sellist talutavat lainet ammu kohanud. täitsa mõnus oli, vahepeal tekkis laineharjale vahutav tipp ja proovisin selle otsas kohe tasakaalu :)
See sõit oli nagu lohutusauhind Aegna maratonile , sain trapetsi mõttest aru ;)

[ 1 ]  2  3  4     kokku: 19 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast