Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 27.05.2007
windsurf  vali
Roomassaare- ilmaprognoos on idast 2-3ms, aga avastardi eel on juba 4,5ms tuult olemas, eemalt paistab hall sein lähenemas, täpselt stardipauguks hakkavad võistlejad uttu kaduma, esmalt suurte rada ja siis väikesed, kõik sumatakse maale tagasi ja poole tunni pärast teade, et ongi võistlus läbi, kahju, hommikune ajuloputus, kes-keda katma peab jne läks uttu ja ei saagi teada, kuidas oleks finale kujunenud, igatahes lootsin et kõik oma kohti jõuavad parandada, aga esimese võistluse kohta ja kasina ettevalmistuse pealt ei saagi enamat nõuda,... kommantaariks eilsele avaldusele, et frank teeb hullult trenni selgus, et ainult 4x nädalas a'1,5 h, suhtes teistega hullult on see, et teised ei tegevat üldse trenni... henri näitas aga noortele, et pole päeva mõtet raisku minna lasta ja tegi ikka tunnise trenni ja oli glissis ka... seekord siis meile klass juuniorid John I , Karo 3, . -17 a madis 6, . kadi 7, (t-3)ott 8... ah ja täna sai karo ühe laseri poomiga vasta pead aga alles peale 3x hoiatust, et ta pea alla tõmbaks.... ja mina sain väga kunstilisi pilte regatt udus.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 26.05.2007
windsurf  vali
Roomassaare... hommikul puhub idatuul, mida pole prognoositud, siis tuleb äikest vihmaga ja regati alguseks hakkab õigest- edelast puhuma 2-4ms, suurte rajal saab john 2 esimest sõitu pähe pea kõigilt, peale starti tõmbab ta esimeses sõidus vasakuga pundist välja, mis tähendab konkurentide üle kontrolli kaotamist, esimesse märki jõudes on juss, karmo, henri ja üllatavalt karolina, siis... väikeste rajal teeb endiselt head sõitu frank haavel, kes teinud sel kevadel kõvasti trenni, millega meil pole nagu põhjust kiidelda... vahepeal lähen üritan niineka formulat kokku panna, et viia rajale vett, aga laua poldid peaks olema mingid imelühikesed, mida mul pole võtta ja nii tuleb kamad jälle lahti ... saadan veed kaatritele ja vaatan osati jälle sõite,... teise sõidu ajal hakkab nats puhuma ja otsustan nasvalt uue f2 ära tuua, tagasitulles on tuul juba ok ehk 4-6ms... vetteminnes tuleb vastu ott, kes on kukkunud vastu lauda ja saanud pähe korraliku obaduse, katkestab peavalu tõttu, saadan ta koju ja lähen veega merele... suurte rada on tunni võrra kiirem ja nii sõidavad nemad juba neljandat sõitu kui väikesed alles kolmandat... 2 viimast sõitu saab john juuniorides võidu kirja, aga ühe sõidu ajal tekib karolinaga kokkupõrge, sest karo sõidab vasakuga ette!!! john teeb vasakult paudi ja ootab et karo vasakuga eest läbi läheb, aga karo jääb hoopis seisma ja pauk käes, õnneks kõik terved... saan formulaga päris kiiresti rajal liikuda, allatuules proovin vahel ka jala panna tsikkeni kohale aga laud hakkab imelikult hüplema ja ääreaasas sõites on ikka palju mugavam ja kiirem, saan ikka lainega sõites paakstaagis päris head kiirust... väikesi piinatakse veel tunni, et saada 4 starti kirja ja saan ka jälgida meie keskklassi sõitjaid, stabiilsust ei ole ja oma tekkivaid eeliseid ei osata kasutada ära ehk trenni ja võistluskogemus lahja... kadi tuleb veel suure näljaga, et olla viimased 2 sõitu ainult söögist mõelnudki, mõtlen ise ,et miks see ikka nii juhtus, et peres kaater olemas, aga pole ikka kedagi, kes selle kaatriga oleks näiteks oma tähtsal hetkel sööki jooki pikal päeval tulnud pakkuma, ... päeva kookuvõttes madis 5-s, ott 6 ja kadi 7 koht, mis annab talle piigades 3koha, karo 1 punktiga maas teisest kohast... tänane päev lõppes just siis paksu uduga kui kõik olid maale saanud, jama mõeldagi, kui väikesed olnuks veel veepeal.... homne tuuleprognoos soosib ainult ülikergeid anoreksikuid, mis meile üldse ei sobi.. homseks võiks soovida sõitjatele rohkem mõistust sest kui pole kaalu siis peab olema kaval.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 25.05.2007
windsurf  vali
Roomassaare, esimene regatipäev on üsna närvilise algusega, karo ja kadi saavad oma purjed viimasel hetkel regatud, sest numbrite panemine purjedele jääb kodutööna tegemata, aga stardiks on õnneks kõik rivis, enne algust tõstatakse jaagu ja minu soovitusel 17 klass A-rajale kokku 15 klassiga, kus sõidab vaid 2 poissi... john on 3 tsikiga juunioride klassis, nagu arvata oli ei olnud harkupoiss purje muutusest kuulnudki... kell 4 peaks olema start, aga tuult oodatakse pea tunni, tuul pöörab korra edelast kagusse, siis tagasi lõunasse ja mingi suure tumeda läheneva tausta saatel saab üks start peetud, meestest võidab henri karmo ees ja juunioridest john karo ees!!!, huvitav duell oli maarja ja kadri vahel ja alles viimases märgis läheb maarja taas ette ja lõpuni... väikeste rajal teeb imesõidu frank haavel, kaspar saab sõidu keskel tonist jagu ja ott laseb vaid oma sissekoperdamise järgi tonil ikkagi kolmandaks tulla, tubli 4s ja 5s ,kadi,meile, madise sõit on üsna heitlik, alustab eelviimasena, siis on 5s ja lõpus keheksas, sõit läheb pigem taktika nahka... kuigi ilm on pilves on kõigil läbu ja ott sõitis paljajalu., tume pilv kadus abruka peal laiali ja tuli ka normaalne tuul aga nagu ikka ebavajalikul hetkel.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 23.05.2007
windsurf  vali
Nasva, W, saabudes 8-9ms, hea tuul kulus koolitusele ja kui läksin ise siis jäi vaid 5-6ms ja tühi puri. talvekalipso ilmselge lämmi.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 22.05.2007
windsurf  vali
Nasva, lasime SW 1-2ms, lasime sisse meie ujuvkai, aeg läks kõik selle peale ja starte teha ei jõudnudki, vesi oli +18 jões.

Esimene  «  12  13  [ 14 ]  15  16  »  Viimane     kokku: 129 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast