Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 18.03.2007
windsurf  vali
Dahab, algab uus nädal ja osa läheb täna koju, et teha uutele tulijatele ruumi... hommikul on näha, et puhub öigest suunast ja tuleb korralik päev. esmalt läheb john proovima freestaili 109 laua ja 5.7 purjega. sellest aga ei tule midagi välja vahetame 114 slallika ja 6,5 purje vastu, aga john ütleb, et jama on söita, ilmselt pole puri ja uim tasakaalus, nats hiljem paneme 6,9 ja proovin ise ära hullu ei olnda aga nats nagu puudu, paneme siis 7,0 cammidega purje ja on juba parem kui all veel 106 supercrossi laud, john saab löpuks kiiruse üles ja homseks ka valikud paika, mina lähen ka proovin sama komplekti, on väga ok, aga tuul vajub ära ja tiksun pikalt tagasi, mis väsitab vaikse tuulega ropult... kolme ajal saabuvad uued saalased koos eestlastega, muidu ok reis aga kadil on kotta küljelt ribadeks, vest ja trapets said ka kannatada... ajan veel köik vette ja saavad teha suurte purjedega mönusa tuuri lahepeal... homme on slallis esimene vöistluspäev...
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 17.03.2007
windsurf  vali
Dahabis on mönus tuuletus ja peale hommikusööki tuleb veel mönusam uni , siis snorgeldan korallidel vahin räämas pökja ja okkalisi elukaid, siis hakkab tuuleke puhuma ja john läheb formulaga, mina vötan 134 slallika ja 8,5 purje, kamikadzes on täitsa ok ja ühtlane tuul, harjutan niisama hallse-paute, löpuks töstis tuule 7-8 ms ja päike läks pilvetaha, kohe tuli jahedus peale, john tuli juba enne välja, sest hüppeliigesed olid valusaks läind üleväsimusest. tuul oli jälle vastu reegleid ehk ennustamatu, homme tulevad saarlased ja täna läheb reedik koju.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 16.03.2007
windsurf  vali
Dahabi 5s päev algas uudisega, et raini surfikotti oli öösel kass poeginud ja varase formulaga, kuna niine ja kaupo on juba veel, ajan johni esimesena, saab vaid paar triipu ja korra spiidialasse, kui tuul tõuseb, formulad kobivad välja ja võtame laenutusest 100freestylika ja 5,7 purje eesmärgiga trikipäev teha, tuult aga jagub vaid tunniks-pooleteiseks, siis on minu kord formulaga minna, jään 5 minti karjast maha, kutid panevad linnaalla, jõuan kamikadze piirini ja siis on juba auklik nagu korralik sveitsi juust, kuna tõmbasin vähe peale ka /täna panime jalga 2,5 kõrgemale/ on pumbata raske, tagasitulles satun hoopis imelikku tsooni kus puri oli poomist tuult täis aga mastijuurde jõudu ei tulnud ja käima ka ei saand... Teeme pausi ja kolme ajal märkan, et laserid ja katamaraanid panevad juba täiega, /tuleb tuul, mida isegi kohalikud ei ennustanud/niine johniga koos teevad korralikku sõitu, johnil on paremal halsil sõit juba ok aga vasakuga on laines sõita probleemne, sõidu kaugeimas punktis läheb niinel kardaan pooleks ja laud saab tugevalt kannatada, john tuleb kaldale uue järgi, hardcore ja kaupo jäävad niineka juurde vahti, kell hakkab 5 saama, mis tähendab, et aega napilt tunnijagu, õnneks peab tuul pauerit, ronime poltrukiga nässi katusele, sealt paistab ka linnalaht, eelnevalt hoiatame kaatrimeest, et vajadusel oleks valmis, katuselt paistab, et john jõuab kohle, kuigi korra pani valesse suunda, sest einäinud niinet, kohalejõudmine võttis 15 minti ja oli pikk 10km, niiet edasitagsi 20km+trenni 20km, kokku oleme ligi 240km uhanud... Allatulles oli johnil parim kiirus ja nurk... Kõik jõudsid pool tundi enne pimenemist kaldale ja päevale häppi endi panna... Kassipojad aga saadeti koristajate poolt merekooli ilmselt, karm valik.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 15.03.2007
windsurf  vali
Dahab. NW hommikul 3-4ms, alustame nats varem, üritan enne formula starte oma söidu ära teha, rigame just asju, kui linnakad jooksmast tulevad, poksi uurib, et mis john ka teeb hommikuti, saab aga üllatuseks kuulda, et meil juba hommikusöökki paika pandud, nu vot siis... lähen peale aga saan ikka üksikuid triipe, tuul muudkui keerab, tarmo 666 on juba kaugel merel, aga tiksub kah , rain jöuab ka vette ja siis hakkab nats puhuma, aga nurk muudkui keerab ja löpuks kagusse, polegi meretuulega siin söita saand, sätin raini selja taga oma nurka, üksi triibutades on seda raske teha, saan purje ilusti vasu lauda aga tagakäsi väsib, sest poom on madal ... john läeb ka hardcore ja lätlastega triibutama, teised mängivad päev otsa veepalli, niiet kinos pole täna midagi vahtida... pele löunat on 5kvadratov klubis aikido esinemine, kutid teevad rahulikult ja rahvale arusaadavalt... päeva vötab martin ilusti kokku, et vaat kui hea kooliilm oli, mis viga hea tuulega söita, just raskest tuulest on rohkem öppida... öhtupoolik on ällatavalt jahe, peb pikad riided seljas hoidma , homme lubab jälle tuult ja sooja. kalipsot pole veel vaja läinud.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 14.03.2007
windsurf  vali
Dahab, hommikust paistab, et tuul nagu formula jaoks, kella 9.30ks pole juurde tulnud ja otsustan formulaga minna, puri 11,0, mõne koha peal nats rapsib aga harjun ruttu ja peagi võtan pikemad otsad kamikadsesse, kus ka nats lainet ja tuult ehk nii6,5ms...kokku teen 20km ja maxspiid on 42,1... Tulen välja, sest väike languse trend on ja ajan johni veele... Freestyli 11sel skippersil otsustatakse, et täna toimuvad formula stardid, vetteminek võtab aga igaviku ja lles 1ajal saab lasta esimese stardi, mis toimub kamikadses, allpool on sebijaid liiga palju, start lastakse kaatriga rivi eest läbisõites, ehk enne saavad alumised minema, siis ülemised, johni nurk on väike ja hardkore arvates polnd kiiruski teabmis, allatuules on ta jälle nii nurga kui kiirusega jälle ok, suurem puri tahab harjumist... Lätlastest preiss pani mõlemad sõidud kinni, peedimaajuss oli päris hea ja teises sõidus ahunijuss tubli, siis hakkas ka tuul kukkuma, suman taas kõrge veega üle laguuni tagasi, mis väsitab ka parajalt jalgu, saan veel preiisiga jutule uute f2 asjus, mulle valmistas küsimusi see uus tiiburi vöör, aga preiss kiitis laua kergust ja head käiku, ta tegi teistele kitsa uimega ära, tiibu ei kasutanud, need pidavat laua starbordiks muutma.... Siis ajan veel reediku ja katsi vette, araabid ei kiirusta kundedele suuri purjeid andma,aga reedik vahetab oma 6,5se peagi 7,5s cammidega vastu...õppin araabia numbreid-uaht, tnein,telete, arba, hamsa,sittä, sevä, amenia, tesa, ashar, koma on oui, niiet 5,4 on hamsa oui arba ,panin kõik peast.

Esimene  «  19  20  [ 21 ]  22  23  »  Viimane     kokku: 129 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast