Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020 

LisajaSissekanne
Nimi: johannes
Kuupäev: 18.07.2011
windsurf  vali
Nasva. SE 8-12ms, päike ja supivesi. kuna vaskul halsil saab hüpata harva ja paremakäeline nagu ma olen, siis oli tänase päeva algus päris keeruline. esmalt oli üllatav see, et kõik vanakesed sõitsid alla 5ruudustega (john 4,2!)ja koolipoisid kuuestega (neile muid valikuid polnud) ja mina siis ka , et nooremana end tunda läksin 5,8ga ja 103 lauaga, laud pidi kohe lendu rebima ja hüppelained tundusid nagu esimeses klassis uute harjutuste tegemisena, ei saanud õieti lendu (väristasin) ja ei maandunud kah korralikult, peale pausi võtsin vana 85L ja asi jusjus kohe ladusamalt, see laud on küll aeglane, aga palju stabiilsema minekuga ja pole miskit probleemi lendu saada, spinni läksin aga sellegipoolest pidevalt, sest vees oli täna piisavalt adru. rahvast oli ka päris palju, nagu päris surfirannas, californiast kuressaareni... ja pildikesi ka https://picasaweb.google.com/Johkaj/Nasvasurf1
Nimi: johannes
Kuupäev: 10.07.2011
windsurf  vali
Nasva ja Saare kapp juba 9 korda ehk järgmine tuleb juuubel!
kogu lootus, et kibekiirel tööajal tuult ei tule ja saaks asja edasi lükata luhtus ja laupäeval olid lausa superolud formula sõitmiseks tugev + vees ja õhus ja 5-7ms tuult SW, madal laine. tänu Kaupsile õnnestus ka teine kaater saada ja võistlus nägi kohe turvalisem, kuigi sellise suunaga oli kõik niigi turvaline..., kogu päeva jooksul muutus tuule nurk vaid paar kraadi ja tuli ainult stardiliini pisut liigutada. ka rahvas ise oli tubli ning ei teinud valestarte, jäin ainult 5 sõidus 6 minutit hiljaks aga ülejäänud 5 starti kõik kellapealt. tänud Kuldarile, Janele ja Tiiale, kes tegid töö nagi profid ja ühe päevaga sai kõik tehtud. nats kripeldas lõpetamisel küll, et äkki tuleb briisiga ka pühapäeval midagi, aga õnneks ei tulnud ja nii sain päris pro mulje jätta korraldajana. john, niinekas ja neeme jagasid esiotsa. poisid olid ka tublid aga arenguruumi on veel küllaga.
Nimi: Raino
Kuupäev: 09.07.2011
  vali
Nasva SaareKapp.Tänu Neemele kes laenas taglast ja laud Saarema surfiklubilt ja ja Z uim ka Neeme põhjatust surfikotist. Siis 11m puri ning fanaatiku formula aastast millaski. Formulaga võistelnud olen korra Pärnus mingi 6..7 aastat tagasi ka siis sõitsin laenatud kamadega Niine laua ja Zupingu purjega, seal ehk läbisin 2 sõitu ja olin sootuks koba sest ise toll ajal omasin suurimat purje 5,8. Eelmine aasta Saarekappal sain ainult korra stadi liinilt üle. See kord siis läbisin kõik 6 sõitu ja oli juba tunduvalt kergem-kogenum. Füüsiliselt muidugi raskem kui slalli sõita. Taktika, tuuletunnetus, sõiduasend, teiste jälgimine, kust kuidas startida milla pautida+ veel koguaeg vaatlesin kus on sõber Henri see kõik oli põnev. Muidugi ei ole ma rahul oma füüsisega lõpus väsisin ning ei pingutanud 100%. Minu meelest läks tänane võistlus väga hästi , tuult oli ,vesi soe ,sõit sortsidega ja koht just pärast Henrit.
Nimi: johannes
Kuupäev: 02.07.2011
windsurf  vali
http://www.formulawindsu...1929
peale eilset päeva Rootsimaal on John neljandal kohal, sõitudega ta ise rahul polnud, keerulised olud, aga olud kõigile võrdsed.
Nasvale tuli täna kohalik briisike idast 5-8ms ja paremad pojad said pool päeva korralikku slalli, mina vast tunni vahelduva tiksumisega 7,5 purjega, kui tuul puhus oli puri väga paras aga kui oli auk, siis poleks ka 8,2 aidanud. vesi oli +25, möödetud 60cm sügavusel.
Nimi: Raino
Kuupäev: 02.07.2011
  vali
Kui me Varjega kella 10 Nasvale jõutsime polnud tuul veel alustanud, kuid kui läksin 6,8-saga tikksuma taipasin et kohe on kohal. Nii siis kiirelt 7,6 vappor ja 117 fanaat ja lõbu algas. Täna esimest korda lühikese püksi ja särgiga. Olin just puhekepausil kui tuli Henri ja varsti ka Johannes, libisesime siis suve soojemal surfipäeval mönuga. Tõmbasin kenasi halsi kaari ning nii mõnigi tuli välja täis hooga.Varje sõitis täna jälle glissis äge.Kolmest sättisime koju. Homme jälle :)

Esimene  «  11  12  [ 13 ]  14  15  »  Viimane     kokku: 115 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast