Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020 

LisajaSissekanne
Nimi: Henry
Kuupäev: 25.07.2011
windsurf  vali
Nasva, plaan oli Mr Neemega rahulikult formulat libistada, aga kohal – pätakad kimasid 6-te purjedega. Veits kõhklesin ,aga tassisin ikkagi lõpuks 131 poolslallika välja ja ei pidanud pettuma. 8,5 oli täpselt paras, paari rebimise peale poomist sai kohe käima. Võrrerdes pühapäevaga oli laine kõrgem ,aga pikkade liinidega. Mingi jeberii hein on, lätist arvatavasti ;) , meie spotti sisse imbunud – eesmärgiga, tappa uim . Triibutasin mingi 40 mitsa spinnid seltsis ja märkasin kuidas Neem ,oma kõvera põlvega, voorib mööda konteineri külge edasi tagasi ja siis jälle vaatab abruka suunas. Tiba plekkis ära ja siirdusin uime vahetama, lihtsalt testiks , et kas on vahet Drake44 vs Maui50. Neem vette ei plaaninud, eks ta õige otsus oli, sest mõlemale meile tuult poleks jätkunud. See muidugi ei takistanud mul talle „mürgiseid“ märkusi tegemast :). 2-e uim alla ja uuele katsele. Tuul vaibuski oluliselt ja pätakad muidugi panid veel puid alla : „ Näita Henry kuidas sõitma peab !“
See repliik meenutas mulle ühte seika minu lapsepõlvest - kus naabrimees Tuus (endine kutseline tuletõrjuja, pidas väga lugu va sellest kibedast „veest“) remontis oma rohelist Zigulli alatasa, sest alati kui sain ennast „meheks“ joodud , sihtis ta selle kõveraks kuhugi. Nii ka tookord väljus ta garaazist särava värskelt värvitud vene imega ja muidugi oli julgustust sees juba. Tagurdas siis välja , nägi et me tatikad oma skolikute ja kokukatega vaatasime suud lahti. Pistis siis pea ukseaknast välja ka küsis : „ Noh poisid , tahate kummipiuksu ka kuulda või ?“ Ja siis kui lasi siduri kärssama ja pani paari piuksu saatel asfaldilt alla kraavi otse , Zigulli nina jälle sassis. Tõmmati trossiga kraavist välja ja sama teed remonti tagasi.

Olles ennast päeotsa Johannese piltide pealt imetlenud, nii ma siis pumpasingi uhke näoga ennast tutika tuuliku poole, et käima saada, sain ka kuidagi. Seisin kikivarvul ja lasin otsast purje püsti ja kimasin läti poole. Tagasi sain mingi 20 mintsa kõõluda laual ja karikakra mängu mängides, et kas saan paremale poole muuli või vajun vasakule :)
Tuult ja Tervist !
Nimi: Raino
Kuupäev: 24.07.2011
  vali
Nasva. Startisin Ratlast kell 8, pool 10 ilmselt olin Nasval. Kibedamad surfisõltlased veel tudusid kuid ajasin naad ülesse ning varsti oli sett koos. Täna siis proovisin ka 5,8 ja 96 liitrist lauda,sai käima küll kuid mönu puudus ning jäin ikka olma stokuki ning vappori manu.Märgid surasime vette ja kimasime nene vahel. Hea päev Hea päev.......
Nimi: johannes
Kuupäev: 24.07.2011
windsurf  vali
Nasva, SE 7-10ms , laekume just õigeks ajaks, sest tõstab nats ja henri tuleb just maha ning 8,5 on palju, viskan veel märgid ka sisse ja läheb karusell lahti, ise 125 ja 7,5. üle 10 sõitja tiirutab, poole tunnikeset saan üsna ok sõita kuni kukun märgis jalgujäänud kuti pärast sisse, oleks ise pidanud trajektori teisiti arvestama ja see lõi nagu hea rütmi sassi ning edasi puterdasin juba järjest märkides sisse, üle mõistuse!!! hea, et vesi oli soe, nii tunnikese saigi seda head tuult ja siis hakkas vajuma, john oli jõudnud märgis kella vette riputada ja otsisime siis laenatud maskiga veits, aga laine ajas vee ikka sogaseks ja nähtavus oli vast 0,5m nina vastu põhja. tulime 5 ajal uuesti parema varustusega ja johnil õnnestus jälle viimasel hetkel kell leida, päike läks jälle pilve ja endalgi oli plaanis just uus otsimisruut ette võtta, just nagu uimega, mille ka viimasel tiirul leidsin, et sel aastal on kaotused ja leiud 100% tasakaalus. öösel kimame poola lahtistele.
Nimi: Raino
Kuupäev: 23.07.2011
  vali
Nasva, suur soov oli täna sõita ja võtta kogu tuul sellelt päevalt.Vaikselt lootsin et saab ka 96 L lauda kasutada kuid tegelikult sain jeeli jeeli 117 stoki 7,6 purjega käima. Samas vesi oli soe, päike paistis, sõita sain nii F2 formula lauda kui ka Henri poisi varustusse kuuluvat slallikat nii et ELU ON LILL.
Nimi: Raino
Kuupäev: 18.07.2011
  vali
Roosta. Surfilaager, kohale jõutsime neljapäeva õhtul. Henri ja Annela olid kõige varasemad ning ka meile hoidnud parklas autokohta, muide me koha valik oli väga hea, tänud neile. Reede hommikul puhus tuuleke läksin teisena vette, lauaks Falkon 134 ja puri mu enda Vappor 7,6, sai sõita küll.Pärast poole oli ainult tiksumine. Laupäevl lubas kõige rohkem tuult ning toimus Fan sarja teine etapp alguse 12.00. Puhus jälle hommiku poole ning sõituteks minu tuult ei jätkunud, tahtsin sõita klassis 120- ja selleks kasutasin oma Stouk 117 Henrilt sain 8,5 gtx. Esimene start oli norm , teises olid enamus juba ärganud ning ma ei saanud tikksuda stardiliini rägastikku, Kolmandasa sõidus tuul veel vaikis ja keeras nii et ei sõitnud 3 märki (oli allatuule slall). ärst pausi proovisin veel ja jõutsin ka 5 starti kuid loobusin esimese märgis, hästi tüütu oli kõõluda seal suht suures laines. Läksin kaldale võtsin suure õppelaua ning Opu purje ja läksin keerutama, see oli ka päeva parim osa. Vaikse tuulega purje keerutajaid pole enam ültse, samas on sellel vallas igasugu huvitavaid nippe nii et eelistan pigem purje ja lauaga vigurdada kui liival lesida. Pühapäeva käisime ka Varje nipitamas, Varje tegi oma esimesed halsid ,kasutaks selleks õppelauda ja ka Annela formulat :) ja muidugi võtis ta osa Oma esimesest võistlusest kus tuli 4-taks, naistest esimene. Õhtuti oli chill ning öösel muutus see müraks, samas magada ikka sai.

Esimene  «  10  11  [ 12 ]  13  14  »  Viimane     kokku: 115 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast