Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 13.07.2007
windsurf  vali
Nasva, Sw 6ms korralik formulatuul, teeme starte, madis-john formulatega ja penni-fred raceboardiga, päris head stardid tulid ja üsna mitu starti sai kõik mehed 5 seki sisse, ka raja läbimisega polnud kellelgi probleeme, penni teise sõidu allatuule tuli liiga otse ja kukkus korra, kaotas ka kiirusega fredile. väike arma tegi täna oma esimese iseseisva trenni 3-sega, eks ta rohkem vees oli, aga loodetavasti on nädala pärast olukord vastupidine.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 12.07.2007
windsurf  vali
Nasva, S, kell 2 puhub veel 7-8ms aga kukub poole tunniga sootuks siledaks, siis 4 ajal peale vihma nagu hakkab jälle puhuma, aga 117 + 7 jääb ikka väheks, olnuks paras formula värk, noored läksid nõvale aga suured purjed jäeti koju aga formulad võeti kaasa??? ilmprognoos on aga just formula jaoks!!! tšikkenid ... mmile pole küll asja.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 09.07.2007
windsurf  vali
Nasva, SW 7-8ms, proovin täna neeme 126 JP supersporti, taglas 6,8 swift, on päris kiire stardiga laud ja hüppab ka hästi, mugav sõita ja pöördeid teha, väga hea surf oli.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 01.07.2007
windsurf  vali
Pavilosta, ööläbi kallas ja hommikulgi ikka sabistab edasi, sommide purjed on poolemeetrise veealla, jätsid kamad lohku... üldises niiskuses on enesetunne ka märg mida käime hotellis kuivatamas, aga päevapoole hakkab puhuma ja tuleb noortel merele minna, viimased võimalused meie tsikkidele ka, pidupanemine tuleb juba hästi, aga sõidus on arenguruumi küllaga... õnneks on onshore tuul 7-8ms ja start kalda ligi hästi pika stardiliiniga, john ei pane kepsu ja teeb mingeid jamastarte, õnneks on 2 x üldised valed, kolmandas sõidus saab kepsuga võistluse parima stardi, sekundipealt ja just viimasel hetkel märgist, sealjuures pumpab end teiste alt glissiga läbi ja etteotsa, kahjuks aga ei lähe sõit samahästi, nurga saamine on ikka probleemne ja ka kiirus pole ok, sõitu tugevatega oleks tihedamini vaja, tanel saab ka oma sõidud hetkevormi piiril tehtud, mis on aga alla eelmise aasta taset kindlasti, kadi sõidab tublisti, aga ei soovi üle joone sõita, pidades sinist lippu raceboardi finishiks jätab seega 2 sõitu lõpetamata, kuigi tuleb karost üle 10 minuti kiiremini raja läbimisega toime, karo teeb aga arusaamatuid tehnikaid veepeal, on raskusi üle liini saada, ei saa glissi, siis murrab esimeses sõidus poomi, paneme alo poomi ja saadame kolmandasse sõitu, mille siis auga ikkagi lõpetab ja saab elu esimesed rahvusvahelised punktid kirja, .. kokkuvõtteks oli ilmselt kõigile hea võistlus, kõik andsid hetke parima ja nägid oma arengusuunad ära, kes vee-kes afterpartispordipoole... eelmisel päeval pidasid eestlased kõvasti erno telekaliikusid, mis aga läks hoopis tänu viimastele sõitudele ikkagi preissile, henri on kõvasti edasi läinud ja tegi isegi ühe 2 koha, peedimaa aga võttis viimases võidu... tagasi saame alles 7 aegu hakata sõitma, tulen nüüd kuldigast läbi, kust tulevad ka enamus riiakaid, esiots ventspilsi poole on väga hea, siis peale pöördu kuldiga poole on 30km käänulist, aga aukudeta vähemasti, teed, peale kuldigat aga suurepärane tee, riias panin esmalt väikese ringi peale, et kesklinna vältida, siis aga keerame ikkagi a2 asemel ühel pöörul centrisse, õnneks aitab üks kohalik meid linnast välja, ja siis ilmub ka poksi ootamatult kesklinnas meie ette, saame tänu rohelises laines olemisele ainult paari foori taga istuda ja kiiresti linnast minema, praamile jõuame pool 2 ja kuuvalgel ööl kenasti kodulinna, 22km asemel 1200km.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 30.06.2007
windsurf  vali
Pavilosta, s 5-6ms hommikul 10ajal, millegipärast lükatakse stardid 11 peale ja siis hakkab tuul vajuma, tehakse 1 raceboardi start, siis keerab sw peale ja tõuseb jälle 6-7ms, 11 on veel paras puri, aga rajamehed on tõsised amatöörid ja esimene formulastart läheb alles 14.30 kui juba hakkab vaikima,glissida veel saab,aga aukudega, john vajub stardiks joone keskele ja taganttulijad kustutavad lootuse glissi saada, ka tanel lämmatatakse ära, siin oleks pidanud ropult pumpama, john ilmselt sõitis end eile ikka tühjaks, sest rajal vajub 2 korda tuuleaugus sisse ja korra peab ise vette kargamaet kilekotti uime tagant lahti haakida, lõpetab 35 kohaga kaotus liidrile 9.10... Tanel sõidab esimesest märgist liiga kaldaalla ja kaotab käiku, tulemuseks 39 koht ja kaotus -10,40... Karo sõidab väga väikest nurka ja saab enne esimest märki liidritelt sisse, eijõua kadiga aega... 6 ajal tuleb tuul tagasi, aga mereltõeldakse vaid 4ms ja tehakse vaid reisbordi sõit... Preiss võidab küll sõidu, aga erno jääb liidriks, ervin 3, niine teeb hea sõidu ja 7 kohaga tõuseb ka 1punniga johni ette 12 kohale, john 13, tanel47. Prognoos on kehva ja ilmselt on võistlus läbi. Kuna viki sai täna isegi tanelilt pähe, siis on juunioride esikoht meie, teiseks tõusis lätakas. Vikil läks eile kardaan ja lõhkus laua päris hullusti ära. ... Kahju, et meie tsikid aega ei saanud,juba teine võistlus järjest... Et isegi eestikatel end aega sõita, tulebvähemalt meeste kesmise tasemega võrdseks sõita.

Esimene  «  8  9  [ 10 ]  11  12  »  Viimane     kokku: 129 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast