Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Katrin Päevakene
Kuupäev: 21.03.2004
kitesurf  vali
ma ei tea kas me võtsime viimast korda sel talvel lumesurfi, aga viimast võeti sellest küll. mina põlvili vette ei läinud, aga lauks ja kaupo glissassid oma lumelaudadega pürksi lahel nii mis hirmus.

mina aitasin lohe ja laua külge paadunud purjelauduri margus otsa ja sain tasuks tasuta lõuna.
olin vist liiga odav?

õhtul olime vist enamus vabakal ja red bull air jämmil, kus lumelaudurid üritasid hüppetrikke. minu lemmik oli front side back grab 900 flip. või midagi sarnast...?!

ilus päev!
Nimi: Ergo Oolup
Kuupäev: 21.03.2004
kitesurf  vali
Ühesõnaga >>> VÄGA LAHE !! Rommis (NW 4-6 m/s) olud sellised, et ca 15-20 cm peal vett ja all (sõidu)jää. Tekkis ikka väga segane segu suvisest ja talvisest hooajast. st. TUISAKAS IKKA HÄSTI & mõnusalt !!! Igaljuhul selline lahe kogemus, mida jään (vist) järgmisest kevadest ootama !!
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 21.03.2004
windsurf  vali
ja kevad algas siis suure kimaga Tori lahel, kuna oli ikka veits külm, siis otsustasin minna Sörve asemel lahele jääkelku sõitma, eks vist viimast, ja ei pidanud kahetsema, sest sain ikka hea kima sisse, kuigi jää oli enamasti nagu jaitsakamennajadoroga, ja jalad pärast lausa vibreerisid, ei vähendanud see sugugi olukorra kaifimist, tuul SW 8-10 m/s, ja 4puri oli küll ja enamgi, jääkelk on ikka jääkelk, kiiruse vastu suusad ei saa kuidagi, ja palju extreemsem on kogu liikumine ka...päeva rikkus pealelõunane üritus, mille järele andsin endale sõna, et kella 3 üritustest minust enam osavõtjat ei ole, kui tuul puhub 5m ja rohkem....täna seevastu aasta esimene Nasva surf ja vabas vees- tuul NW 5-6m- lainet praktiliselt polnd õhk ja vesi +3,5, jõgi oli päevaga ikka juba palju juurde uuristand vaba vett ja nii lasin oma tunnikese, varvaste külmumiseni head reissi - hooaja alguse kohta küll, eks edasi läheb ainult soojemaks....ja kuna kevade algus tuli ilusa edelatuulega, siis näitavad kõik muud jääknähud, et vähemasti mai esimese nädalani saab korralikku tuult, edasi peab paar särjepoega kinni püüdma ja vaatama ujupõie pealt, mida suvi toob.
Nimi: Katrin Päevakene
Kuupäev: 15.03.2004
kitesurf  vali
johannes, me olime kõik nagu üks mees pluss üks naine rohukülas "lohesurf haapsalus 2004" võistluste raames merel lustimas. kuni kella kuueni õhtul mütati merel ning meite mehed tõid ära kõrged kohad nii kõrguses, kauguses kui ka spiidis. pikad paid neile!

Vaata pilti
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 14.03.2004
windsurf  vali
laupäev, 13 ,oli küll nagu rohkem surfimehe ideaalpäeva moodi, hommikune tuuletus lasi teha ära kõik tööd ja lõunaks oli juba nii 4-5metrat idast olemas, läksin poistega Tori lahele ja piinasime 3 tundi vaheldumisi ühte kelku, tugevnev tuul-8ms sundis purje vahetama lausa 4se peale, Kaspar sai juba päris korralikud sõidud tehtud ja Tanelilgi hakkas sõit juba tulema, vaja oleks veel paari kelku, siis õpiksd poisid karohkem, sest praegu läheb 90% aega passimise peale..., siis saatsin mudilased koju, pidasin vahepeal maha diskussiooni Niinekaga sõidu tehnika ja kelgu täienduste teemal ning otsustasin teha ka ise korraliku triibu...ja jõudsin päris hea lennuga Loodeliiva nurka, kui hoog järsult rauges ning tõmbas minu plaanile Nasvale jõuda kriipsu peale...no siis ei jäänd muud üle, kui hakata tasapisi tagasi tiksuma, Laiamadala all sain jälle hea lennu sisse ja selgus, et kogu tuul oligi vaid Tori lahel, kohati 8metrased pagid üritasid mind korduvalt katapulti tõmmata, mis ühel korral ka õnnestus, siis lidusin ise trapetsis kinni koos kamaga mööda jääd ja õnneks jäin jalgadele, lõpetasin alles 5 ajal ja sain ikka kelgu normaalselt jooksma, peab veel suuskade nurka parandama ja aasad kah lauale kinnitama, siis saab ka kehaasendid paika ning kelgust veelgi enam välja pigistada...päeva imelik pool oli vaid selles, et lohemehi polnd näha, aga ju nad olid seal, kus tuult polnd vä?

Esimene  «  20  21  [ 22 ]  23  24  »  Viimane     kokku: 124 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast