Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 07.06.2007
windsurf  vali
Nasva, N , kohalejõudes hakkab puhuma hoopis merebriis 3-4ms ja poisid saavad isegi august- auku formulasõitu proovida, 6st keerab õige tuule tagasi ja john-alo saavad veel formulat sõita... bennu teeb oma esimese trapetsitrenni. kogu nädal on elu käinud ainult jõeotsa briiside peal.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 03.06.2007
windsurf  vali
Roomassaare, hommikul O ,7-8ms, päike, john läheb proovima esimesena oma uut 11st millega pole kordagi glissi saadud, porje õige riga saamiseks tuleb jalga 7,5 otsa panna, huvitav, et need gaastra purjed see aasta palju venivad uuest peast... 11 on paras ja selle järgi panevad enamus suured purjed peale, enne väljasõitu puruneb veel ernol mastijalg ja mastitasku käriseb ka nats ... kogu päeva saab john oma grupis domineeriv olla, ja kolmandas sõidus edestab isega pool sõitu ervinit ( siis mõlemal 11 puri) ja neljandas sõidus ernot teise ringi allatuule otsani, hävisid need, kes läksid merele tuult otsima, oli hoopis kalda all, john kaotab kohti vaid taktika vigadega, alakrüssu oli 3ndas ja siis läks ervin ka kohe mööda, kiirus ei olnud hea, oleks pidanud tiivad laual maha võtma... kadi-karo ei saagi ühtegi sõitu lõpetatud, kuigi 1-2 sõit jagus tuult aga eestikatele ei saa tulla enam niisma lahmima, ilma trennita, .. õnneks ei hakatud sel korral eelmise aasta jama kordama, et antakse karikaid ka tublidele osavõtjatele, peab ikka pingutama ka.... taneli kolmas koht oli muidugi üldarvestsues nõrk ja alo esimese päeva sõitmata jäetud sõidud maksid ka koha saamisel... üllatas viki, kes vaikse tuulega üsna kehva sõitu näitas, samuti eerika, kelle 2 tuulevaikset aastat on kõvastitagasi kukutanud... kokkuvõttes oli äge võistlus ja kohad pandi treenituse ja kogemuste järgi õiglaselt paika. ... ise käisin lõunapausi ajal 8,2 ja stokega tiksumas, sain ainult korra glissi, siis puhus vast 4-5ms, viimase stardi ajal tuul jälle tõusis 6ms. t... gps päeva analüüs näitas üldjoontes head sõidugraafikat, paar ideaalset märgitabamist ja nii 50% ulatuses ka stabiilsust parimale sõidu trajektoorile, kokku 2 päeva jooksul eile 75+ täna 63km.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 02.06.2007
windsurf  vali
Roomassaare. NO 8-13ms päike. formula esimene etapp saab küll korraliku ülepaueriga alguse, esimesse starti läheb 32 võistlejat, karo jääb maale ja peagi talle lisanduvad ülejäänud meiekad, kellel jaksu täna vähe. john sõidab 9,0 ja uue f2-ga, ning peale 2 sõitu on vikist ees juuniorides, esimeses stardis läheb koos jussi ja erviniga vasakuga, aga hiljem ei sõida vasakult enam keegi, rada on pikk ja kiire, mida näitab tänane johni poolt läbitud 75!!! km ja maxspeed 46,9kmh,... mina käin lõunapausi ajal 93+7 slalli sõitmas ja siis on tunda veits tuule vajumist, 3-ndas stardis john hävibki vikile liiga väikese purjega, neljandas sõidab juba 10sega aga siis rikub varustuse jama hea stardi, poomist jookseb puri kotti, ja viki võidab ka viimase sajakonna meetriga, kuigi vasakul halsil oli johnil nurk vikist oma 15kraadi parem... karo võtav minu 7se purje ja proovib ka ühte starti kirja saada aga augustab hoopiski selle suurest aknast ja pidu läbi... alol puruneb viimases sõidus poom ja tema kaldalejõudmine venib väga pikaks... vahepeal lendab purjeid ja ulli saab ühega vasta pead ning murrab kukkudes lisaks abaluu, nii et pole see surfi jälgimine teab mis ohutu vaatemäng. tanel oligi ainus, kes peale johni ka 2 sõitu suutis lõpetada.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 01.06.2007
windsurf  vali
Roomassaare- O 7-8(13)ms, pilves, kohal vaid john ja karo, teised staarid valmistuvad võistluseks pidulauas!!!... john proovib esmalt uut lauda +10 puri, tuult on palju, vahetame drake uime finsi oma vastu,ja võtame tiibade alt ühe rõnga vähemaks, puri ka 8,2, jibe paranes, aga puri ilmselt oleks võinud suurem olla õigema tunnetuse saamiseks, 8,2 oli valmis kuna mina ei saanud minna esmalt plaanitud 7+93ga sest topp kärises lahti (õhtul õmblen kinni vasktraadiga, sest niidid kärisevad juba teist korda), võtan topi kärisemist hoiatusena ja ebauskliku inimesena jään täna kaldale, kuigi hing jääb kripeldama, ehk jäi mõni suurem jama juhtumata. karo ei saa augu vahelt väljagi, siin ongi tugevam tuul, mida näitavad ilmekalt laseri kutid, kes kojutulles ümber käivad.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 31.05.2007
windsurf  vali
Nasva... olen tagasi 2päevaselt rattamatkalt panga-pangale, sai teha kõvasti kaljuronimist... formulistid ootavad juba mitu päeva tuult aga seekord tuleb ilmselt tuul võistluse ajaks... bennu sõidab oma 5ndas trennis juba prodigy ja 5se purjega, paistab, et saab tubli surfipoisi. tuul mitu päeva kagust 1-3ms, vesi +22

Esimene  «  11  12  [ 13 ]  14  15  »  Viimane     kokku: 129 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast