Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 16.09.2007
windsurf  vali
Sõrve, II päev slallis algab ikka vel -13ms aga vähemasti vihmata, töö sujub ja juba 11.00 anname esimese protseduuri signaali, mis on minuteada üsna haruldane nähtus, ... lõunaks hakkab tuul vajuma ja pea hakkab sekundite lugemisest lolliks minema... jõuame 6 ringi läbi sõita ja siis katkestame, kuna on pidevalt probleeme miinimumi kättesaamisega. John saab juunioride III koha aga võinuks olla ka parem, kuid slaalois võitmiseks tuleb ka slaalomit treenida... Madis ja Fred saavad ka lõpuks silmad pähe ja Madis veel üsna hästi... ise lõpetan päeva edukalt kuna saan juba esimese sukeldumisega eile kinnijäänud paadi ankru põhjast kätte, oli vana kummi sees ja sikuta kust tahad, ikka ääre taga kinni.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 15.09.2007
windsurf  vali
Sõrve, eestikate slaalomi kolmas vaatus: W-NW 10-13ms, rajuvihm vaheldumisi päikesega, sõidetakse -5m2 purjedega, laine tuleb ikka merepool sisse ja hea on sõita supercrossi laudadega, john ja Tanel saavad tulemusi kirja, Madis ja Fred vaatavad täna pealt, ise teen kohtuniku karjääri paadis külmetades.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 09.09.2007
windsurf  vali
Vääna, NE algul 4-5ms, hiljem 6-7ms, vaikse tuulega saavad john ja tanel parimad kohad ja on esimeses märgis teistest ees, vat see juba on midagi, siis aga katkestatakse sõit tuule vajumise tõttu, kahju... teises stardis sõidab john esmakordselt +, ehk võtab liidrilt kaotust tagasi , kui I märgis-1'35, siis finišis juba vaid 41'', ervin sõidab selja korra lainesse kinni ka ja sinna läheb pool minutit tal kaduma, saab napilt jussi ees minema... viimases sõidus tuul tõuseb aga kaotus finišis ervinile pole hull 1'57'', tanel teeb ka head sõitu nagu ka kadigi. karol õnnestub viimase sõiduga esimesed punktid saada. kokkuvõtteks et täiesti rahule võib jääda, tänasekks on juba poolteist kuud järjest kõik vädalavahetused võisteldud ka...
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 08.09.2007
windsurf  vali
Vääna Jõesuu, SE 4-5ms, formula II etapp, tuult jagub vaid 2 stardiks, esimest näha ei jõua, kuna ronin valvetorni, 15m seina mööda üles, päris üles jõudes on aga käed nii läbi, et ei riski platvormile istuma jääda... teises stardis on juba loteriid näha ja kes on paremate purjetamisoskustega, see ka võidab, Ervin eksib värava võtmisega ja saab ühe 0, john sõidab mitu korda Jussist ette, edestab ka suurt jussi, aga allatuules jääb paari auku tiksuma ja juss jälle möödafiniši kaotus 2'20''tanelil 7'40''.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 25.08.2007
windsurf  vali
Lohusalu, SW päeval 4-6ms, tõuseb 3ks 10-12ms, ... Esimesed kaks sõitu meie noortel kõige paremini ei lähe, Kadi ei saa tugevama tuulega lauaga sõitu kätte,Madis, kes peaks tugevama tuulega lendama, ei saa tuule püüdmisega hakkama, noorte rada on kalda lähedal ja pagide püüdmine nõuab kogemusi, Toni teeb pika puuga amatööridele, ainult Kevin suudab konkurentsi pakkuda, Benni teeb teises sõidus päris hea pagipüüdmise ja suudab allatuules väga teravalt nurka hoida... Kolmandat sõitu noortel ei tule, sest tuul tõuseb järsult ja opakad on nagu niidetud... John teeb suurte rajal väikese purjega päris head sõitu ja vahel harva on Ingrid või Jevgeni ees, Karo jõuab teises sõidus kontrollaega tänu Johni ootamisele joonel, see tõstab ta teiseks, aga Jevgeni on end lõpuks saanud regada juunioriks ja kui Karo homme on vähemalt kolmas, on veel lootust poodiumile... Viimases sõidus on vaid juss,henri ja john, zenja ka... Lained tõusevad kohati 3meetristeks, toome Karo paadiga ära, lähen tagasi abisõidule, aga kõik saavad oma jõuga maale, teen kaatriga megalende ja vaivamist, vahel on tunne, et lendan ülepea, vöör on taevas ja kogu kere lennus, aga vajun siiski ahtrile,... Õhtul lähen veel 117+7 veivi proovima, aga kõike on nats palju ja ebamugav, lisaks tuleb träkk lahti, tagasi saamine kaldale oli ettearvatult probleem ja nii jäängi 100m enne maad ujuma ja pograd venitavad mind maale, oli üke trenn.

Esimene  «  3  4  [ 5 ]  6  7  »  Viimane     kokku: 129 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast