Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 14.08.2007
windsurf  vali
Pirita MM, tuul NW, mida kohalikud kutsuvad loodetünniks, neil on siin veel põhjatünn ka, st et ki hakkab puhuma, siis jub sinu vettejõudmise ajaks on tuul kindlasti maas või saad heal juhul mõne triibu... rahvas aetakse korra ärevile, noored ja exp saavad stadi tehtud, jouthide ajal jäävad parema startijad kõik tiksuma, johnt,tanel tulevad vasakult ja jäävad seisma, kuna hakkavad kahtlustama mingit stadijama... start läheb metsa, lõpuks jäävad kõik tiksuma, aeg ajalt ka glissivad aga tuleb üldine katkestamine... õhtustes uudistes oleks nagu äge olukord, näidatakse johni glissamist edasi tagasi... saime üle uudistekünnise tulemust tegemata.... ilmselt enne neljapäeva midagi ei tulegi.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 12.08.2007
windsurf  vali
Pirita, NP viimane päev, puhub kagutuul 4-5ms, hakkame rada sättima, aga vajub jälle alla ja läheb ainult raceboard, Karmo oma vana mistraliga pikalt märgivahega teistest ees.... üheaegu hakkab tuul tõusma ja aetakse ka formulad vette, enne starti keerab 10 kraadi ja kohtunik otsustab pool 2, et enam ei jõua midagi... kui kõik kaldal oma asjad lahti võtnud hakkab puhuma täiega, jänks pea, üsna ootamatult keerab 180 ja teeb külalistele, keda vahepeal rohkesti laekunud on, üllatuse. kohal on Duglas-scoti inglane, poisid sõidavad ka uute f2ga.... nii lõpebki selle aasta karikas, U20 võit ja hõbe meile, Kadi saab üllatuslikult naiste üldvõidu, Karo teise koha... täna läheme külla Pastakule, saab korralikult pesta vähemasti.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 11.08.2007
windsurf  vali
Pirita, seems like chillday... viime märgid raceboardi jaoks sisse, kaldal märgi pumpamisega lendab Erikul punn vette ja tekib väike paanika, Erikule jõuab alles 5 mintsi pärast kohale, et võib tõsiseks jamaks minna, õnneks leian bensukast mingi punni ja kõik saab korda... formulaid täna vette ei aeta. õhtul läheb grilliks. ikka veel soe ja kuiv nagu kanaaridel. rahvast tuleb tasapisi juurde.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 10.08.2007
windsurf  vali
Pirita, tuul kerutab, peaks algama nagu NP viimane etapp.. hea kohata vanu tuttavaid Ceri on juba kohal jälle kaldakohtunik, Roland veepeal.... aitan Erikul rada panna, ankur läheb kohati napilt põhja, oma 25m sügavamad kohad, pealelõunat hakkab puhuma idakas, kaks starti saab üsna normaalselt teha, siis hakkab augutama, john ei saa häid starte, mass on liiga suur ja tuul ka ebaühtlane, võidavad kaldaalla minejad, on kõvasti kokkupõrkeid, amatöörid jäävad selgelt esimesele otsale jalgu, ei oska arvestada suurt kiirust ja olukordade muutust... kolmas start tahetakse korra ka katkestada, aga lipp on minu kaatris ja vean just Pastakut kuivale, mast läks, ... john lõpetab napilt eelviimasena enne ernot, päev lõpeb üsna seitsmeajal. tundub, et sellise tuulega on Preiss liider. jääme masinasse ööbima, on jubesoe.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 09.08.2007
windsurf  vali
Nasva, NN-O, tänane tuuleke kosub erinevalt prognoosile korralikuks formulatuuleks 5-6ms aga vesi on vägasoe nagu tuulgi, harjutan lihtsalt purjekeerutamist. homme linna baltikatele ja siis mm.

Esimene  «  5  6  [ 7 ]  8  9  »  Viimane     kokku: 129 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast