Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002    2003    2004    2005    2006    2007    2008    2009    2010    2011    2012    2013    2014  

  2015    2016    2017    2018    2019    2020    2021  

LisajaSissekanne
Nimi: henry
Kuupäev: 03.07.2010
windsurf
Et siin vahepeal pole tuult olnud – ei tähenda ,et õigel surfimehel tegevust pole ! Nimelt hakkas mu kallis-armas carbonpoom eest mastikinnitusest kahtlaselt naksuma nagu piudust voodi kui seda edasi tagasi otstepoole liigutada. Kui mastikinnituse eemaldasin avastasin rõvedad praod pikki toru ja üks risti ka. Et ma ei saa enam ehitaja palka ning mu kama on ahvikiirusel amortiseeruma hakanud alates mastist aga sellepeale ütles Mr Neeme: „Henry, mast ja puri on siin kuuris kui vaja siis sõida“ andis mõista ,et ta ei taha kuulda mingit hädaltamist teemal ,kuidas ma ei saa 8,3 käima, sest 10,7 RS5-le ju mul masti pole enam, ilusad mustad carbonist hernekepid on vaid. Tähendab ,et tuleb see mf poom ise korda teha, sest Taneli oma oli peaaegu aasta kuskil „kuivamas“ enne kui kätte sai. Juba Rommis formula etapil vaatasin ,et minu poomil pole ainukesena paikasi peal, nii Zupingu kuika teistel nt Aivril (harcore) on ka sealt robustselt jämedaks tehtud. Muidugi tuleb meelde ,et kui ühel pühapäevasel võistlusel Aivari poomi vaatasi ja vist ka puudutasin väikese sõrmekeseka, jäin talle vahele ja sain kerge negatiivse komentaari, sest A arvas ,et tegemist on ˛abotaasiga. Ju üritas ta oma igavest konkurenti Jaanust ,eelmne õhta Divas konkurentsist eemaldada, aga seekord pidasid Jaanuse neerud ja maks hästi vastu vist. Vb sellest see pahameel.
Mina lunastasin poomi Meigolt kes omakorda sai selle Ernolt, praegugi paistavad vildikajäljed EST-2 väheke välja ja võib arvata ,et poom on ajast kui Erno arvas et pirita selveris on kurgid ja tomatid niisama ilusa värvi pärast - ei ole neid mõrasi vaadates millegi üle imestada  John proovis ka Rommis ,et kas saab jagu , aga ei saanud.
Parandamisest siis: materjali sainwww.composite.ee ja kuna vähekene ka pabistasin seda carbonit sinna plätserdada, siis tegin väikese päringu ka Herti Zupingu käest. Mees jagas lahkelt ja konkreetselt nõu ning minu küsimusele ,palju seda carbonit sinna panema peab, ütles ta kokkuvõttes – ära kuse mees, carbon on meie sõber, pane ikka mitu kihti ! Küsisin ,et kas siis on eluaegne, vastas ,et siis ei pea vb niipea parandama 
Et üks pilt on etem kui tuhat sõna siis panin pidid materjalidega ja tehtud tööga http://picasaweb.g...PoomiPaev#
Tuult
Nimi: Henry
Kuupäev: 23.06.2010
windsurf
Nasva, formula. Pettumus ! proovisin mr Neeme Gaastra lauda, uskumatu, see laud lihtsalt tahab glissida ja kihutada jube kerge sõita. Võibolla on see sellest Z uimest, aga kahetsen et omale selle F2 V eelmine aasta soetasin. Kui võrrelda siis oma lauaga sõites (deb R13 S uim) on tunne nagu lohiseks kala traaler vms järgi ja jalgadega pean laude ves edasi pressima nagu lükkaks jõusaalis raskusi üles, vb sellest väsivad mu kepsud ka ruttu ära. Ühesõnaga pean plaani pidama endaga ,et mis teha annaks et paremaks läheks. Muidugi nurk ka halb. Poomil mõrad ees masti kinnituse kohas ja Salme jaanitulel kaotasin 100 krooni ära kui seda sitta ginni ostsin, hoidsin seda viimast viiesajast millegi erilise jaoks ja mingi naga kindlasti leidis selle. 100 eest oleks saanud peaaegu formula otsa, õlledest rääkimata ;) !
Tuleb ennast kokku võtta !
Nimi: henry
Kuupäev: 16.06.2010
windsurf
Nasva-vormel, John,Neeme, mina, Veiko. Algul tundus tuult palju, aga augud olid ikka sees, J ja N tegid oma sõitu abruka ja võrkude vahel, mina üritasin nagu oma kurssi nendega ühete ajada koguaeg niikaua kui väsisin, imelikult raske oli sõita, peksis masti poolt julmalt sisse, midagi peab kuskilt sättima ja John lahkelt juhendas trimmi niikaua kui ülemises aknas praksti 10cm auk tuli :) lohutuseks sain õlle hiljem, tnx. Veiko kangutas oma 105 l sonicut 9,0 tiivaga. järgmine kord proovib formula lauda, eks paistab kas pisik hakkab talle külge. Ahjaa Alar käis ka purje pesemas ;)
Nimi: Henry
Kuupäev: 06.06.2010
windsurf
Nasva. Täna on päev kus tasub natukene heietada minevikul ja olevikul. Olevik on see kus sai täna "süütus" kaotatud ja esimest korda elus 11.0 vapor rigatud. seesama tiib millega John sõitis veel siis kui karvad ei kasvanud ja ühel minu tuttaval pealael veel kasvasid, see sama millega Neem kangutas ja väänas ja õigeid settinguid otsis ja me lootustandvaid tunde mändjala all plekil kõõlusime. pean mainima et gaastra insenerid ja füüsikud tegid juba tol ajal ikka head tööd.Rigamine on nagu lumme kusta - cämmid lähevad nagu ise peale võrreldes minu igihalja RS5-ga. Puri vajab küll natuke hoolt ja minu õrna nõeluvat näputööd , aga suuremat viga tal küljes pole. see teeb rõõmu veel aastaid, kuna John oli poomikohale Mägi Aivari teipi ketrand, siis märkasin kui kõrgel see poom on minu tavaliselt sõiduasendist, nagu tahaks kikivarvukile kohe laual tõusta. Meenus-kui posikesena sai keevituselektroodiset selline viskevarras tehtud millele sai varesepesast sulgi näpatud. ja kui see varras õhku visata siis kukkus see alati naabri aeda ja siis kui kikivarvul üle aiaääre upitada et näha kuhu see kukkus. Eile teipisin ja silusin tiiba pooleööni ja ega ööselgi oli selline ärev uni. Nagu otusärevusespoisike kes teab et homme lubab miilitast isa pohmellispeaga oma makarovist (poolautomaatne püstol) kuuriseinaääres eterniiditükke lasta.
Muidugi selleksajaks kui rigatud väsis tuulejumal ära. pumpasin ja rabelesin mis kole aga käima ei saanud, praegu on käed nagu affil ,võin tallaalt kratisda kui sügeleb ilma et peaks kummardama.
aga cill on olla kuidagi
Merel näeb
Nimi: Henry
Kuupäev: 05.06.2010
windsurf
Nasva, formula, miina Neeme, John ja Johannes. esimest korda seeaasta ilma kalipsota, oli veits jahe, varbad ja sõrmed läkisd tuimaks ja till oli püksis pärast nagu sifka, aga päike lõõmas ja kalipsoga oleks mul pildi tasku viskanud raudselt. poovisin allatuult rohkem harjutada, sest see ja manövirid mu nõrk külg. Eriti pagidega.

1  2  [ 3 ]  4     kokku: 19 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast