Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Anneli
Kuupäev: 30.06.2012
windsurf  vali
Nasva, puhub kagu ja lõuna vahepealt. Prognoos lubas nagu rohkem aga kohale tulles on kohe näha, et 4,7ga peale minna on kahtlane. Sellest suuremat pole kaasas. Kuna vahepeal olen kaks nädalat haige olnud ja nii kenad surfiilmad raisku läinud, siis on sõiduisu nii suur, et igal juhul kohe rigama ja vette. Laud kah ikka see pisike 76L. Tiksume siis seal Raidiga kahekesi, kuni keeratakse kraani veidi rohkem lahti. Umbes 15-20 min saab kenasti sõita, siis jälle vaikib natuke. Jibe´id täna absoluutselt ei õnnestunud, tehnika on roostes nagunii aga ju vist ka tuult oli vähevõitu selle seti jaoks. Ma oleks seal pusinud veel aga tuli välja minna, kuna päevaplaane oli teisigi. Mõnus soe vesi tundus täna.
Nimi: johannes
Kuupäev: 26.06.2012
windsurf  vali
pühap. testib john uusi lofti purjesid, 12 on väga ok aga 11 tahab veel trimmimist... päeva edenedes tõstab ja saan ka 8,2vapori ja suure slallikaga triibutada, päris mönus oli, täiesti kuiv trenn ja kõik seibid tulid välja...

Vaata pilti
Nimi: johannes
Kuupäev: 17.06.2012
windsurf  vali
Roomassaare ja formula eestikad koos kapaga... eile ilima tuuleta, täna paugutab aga ülearu, vaid enne 12 jõuame napilt 2 starti tehtud, ... hommikul panen kohe peale vihma poole 9 aegu prognoositava edelatuule järgi raja sisse, siis koosolekul avaldab Martin soovi ikkagi juba olemasoleva lõunatuulega peale hakata, siis puhub 5-6ms, no jään lolli peaga nõussse ja tõstan kiiruga märgid ringi, saan siis just esimeseks stardiks kõik paika kui sõidupealt keeratakse tuul edelasse, sõitjad protestivad ja lendame Vahuriga ülesse märki tõstma, saanuks ka alt ,aga siis olnuks staddiliin juba faarvaatril... siis hakkab esimeses stardis kell jupsima ja jään 5-6 sekki jamasse, rahvas kohe kisama... täitsa ämber, alustan siis uuesti, saame puhta stardi... John teeb head sõitu ja imestan, et martinit pole... enne teist sõitu juba 9-10ms ja peale esimest ringi juba 12-14 ms, John kannatab ära ja võidab... üllatuseks on hoopis Ingrid teisena üle joone. Neeme, kes tegi esimes 9 koha kahjuks teist ei lõpeta ja Henri jääb hoopis kuivale... Tristen on esimeses tubli U17 parim aga teist ka ei lõpeta... Janis ei saa ühtegi kirja... päeval puhub juba 20ms ja enamgi pagidega... märgid jäävad ööseks sisse, ehk on hommikuks alles???
Nimi: Anneli
Kuupäev: 09.06.2012
windsurf  vali
Oli üks surfipäev, mille kohta keegi pole miskit kirjutanud, kuigi sõitmas olime Nasva ühel kaldal mina, Raino, Johannes, John, Neeme ja teisel kaldal veel Marek, Vahur ja Meelis. Puhus edelast ja kui palju, ei mäleta. Mina igatahes rigasin 4,7 ja proovisin üle pika aja taas oma 82L Mistrali lauaga sõita. No vot ei teagi, milles asi oli aga igal juhul oli mul kuidagi väga ebamugav sõita, tuul tundus eriti ebaühtlane, vahepeal oli nagu liiga palju ka. Igal juhul väsisin ma sellest sessioonist suht kiiresti ära ja lõpetasin. Teised pidasid ikka kauem vastu ja ei kurtnud midagi nii hullu, järelikult oli ikka mingi minu probleem. Laud tundus peale JP RWW-i selline ebastabiilne, see vist on ikka natuke freestyle laud.
Nimi: Anneli
Kuupäev: 04.06.2012
windsurf  vali
Mina orienteerusin miski eilse prognoosi järgi, mis lubas, et juba hommikupoolikul hakkab tuul kukkuma ja kodus vaatasin veel 3,7 purje, et seda küll pole mõtet täna kaasa võtta. Aga võta näpust, see oleks olnud just vajalik, sest 4,2 oli mulle üsna palju. Sõita ikka sain ja mõnus oli ikkagi, ent väsisin suht kiiresti ära. Kuldar tegi teise vahetuse lohega ja päev lõppes sellega, et lohelaud kadus ära kuhugi Nasva ja linna vahele tõenäoliselt. Kui keegi midagi kuuleb-näeb, palun andke teada.

Esimene  «  7  8  [ 9 ]  10  11  »  Viimane     kokku: 73 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast