Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: johannes
Kuupäev: 18.05.2012
windsurf  vali
Nasva, SW 8-12ms, üks väga jahe päev+8..., aga õnneks päikest jagub,kaldalt paistab täitsa ok , et päris veivikas pole aga rigan 5,8 ja 85 laud. sõita saan, aga kiirust eriti pole, ka suurt hüppelainet, iga otsa peal ikka mõne saan, üsna ebaühtlane, et isegi 6,5 puri olnuks parim, või suurem laud... hispaania laagrist on ikka kasu olnud, kuna seal minu vähesed surfipäevad olid kõvema tuule ja johni 85laud+4,7 purjega, siis täna tuli lausa mitu jibe välja, aga kui tuul muutus ebaühtlasemaks, siis ei kandnud lõpuni välja ja ikka pudistasin sisse ka... samal ajal syltis ei lähe ka jonhil kõige paremini, loodetavasti seal tuult jagub ka järgnevateks päevadeks ning tuleb ka mõni väga hea sõit. aga hooaja alguses polegi sõidud kõige paremini õnnestunud.
Nimi: Anneli
Kuupäev: 18.05.2012
windsurf  vali
Nasva, nagu Johannes juba kirjutas, oli tuulega jah nii, et kaldalt tundus pilt päris hea aga minu 4,2 purjevalik seekord ei olnud parim, 4,7ga oleksin saanud normaalselt kihutada. Kui ma kohale jõudsin, siis ei olnud enam kedagi sõitmas, et oleks saanud veidi "mereinfot". Igal juhul ma olin piisavalt laisk, et aega mitte uue purje rigamise peale kulutada ja sõitsingi siis selle väiksema setiga. Tegelikult alguses oli see suht paras aga tuul hakkas peatselt kukkuma ja siis pidin pool ajast tiksuma, pooled otsad olid aga väga head. Täitsa mitu dzaibi tuli välja ja üleüldiselt oli täiesti värskendav. Päris jahe oli, ent vee peal soojas kalipsos oli tip-top, ainult sõrmed läksid taas kangeks ja kaldal kui lahti sulasid, siis tegid natuke valu.
Nimi: Ülar
Kuupäev: 17.05.2012
windsurf  vali
Nasva, läänetuul ca 5-6 m/s. Eelmise korraga võrreldes oli laine suurem ja algul oli tasakaaluga suuri probleeme, hiljem püsisin paremini laua peal. Pususun, mis ma pusisin, aga lõpuks õnnestus ikkagi poom vastu lauda kukutada ja nüüd vaja lauda natuke parandada :( . Aga noh kogemus seegi. Arvan, et see vee peal veedetud 3 tundi ikka tuli kasuks.

Eelmisest korrast ka pilt pardi pesast 10 munaga. Emapart ainult ei tundu viitsivat seal väga haududa

Vaata pilti
Nimi: johannes
Kuupäev: 14.05.2012
windsurf  vali
Nasva, SW 8-10ms, no täna tegin esimese tööluusi sel aastal, jätsin purjed ootama, sest oli just parim ilm 7,5 slallipurje, millel 2 akent välja vahetasin testimiseks. just enne vetteminekut helistab Veiko ja kurdab karmi elu ja lõhkise purje kurva saatuse üle... aga täna puhus jus nii parajalt, et sain nii üle kui alapurjestust katsetada, peab ennast ikka kiitma, sest puri on nagu uus, ainult mastitasku parandamisega ei läinud olukord kämmide peale-maha varandiga paremaks, oleks pidanud ikka elastikutüki vahele suskama. aga sõita oli üle pika aja jälle vägagi mönus kodusel veel, kalipso oli talvine ja ilmselgelt ületurvatud, paljakäsi just paras. õhtul vaatame Veiko purje, mis on just ideaalne promovärk, korralik meesläbiakna variandiga. aga sellest juba teisel lehel....
Nimi: Ülar
Kuupäev: 13.05.2012
windsurf  vali
Nasva, maatuul põhjakaarest kuni 5 m/s. Kuigi puhus maatuul, oli ilm muidu väga kena ja otsustasin siis meelde tuletada, miks ma omale purjelauavarustuse olin soetanud. Endalegi üllatuseks suutsin jätkata enam-vähem sealt, kuhu eelmisel aastal jõudsin. Kartsin enne, et pean uuesti hakkama tasakaaluharjutusi tegema :), et laual püsti seista. Ootan igaljuhul pikisilmi järgmist korda, et siis juba merekaartest puhuva tuulega vähe julgemalt sõita - maatuulega ei julgenud kaldast väga kaugele eemalduda.

Tundus, et esialgu on Surfiklubi juures niivähe liikumist olnud, et parklasse on üks tiir omale pesa teinud (pesas üks roheline muna) ja teisel pool merekonteinerit rigamisplatsi ääres on omale sobiva koha leidnud pardiemme lausa 10 munaga pesas.

Esimene  «  9  10  [ 11 ]  12  13  »  Viimane     kokku: 73 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast