Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: johannes
Kuupäev: 27.08.2011
windsurf  vali
Nasva, SE 9-12ms, päike, soe vesi. kuna tuul puhub saares, siis on loogiline, et ma pole pirtal baltikatel. 12 aegu saabudes on pilt päris ok, sõidetakse 6-ste purjedega ja rahvast ka nagu õiges surfirannas... tundumise järgi, et tõstab, panen 5,8 poison+102 elliminaator ja peale varbaniisutust tulen kohe 6,0 vaporit rigama, sisetunne ütleb küll, et pane kohe 7,5 aga ignoreerin teda täielikult, ehk niipalju, et võtan kohe 125 slallika, Raino paneb kohe 7,6. tuul on ikka nii soe, et glissi saan ainult allalainet, niisiis jälle rigama ja 7,5 on esimeseks tunniks ok. olukord on selline nagu hakkaks jälle kevadel esimest korda surfama, pooleteise nädalane paus on koordinatsiooni sassi löönud ja paar normaalset dsaibi saan ainult paremaga, vasak on täitsa katastoof... lähen puhkan ja peale pausi uuesti, nüüd tundub, et laine on tuulega tõusnud ja lauda on raske kontrollida, maandun hüppest paar korda kehvasti ja otsustan maha tulla, nüüd olnuks ilmselt 102 parem laud, kuna hüppamise teema juba domineeris. homme ka tuult... samal ajal pirital teevad meie kutid head sõitu, Johnil ei vea viimases sõidus tuulega, aga stardid juba palju paremad kui em-il, Tristan paugutab ka mehemoodi juba.
Nimi: johannes
Kuupäev: 21.08.2011
windsurf  vali
Liepaja, selle loo kirjutan mitu päeva hiljem, sest olin unustanud kohe lisamast ja taastan nüüd mälus ajalugu... siban hommikul 6 ajal randa, otse läänetuulega laine nagu burriana laagri ajal, vahtu pisut vähem, tuleb extreempäev, aga kuna sõidud piisaval hulgal tehtud, siis ehk ei tarvitsegi kamasid lõhkuma minna. skipersil tuleb üsna kindel teade Brunolt, et 11.00 minek kuldfiidil, Dagan läheb vette ja teeb mõned superhüpped, vajub korra isegi purjega selili, mis näitab, et tuult nagu polegi palju ja naaseb aplausiga kaldale, temale on ka kõige rohkem ühte võitu vaja, et tiitel endale poolakatelt võtta. John paneb ka 10,0 ja 68 uime mille Martinilt sai (osutus valeks valikuks ja ei teagi, mis olnuks õige), stardiliinist paarsada m kõrgemal on merel näha murdekoht, kust vall kerkima hakkab ja juba minuti pärast kerkivad ka kaatrid merel vertikaali ning õhk paistab alt läbi, kirun, ennast, et väristasin merele minemast (ikka kaatri pärst) ja kedagi kallutama ka ei saanud, see-eest saanuks aga superpildid. Täna on lihtne vorst rada, pin endi märgiga alumiseks. kaldalt vaadates pole Johnil erilist kiirust selle lainetusega, täna ei võida ka rajal midagi tagasi ja 22 koht jääb laeks nagu ka üldarvestuse kohana. daganilt superesitust ei tule hoopis Dos Reissilt, kes kaldalegi vööri peal rahuliklt glissib, brasiillaste ilmaolud, nagu kodus. kuna kaatri paigalhoidmine on probleemne, või nägi Bruno, et Dagan nagunii olukorda enda kasuks ei keera, pigem võib hävida, siis parem teine koht käes, kui loterii. Johnil pääseb kalda all veel puri ka lahti ja seisab korra poomi või lattide peal, aga peab vastu ja õnneks jääb terveks. hõbe ja naised jäävadki täna kaldale. siis sikutame paadi välja ja hakkame normaalsel ajal kodupoole sõitma, kahjuks jääb meie viibimine lõpuüritusel ära, väsimus niigi suur ja oodata 8 tundi ning siis öösel sõitma hakata, on liigne luxus. muide see tee Tireli ja Skulte vahel, mille kohta lätlased väitsid remondis olevat, ei olegi enam nii remondis, uus asfalt maas ja vaid 2 korda ootasime mõne minuti fooride taga.
Nimi: johannes
Kuupäev: 19.08.2011
windsurf  vali
https://picasaweb.google.com/Johkaj/LiepEM4
Liepaja 4 EMi päev SE-E hommikul päris vaikne ja alustada saab alles 3 ajal, nagu kohalik prognoos lubabki, pääseme ka suuremast vihmast, kuigi klaipedas ja ventspilsis kallab, Siis tuleb sileda veega 5-7ms, super 12se purje ilm, Johnil stardid ei õnnestu ja väsimus kimbutab ka rajal , aga ta suudab päris viimaste seas startides rajal tublit sõitu tehes 2 x15 kohta välja sõita, ilmselt parema stardi puhul olnuks esikümne mees, kokuvõttes tõusis 23kohale ja kogu endine junioride punt on 4kesi koos, ehk keegi neist veel imesõiduga hakkama ei saanud. Martnil oli ka võimalus 1 sõit kinni panna, aga hävis ühes augus 4 kohta. Rytis tõusis silverfliidi liidriks. Neeme kohad täna 31 ja 32 olid 11se purjega täna lagi ning varane kodupoole sõit läks ka juba. sadamapoiss ütles et ööseks lubab 20ms tormi, ehk siis homme tugev võitlus lainetega, isegi kui tuul lubab sõitu teha.
Nimi: johannes
Kuupäev: 18.08.2011
windsurf  vali
Liepaja, SW 5-6, 6-8, ja 4-5ms, selline muutlik tuul oli, mis keerutas väheke nurka ka, Johnile probleemne päev, sest stardid ei õnnestu, kohad (27.0) (28.0) 23.0 19.0 jak okkuvõttes 24, kolmandas sõidus ilmselt ka puri väike. laine vast täna nii hull ei olnud, sain isegi paadiga kaldalt tulema aga õhtuks oli paras kiige keres, ikagi 6 tundi jutti paadis, Annika teeb täna ühe päris ok sõidu vabas tuules omapead ja paar rahuldavat ka, Rytis ja Peeter panevad hõbefliidi viimase sõidu kinni, vot on noored kuked. Tom paneb eestlaste päeva parima 5 koha. Neeme täna 36.0) 34.0 33.0 31.0 teeb kõik sõidud 11 purjega, sest latiparanduse materjale pole. väsimus hakab vaikselt kõigile ligi tulema ja magamaminek iga päevaga varasemaks.
https://picasaweb.google.com/Johkaj/LiepEM3
Nimi: johannes
Kuupäev: 17.08.2011
windsurf  vali
liepaja EM, W hommikul 6-8ms, mehed sõidavad neljanda sõidu John 11,0 purjega) ja jäävad oma finaalidesse jagamist ootama, John peaks finaalis kuldfliiti kindlal sama ja ni tulebki talle 21 koht üldarvestuses, mis läheb nagu ühe sõidu punktidena kirja, paari punktiga kukuvad teise poolde Timo ja Gunnar, Niine ja Tom saavad ka üles. finaali kohtade väljapanemine võtab aga lausa 2 tundi aega, oleks jõudnus selle aja sees ise mõned triibud ära teha, päeva teises pooles, kui algab taas meeste sõit on tuul vajunud 5-5,5 ms, John teeb esimese sõidu 11,0 ja saab 19 koha, teise 12,0 purjega ja siis 18 koht, üldkokkuvõttes 22 kohal, mis on igati plaanipärane, aga võib alati paremini, homseks näitab edelat ja ehk on ka laine madalam. Neeme sõidab peale homikust sõitu kaldasse kinni ja paneb katapuldi, puri jääb lattide peale kandma ja murrab 5 latti puruks. kokkuvõttes oma fleedis 34 koht, üld 78.
https://picasaweb.google.com/Johkaj/LiepEM2

Esimene  «  5  6  [ 7 ]  8  9  »  Viimane     kokku: 115 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast