Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 27.08.2003
windsurf  vali
vaatasin täna laste-noorte kokkuvõetud tabelit ja nii tundub, et rahulolu saavutatud hooajal taandub kohe uute eesmärkide vallutamise taha...pealnäha ju head kohad saadud, mis algaja klubi kohta OK, kuid parima selgitamine noorte hulgas käis ikkagi sel aastal -15 klassis, (kus oli poisse, kes vanuse poolest võinuks ka olla -12 veel), mis on ilmselt põlvkond, kes hakkab tegusid tegema edaspidisel surfiturul...ja nii peab järgmise hooaja eesmärkideks võtma -15 ja -17 klassi head kohad, no 3 hulka, kas aga suudame konkureerida Hawaii klubiga oma kasina baasiga ja toetajate ahta ringiga (Fan on ilmselt seisvas vees, kuid pealinna võimalustega on võimalik alati taaselustumine,... eks näis, kui klubi jaksab heal juhul uuendada oma tehnilist parki 2-3 aluse+taglase näol, mis on hea koolituse läbiviimiseks, siis võistlusvarustus on hinnaklassilt ülejõu käiv, heal juhul saab osta vaid 1 komplekti... eks peale OMi näeb, milline alus jääb olümpiaklassiks... igal juhul on näha, et saarlaste isu parimate kohtade järgi on suur ja on põhjust investeerida noortesse, siis ehk tuleb ka tuge edaspidi klubile poiste sirgudes...arenguruumi on meil piiisavalt!
Nimi: Kuldar Kukk
Kuupäev: 27.08.2003
windsurf  vali
Lõpuks ometi üks õige Vätta ilm.Tuul SE - E puhanguti 15-16 m/s .Murdlaine kogu lahel 3-3,5 m.
Iga tahes 5 ruudune mahatõmmatud puri oli täiega overpower ,4-sega oleks end mugavamalt tundnud. Pärast tuule põõramist itta läks asi karmiks ,laine tuli täiega kagu suunast ning kuna hüpped vasakul halsil on pärast pidulas kukkumist mul aravõitu ja paremal halsil sai ainult wave-ta ,siis sai uuesti julgust koguma hakatud. Mõeldud tehtud ,esimesed kümnel paari meetristel polnud vigagi,kuna peakolus olid pidurid maas ,hakkasin küttima kõrgemaid õhulende .Kaua ei tulnud seda oodata , otse nina ette kerkis murduv 3m laine.Läksin kõike võtma ,aga pingutasin lõpuga punnides üle ja sukeldusin nagu kormoraan lauaninaga ülalt alla vette neptunile külla.Kogemus esmakordne ,täis laks ja järsku täiega pidur,loodetavalt säästan edaspidi ennast sellistest elamustest.
Oma 1,5 tunnise etteaste järel ronisin kahjutundega veest välja.Ka töö tahab tegemist.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 25.08.2003
windsurf  vali
Ja ongi võistlused selleks aastaks seljataga, oli ka parajalt väsitav ja närviline sest medalisaatused olid kuni viimase sõiduni kõigil lahtised....John tegi siis puhta vuugi ja sai ka maratonivõidu, edestades konkurente ikka poole miiliga sellega on siis ka laste klassi meitritiitel taskus, -15 a oli hea üllatus Siim, kes maratoni esimese poole liidrina läks ja vaid kogemuste puudus (vettekukkumine enne finisit ja tagasitulles vale kursi valimine) ja ruut väiksem puri jätsid ta 6 kohale, -igati edukas algus, Gregorit sai enne starti hirmutatud karmide sanktsioonidega alla 10 koha tulemuse puhul mis ka mõjus ja nii tuli 10 koht ära-tubli. mihkel jäi 17....Joss, kellel enamus aega kõigest suva, pidi maratoni lõppedes karvu kitkuma, sest 0,2 p vahe jättis mehe hõbedale... no Siimul polnd nagu miskit hävida, oluline oli vaid sõita ja kokkuvõttes juunioride tiitel mälestuseks riiulile... nänni said poisid sedapuhku näpuotsaga ja ka tiitlite jagamine lükati hooaja lõpuõhtule, mis seab jälle ? alla ühe lisasõidu linna...tagasiteel kippus silm vägisi kinnivajuma...sitaks väsind olemine oli küll...selle suve peb edaspidi uuesti kokku võtma ja läbi mäluma.
Nimi: Kalev Allik
Kuupäev: 25.08.2003
kitesurf  vali
23. Aug.2003 Pärnu surfiklubi korraldatud võistlused seljataga. Suurimad tänud organiseerijaile ja kohtunikele.
Kena kogemus igatahes, sest nägi mida Eesti Kiterite seltskond (enamus oli esindatud) teha suudab.
SSK Kite omalt poolt salarelva (Kaupo) välja ei toonud ja osavõtnud Erki, Lauks ja allakirjutanu ei soovinud teiste klubide kaasvõitlejaid sokeerida . Nii jäidki fantastilisemad trikid, uudistama tulnuile, selleks korraks nägemata.
Samas on see väga positiivne , sest järgmistel võistlustel, ka keskpäraselt võisteldes, on näiteks 7 (Laux) kohalt esimeste hulka tulemine kindlasti meeldivam, kui eespoolt tahapoole kukkumine.
Teades, kus propeller pühapäeval käima lülitatakse, leidis SSK Kite punt Ergo,Kaupo, Erki, Lauri, Andrus, Kalev end kl 12.00 kodusaarelt Pidulast. Ja ei eksitud. Kl. 15.00 oli ventilaatoripult ilmataadi näppude all aktiivselt kasutuses puhudes ka pärast lahkumist kl.20.00 vahemikus 6-10 m/s.
Siin juba andeid vaka all ei hoitud. Kõik tegid hüppeid nagu üks mees, tavalisest speedimisest ja pööretest rääkimata.
Võeti vastu otsus juba 2 aastat SSK korraldatavatel Kite Kapi võistlustel hinnata vaid “Hang Time” , mille esitlemisel arvestatakse eraldi meeleolukamat trikki.
Siinkirjutaja sai hakkama mitmete perfeksete “front flippidega” ja paari as ted man –iga “ Rotate 360” harjutamisel . Jutumärke ei saa ümber panna, sest “ted man” seekord ei õnnestunud. Põhjus- augud otsaballoonides muutsid lohe halvasti juhitavaks.
Jäi mulje ,et kogu meie klubi Kite liikmed käivad salaja “tuvide” peal harjutamas, sest pikad hüpped ja uskumatud saltod, koos “kena” maandumisega andsid aimu tohutust arengust.


Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 24.08.2003
windsurf  vali
hommikust, võtan nüüd eilse päeva kokku ja panen saarlaste edusammud kirja...päev algas -12a ja naiste stardiga 6-7 knotsi tuulekesega, rada on vorst-2ringi-vastutuules, külgtuule stardi ja finishiga, meid esindas John, kes võidab ilusasti stardid mõlemas sõidus, kuid pakub parajat närvikõdui oma apsakatega 1 märgis, kord valides välimise positsiooni, lastes mööda Kaspari ja teine kord kukkudes sisse, lastes mööda ka Kaarma,aga võitleb tubli pumbaga ennast juba esimese krüssuotsaga ette ja edestab nii 500metraga järeltulijaid, puhas töö!!! tubli....naiste parim Karmo kaasa Helja, kes oma 2 võiduga üllatas ebameeldivalt konkurente...15 a klassis võistlesid meil Mihkel, Gregor ja uustulnukana Siim Sõnajalg , kes suutis aga välja võidelda meie parimad kohad, poisil on nutti, ei saa ka algajate õnneks nimetada esimese sõidu 9 ja teise 5 kohta, arvestades, et poisil oli ka 5,7 puri...Gregor ja Mihkel lõpetavad esimese sõidu vastavalt 17 ja 14 kohaga teises Gregor tõuseb kümnendaks-tubli- oligi aeg oma sõitu sõita, mitte teistel sabas tolkneda, Mihkel 14. Joss saab -17 klassis 2ja 3 koha edestades oma põhikonkunenti Ahunit , üldarvestuse veel 3 punniga taga...Siim ei saanud aga korralikku sõitu tehtud vaikse tuulega, kuid vaid 2 osalejat ja teine koht peaks tagama talle üldarvestuse I koha juuniorides- vot see on vedamine! ...täna peaks tulema veel maraton ja siis läheb medalite jagamiseks...tuult aga pole -1-3knotsi, lubab 5-6...kogu tuul jääbb saartele...jälle võistlus vale koha peal!!!

Esimene  «  4  5  [ 6 ]  7  8  »  Viimane     kokku: 55 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast