Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: johannes
Kuupäev: 15.03.2011
windsurf  vali
Hispaaniasse, tuleb pikk sõit käruga, kimada ei saa, aga nats ikka proovime, tähelepanekud teelt, et sai kummutatud eksiarvamus nagu poolas mendid pühapäeva hommikul magaks, tegelt oli kohe peale piiri 3 kiirusemöötmist, sama ka enne saksa piiri, berliini suunaga kiirtee oli ok, paar väikest teekitsendust ei tekitanud mingeid probleeme, käruga läbi wroclavi minna olnuks meie massi juures asja lõhkumine, aga ka me ei pääse jamata, ehk prantsusmaal tõmbab 1 esipidur kinni ülekuumenemisest, sellise massiga pidurdamine pole naljaasi, teed olid õnneks suht tühjad, hilineme ajagraafikust vaid 2 tundi , kohalejõudes burrianasse on ootamas päri ok tuuleke, nii 8-9ms onshone rull teeb olukorra extreenseks, laine on nii 1-2m, väikese laua saab john pablo käest ja puri 5,8 poison, tegelt on kaldal tuul tugevam lainetes vähem ja taga merel jälle rohkem, päev jälle kirjas.... järgmine hommik lähen randa ja tuuletu olukorraga tuleb päris ok veiv randa, kohe õldine äratus ja lainesurfi tegema, leedukal on originaal kaasas, annika ja peeter haaravad klubist väikesed kõhulauad ja mina lohistan õhe kajaki merele, päris huvitav kogemus oli kajakisurfi teha, vesi oli nats jahe ja parem oli ikka veepeal olla , .... pablo oli seekord nats pingutanud ka ja eesti tiimile on lausa oma privaathoov klubi kõrval kamade rigamiseks, ta on seda asja serveerinud lausa linnavalitsuse tasemel ja viilib ka tänu meile koolist , linna poolt peaksime saama ka jalgrattad kasutuseks. mis veel, eile andis pati mulle meie sõpruse kinnituseks kausitäie pulposid e. kaheksajalgu, kokkasin siis mõned ära ja nagu arvata oli tuli mul meid ise süüa ka, sest teised jätsid selle söögikorra vahele millegipärast. ... ilmast ka , et esmakordselt on meil siin ikka meie kevadilm, mitte lõunamaine, jõed, milles eelneva paari aasta jooksul pole me vett näinud on nüüd kaldani täis ja loodus meeldivalt roheline, mitta nagu alati kollane, apelsinid on ka suures osas veel korjamata, jäeti ilmselt meile.
Nimi: henry
Kuupäev: 07.03.2011
windsurf  vali
Ega jah, ma pole kunagi tasuta õllest ära öelnud :) Ega see kas Raino oli w on kiirem ,see nagu ei mänginud rolli. Tuul oli meeletult pagiline, algul ei julgenudki trapetsisse panna. Jääpind oli kohati ,selle rüsijäävahel" mõnusalt sile ja sellise pehme-krobelise paari cm-se kattega. Kelk pidas väga hästi sellisel pinnal, aga ei libisenud hästi. Tuli jõuga edasi suruda, täpselt nagu R19 uime , muutkui pressi ja pressi. Panin jalad peaaegu kõrvuti kelgule ,et ei tekiks pagist tulenevat ebavõrtset kaalujaotust kelgul, mis võib ohtlikuks muutuda kui mingi mõnusa kiirusepealt kelk alt ära ,sõidusuunaga , risti läheb. Veikole PILT hamba verele ajamiseks :)

Vaata pilti
Nimi: Raino
Kuupäev: 06.03.2011
  vali
Käisime Nasval eile kelgutamas tuule jõul, minul uisukelk (nelja jalasega) Henril suusakel. Tuul mega pagiline ja kohati liiast,kasutasin 4,0 purje.Henril oli kiirusemöötja kaasas no ja hakkasime siis teineteist üle sõitma Henri suusakelguga.Alguses sõitis Henri välja 26,4 kiltsi tunnis ütlesin et see pole midagi tavai sõidan üle ja nii ka läks tuli 33,2 siis see kelk vahetus meie käes ja sõitsime üksteise aegu ümber.Lõpuks sain 46,4 mis oli Henrit pisut parem ja siit tuli minu viga nimelt ütlesin talle et tuleb sõita trapetsis ja kiirema hoopealt läheb stabiilsemaks ning tegelt oli meil plaan juba lõpetada ka aga kus sa sellega mister Henry kasutas ära minu õpetussõnu ja läks korra veel proovima ja nii see päeva tipp kiirus tuligi.Nüüd olen talle õlle võlgu :)
Nimi: johannes
Kuupäev: 06.03.2011
windsurf  vali
Tori laht, N, 7-10ms, päike ja -1-2C, kedagi kätte enam ei saanud ja nii otsustasin selle tuulega kodulahe kasuks, mujal olnuks ehk vaid siledamad teeolud, tuult just 6-se jaoks täna parajalt ja proovin lahel esmalt kiirusega midagi ette võtta, suusanurgad pisud enam kaldes, et jäistel kohtadel oleks pidamist, saan 44,2 kiiruseks ja sellise lume-jää vahelduva aluse pealt enamat ei joonistagi, lähen matkama, purjetan täna nendes lahtedes, kus lapsepõlves ujumas sai käidud jakuhu ilmselt ühegi purjeka kiil ei kannatagi suvel siseneda, Loodenina juures leial ühe pikema jääala, kus üritan korra veel kiiruse peale ning saan 46,5, aga tunnen, et tuul hakkab vajuma, nasval saanuks täna lihtsamalt enamatki, või hoopis Tagalahel, aga kes neid olusid seal teab... gps-i vaadates ilmnes, et matkasin täna 47 km maha ilma trapetsita nagu naksti.
Nimi: johannes
Kuupäev: 04.03.2011
windsurf  vali
Nasva, SW 8-10ms alustuseks, täna sõidan masinaga jääle ja pargin end umbes 500m kaldast, kus rüsijää lõpeb, esmalt üritan suusakelguga ja 6 purjega midagi välja pressida ehk spiidi aretada, gps täna kaasas, aga nurk on täna kehva ja näha on, et selle kelguga klaasini ei jõua niipea, vahetan siis täis uisukelgu vastu ja hakkan vaikselt nurka pressides klaasi poole liikuma, mida kaugemale kaldast, seda ühtlasemaks tuul läheb, aga pagid muutuvad pidevalt rajumaks, jääpragu on täna jälle nats laeim, aga midagi hullu pole, saab ikka üle hüpata, kel kaugushüpe kooli vähemasti 3 olnud, klaasi peal aga ilmneb, et mingist spiiditamisest ei tule midagi välja, sest tagumised uisud on liiga lühikesed ja nagu purje peale tõmban, olen kohe ka spinnis, läheb päris jamaks, ei saa isegi 30km/h kätte, liigun siis tagasi masina poole ja saan selle hullult krobelise jää peal isegi 32km/h kätte, vahetan siis korra veel suusakelgu vastu aluse, reguleerin suuska ka teravama nurga alla ja saavutan vaid 34,5km/h , kelk nüüd peab nats paremini aga purje ei jaksa enam hoida, aken täiesti lahti, üks väike veel puruks ka aga mis palju see palju, pagid ilmselt ikka nii 15ms ja enam, igatahes kelku enam katusele panna ei kannata, viib tuulega ära.... kaldapoolt tulijad peaks jääle sõidul ettevaatlikud olema, sest just seal võib masinaga läbi sellise koha vajuda, kus adru all ja päike jää õhukeseks söönud, merel pole karta midagi. eilse päeva pildil on kaugemal näha merejääle tekitatud parkla, kus ma ise täna parkisin, klaasini jääb sealt veel oma 3-4km sõitu.

Vaata pilti

Esimene  «  19  20  [ 21 ]  22  23     kokku: 115 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast