Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 15.10.2005
windsurf  vali
täna Tagalahel no nii 4+ võiks kokkuvõtteks panna... startisime varakult ja kõik kes surfi armastavad olid ka kohal, kes purjega kes lauaga... esiti puhus tuul nats vale nurga alt, üle poolsaare ja oli hirmus pagiline, mul 6,2 +85 ja John 5+118, meie modifitseeritud explosion, mille nina sai maha võetud... mudilased läksid stardiga lainet sõitma, Tanel põrutas mütsi järel Nasvale... sõit oli üsna väsitav , 7-8ms... 15 välja, pidevalt pidi passima et pagid üle ei tõmbaks... poole tunni pärast olid noored juba väljas, et olla külm hakanud... proovisin siis vahepeal ära ka ninatu ja sain meeldiva üllatuse, on tekkinud üks hästi mugav slallikas, millega kannatab isegi hüpata kartmata terava nina otsa lennata... tuul oli tunni möödudes õige nurga keeranud, mis on ilmselt kusagi 330-340 vahel, oli kohe tunda, et laine hakkas kosuma ja sai juba korralike 2-3 m lainete pealt normaalseid hüppeid... pagid aga tagasiotsal muutusid kohati karmiks, sain üle hulga aja paar korralikku katapulti kirja, käed ei pidanud enam trapetsita vastu ja nii tulin ka 3 aegu maha... lõpuks 5+85... kaldalt möötsin 12-13m aga pagid veel olid kindlasti tugevamad.. ja kuna see oli selle aasta üks üliharvadest kordadest, kus oli nagu põhjust Pidulasse minna, siis pole ka sellise tuule ja laine jaoks normaalset vormi, ausalt on suht kehva tunne sõita sellisel pidupäeval nii sita vormiga... Tanel ikka jõudis mütsiga kohale ja sai ka korralikud triibud kirja, võib pidada ka "klubimeheks", kes suurte lainete vahel ära käinud on... kohal olid veel Karolina, Kadi, Marianna, Madis, Ott ja Taavi. Kuldaril kahjuks nina tilkus.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 14.10.2005
windsurf  vali
Nasva.. John RSX, mina ja Taavi formulad+11, tundub , et midagi nagu puhub läänest... Madis saab esimesena veele ja hakkab kohe glissima, kuna tema oskused glissi saada on viimasel ajal läinud päris heaks, mille tõttu on raske hinnata kas tuul on tõusnud või ei... oli küll, sain vaid nina kai tagant väljs kui hakkas loopima, tagasi madalasse ja tõmban korralikult peale, aga ei aita midagi, pagidega on jube kangutamine, kahju hakkab kätest, kui pean homsele Tagalahe ilmale mõtlema, ilmselt see laiskus sunnibki välja ronima, ka Taneli ja nii peab John kahjuks sõitma vaid kuijuteldavate vastastega, sorry man, meie read hõrenevad ja kellestki pole enam õigeid sparringupartnereid. millal noored ükskord peale kasvavad!!!... Kadi proovis 8,5 ära ja oli maruväsinud ülessikutamisest, eks ta oli nats palju tuult ka., homme enamgi veel.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 12.10.2005
windsurf  vali
Nasva- kagutuul üle Abruka.4-5ms... jõuame teha 2 starti - Madis võidab mõlemad noorte klassis, kusjuures Karolina kukub vahetult enne finišit esikohalt sisse ja teises sõidus eiteamiks paneb enne finisit lihsalt kuhugi Johni järel minema, ehk unustab raja ja sõidab kellegi tugevama järel märkamata, et see tugev onjuba sõidu lõpetanud... Marianna maadleb allatuule sõiduga, kuigi asi läheb tasapisi paremaks... Otil tükk tegu lainetega, mis kipuvad allatuules meest ümber keerama... Taavi tegi esimese korraliku stardi ja jõudis ka esimese märgi võtmiseni... Tanelit ja Alot pole juba mitu trenni näha, taas pole Johnil kellegagi sõita.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 10.10.2005
windsurf  vali
Täna, hommikul viskas vana dods mulle vimka lastes esikummi tühjaks, nii jäin 7-st praamist maha ja John pidi meid ootama lennujaamas paar tundi, kuna ka nemad olid Helsingis end varasemale reisule rääkinud... õnneks tuli ka tema kama kõik Eestisse ära ja üsna väikeste kahjustustega.... aga õhtul siis tegime Nasval 2 starti lühirajal, Võitus Karolina 2+1, Madis 1+2, Ott 4+3 ja Marianna 3+4. Kõigil omad puudused- esimeses stardis krüssasid kõik kõvasti üle peale Oti, kes tuli peale ebaõnnestunud starti 1märki hilinemisega, aga tegi kõige täpsema paudi... teises läks Madis lohakaks ja lasi Karolina mööda ning allatuules ei viitsinud ka pumbata, Mariannal oli probleeme pumpamise tehnikaga lastes keharaskuse tagajalale surus vööri vastutuule 0 ja suretas igasuguse liikumise... loodetavasti õppisid kõik oma vigadest.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 08.10.2005
windsurf  vali
täna tegime matka Männikäbi randa, kus pidanuks toimuma lohemeeste hangtime võistlus, kuigi ütlesin kõigile, et sihtkoht on Mändjala rand, läks kohe paanikaks kui halssi vahetasin ja niisama triibutasin, osa seltskonda arvas, et on plaanides muutus ja põrutas kodupoole!!!, peale ülerääkimist tulime korraliku glissiga oma 2 km peale rannast tuul OW 4-5ms, kui jäi vaikseks, rannas polndki muud kui supisöömine, peale mille nautimist otsustasime Nasvapoole taas liikuma hakata, käima sain alles (11+formula) nasva liinil ja seal puhus korralikult ka õhtuläbi. lohevõistlus aga lükkus edasi..., tagasi jõudsime järjekorras Madis, Marianna, kes tegi väga hea tagasituleku, Ott, pidas nii pika sõidu vastu, mina, Kadi, Karolina ja Alo... Cadiz- John täna satrti ei läinud, peavalud, mis ilmselt liigsest päikesest ja vedelikukaotusest tingitud tõmbasid mehe maha.

Esimene  «  2  3  [ 4 ]  5  6  »  Viimane     kokku: 85 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast