Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 25.03.2008
windsurf  vali
öösel jõuame Prantsusmaale, korra eksime ka Lyonis ühel ringil, keps ei jõua meile järele, ringidel tuleb sõita aeglasemalt, sest ringe ehitatakse aeg ajalt ümber, ja vahel on ristmiku asemel tekkinud ring kuid gps näitab õiget sõidusuunda ikkagi, õnneks juhatas ta meid kähku õigele rajale... hommikul ootab meid Prantsusmaa kõrgemas osas juba lumine maastik, suvekummid peavad teel normaalselt, saan ikka 90-100 sõita, saksa piiril on juba mehiselt lund, saaks lumelauda sõita kaunitel nõlvadel... saksa kiirteedel läheb aeg ajalt klaariks ja saab jälle pätti anda, teel on iga 100km järel korralik risupanemine ja 120km enne berliini seisame lausa poolteist tundi paarikümne km pikkuses ummikus, meist tuuakse treileritel mööda 4 vrakki ja üks rekka on veel kraavis, diiselkütte hind juba 20.30 ... Berliini all läheb lumetormiks ja pimedaks korraga, teed praktiliselt ei näe, lasen rekka ette, et selle jälgedes tasapisi tulla... Poola jälle klaar, kuni Lätini veame enamvähem kuiva teega välja siis hakkab taas lumetorm, teglt korra poolas oli üks imelik lumine tee, kus pidin välja uisutama, aga vedas, sama kordus enne Pärnut, õnneks pidas esisillavedu ja õigeaegne käiguvahetus masina teel, aga vahetult enne meid oli risti eest läbi sõitnud masin kraavis, ehk pääsesime napist laubakast. Pärnust Virtsu oli juba mega, täis tali, extreemi küllaga, kohatised ühed rattajäljed näitasid, et tänane liiklus on olnud äärmiselt hõre.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 24.03.2008
windsurf  vali
Port Pollenca, viimane hommik, jälle on tuulekest, aga peame lahkuma, ja ilm ka jahe... Palmas kaotan teeotsa kuidas sadamasse keerata, oli üsna imelik parempoolne ring teeääres, kust sai teha mahapööret, selle mittemärkamine, olles vasakpoolses reas, läks maksma aega uue tuuriga ümber linna ja närve, aga ikkagi jõudsime õigeks ajaks praamile, kaubareis jäi küll tegemata... ka merel on hea tuul ja laine , praam läheb pool tundi kauem ja kiigutab vaatamata oma suurusele nii mõnegi mehe kalu söötma, mis siis veel kiirlaevad pidid täna tegema... öösel sõidame Hispaaniast välja tankides end odavat diislit (18.30) täis enne prantsuse saksa hinnatõusu.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 23.03.2008
windsurf  vali
Port Pollenca, ööläbi sadas ja puhus räige tuul, paugutas maja uksi-aknaid, hommikuks on kõrgeimad mäetipud saanud lumemütsid... päevapoole läheb ikka soojemaks, kuna rattarendid onpühapäeval üllatuslikult kinni, siis teem autoga ühe tripi Sant Vincenti randa, väikesed kama igaks juhuks kaasa. jällegi üks äge koht, laine kõlbaks lainelaudurilegi aga tuult pole , näha on ümberlukatud rannavahi tornist ja risust rannas, et ikka oli öösel, sõidame siis veel läheduses olevatele tippudele, kust saame visuaalseid muljeid pikaks perioodiks ja hea ülevaate meie treeningkohast, .. allamäge ettevaatlikult sõites kimavad ratturid meist tavaliselt mööda!!!, kurvid on 180 kraadi...õhtul toob Fernando meile võistluste fotoalbumi dvd-l, ja madisele müüb päris vähekasutatud gunsaili 9,5se hea hinnaga... kokkuvõttes oli igati normaalne ja sisutihe laagerdamine... saan ka infot kodute kohta et olla nagu saksas lund kohati nähtud... homme minek.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 22.03.2008
windsurf  vali
22.03.port de pollenca , tuul w 4-6ms, pilves, vahel tibab vihma, täna üritatakse ikkagi teha starte, hiljem selgub, et ainult ühte,... Kuna täna on ilmselge piiripealne tuul, siis minnakse maksimumiga peale, saan ka täna paati ja õnneks ei juhtu veepeal muid jamasid ning saan ka starti filmida,stardihetkel on suht nabin tuul ning kohe läheb ka loteriiks teekonna valikul, Johni konkurentidel on enam õnne ja ESP80 saab hea edu, isegi peale esimest ringi on ikkagi Pablo ees liider, siis aga panevad staarid asjad paika ning Martinez võtab meeste ja Ania juunioride esikoha, Dale on 4s, John 10 [ESP80 6-s], kohe peale poolte finisheerimist vajub tuul ära, Madis jõuab vaid ühe ringi teha, tema konkurent seevastu saab ka finishi kirja... Autasustamine on Nautic klubis, kus kiidetakse vaid iga klassi parimaid, selgub, et kino peale minu polegi kedagi teinud ja salvestatud4 starti on enamusele vaadatavad... Jagatakse noortele tasuta s-särke, peale lõpetamist hakkab aga kallama vihma, just nagu meie september...Johni kohad jäävad 11/16/11/13/10.eh kokku 14 koht. laagriga võib igati rahule jääda,sest enam keerulisemaid olusid oleks raske leida.
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 21.03.2008
windsurf  vali
21.03 Port de Pollenca, tuul loode-lääne ja nats soojem kui eile ehk nii +15-20, enne võistlust, jällegi väga keerulised olud, enne 1 starti tekib lahe lõunaserva 1km laiune tuuletriip, nii et enne triipu on 3-4ms ja triibul 8-12ms, esmalt minnakse peale suurte kamadega, siis tullakse vahetama, olen täna kaatril, aga selle võrra saan tünga rohkem, saan kaatrijuhilt info, et starti ei tehta kuni kõik on tagasi, ikkagi tehakse ja see minutike, mis peame Johniga nõu olude üle, läheb maksma teise koha, John ja Dale jõuavad starti hilinemisega, kui hommikul oli Dale peale protesti 8 ja John 11, siis nüüd on John 14 ja konkurent 3 punniga mõõdas. Viimasesse starti jõuavad kõik, aga sõit katkestatakse, kuna tuul keerab 90°, Madis läheb küll mõlemasse starti aga lõpuni ikka ei jõua, mis on ka nii väikese purjega 7,8 loomulik. filmida sain täna ainult kaldal kipsis jalaga hispaanlast, kes oli eile pand jalaga vasta uime ja 3 varvast sodid, 25 õmblust+ kuu aega surfita. Siis tuli julgestuskaater just enne starti ära kuna 1 kutt oli ribid sisse kukkunud ning saatsime kaldani, hiljem filmisin Martinesi sooloesinemist.

Esimene  «  12  13  [ 14 ]  15  16  »  Viimane     kokku: 84 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast