Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
uudised

Maakonna meistri tiitli sai Urmas Niine
22.08.2003

Maakonna meister 2003 - Urmas Niine
Teist aastat järjest toimuv Saaremaa Surfiklubi lahtine võistlus Saare Kapp purilauasõidus toimus Mändjala kämpingu rannas, kus võistlusolud kujunesid kogenenumatele lausa tippoludeks- tuult7-9m/s, lained, erakordselt soe merevesi ja päike, millist kombinatsiooni näeb enamasti vaid välismaal.
Prognoositud hea tuul meelitas kohale ka vabariigi paremiku. 18 sportlast selgitasid parimat slaalomisõidus võistleldes mees-mehe vastu süsteemis, kus vaid parim pääses oma heat’ist edasi. Meestest näitas juba algusest peale oma üleolekut Martin Ervin, kes liikus võidult võidule pakkudes silmailu pikkade hüpetega üle lainete ka publikule. Ilmastikuolud olid nii super, et nii mõnigi sportlane unustas end avamerele olukorda nautima ja ei jõudnudki õigeks ajaks starti.
Esimese sõidu järjestus Ervin, Himma, Niine. Teiseks sõiduks oli nii mõnigi mees ekstreemoludes lõhkunud oma taglase ja tuli teha purjevahetusi tugevnevas tuules. Ervin jätkas võidulainel ja kuna rada pikendati ühe ringi võrra muutusid ka vahed ülejäänutega ringi võrra pikemaks. Teine sõit Ervin, Niine ja Himma andis lõppjärjestuse võitja Martin Ervin (Extreeme Team), teine Urmas Niine (Hawaii Team), kolmas Henry Himma(Ganja).
Saare Kapa raames selgitati ka Star klassist Saare Maakonna meister, kelleks sai Urmas Niine. Teine koht Johannes Kaju ja kolmandat kohta jäid jagama Siim Nettan ja Joosep Kaju.
Start klassis osales 4 noort meest, osadest kellele osutus ilm aga pisut karmiks. Nii tuli mõlemad sõidud võitnud John Kajul (Saaremaa Surfiklubi)esikoht kätte kerge saagina. Teise koha tagas endale Gregor Kapsta(SSK) ja kolmanda Mihkel Kuusksalu, kelle varustus karmides oludes enne teist starti alt vedas.
Super oludes toimunud võistlus, mis sai teoks tänu toetajatele AS Prike, OÜ Ensert, Siimu tööriistarent, jääb kindlasti kõigile kauaks meelde ja kindlustab oma koha purilaudurite võistluskalendris.