Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Johannes Kaju
Kuupäev: 16.08.2009
windsurf  vali
Nasva.
http://picasaweb.g...Nasva1608#
puhub hästi- 12-15ms SW, vahel ka viskab laine üles, ei teagi mida rigada, suvine tuul on petlik, John läheb 5,0+85 ja saab sõita, proovin ka võtan ühe koolituse 5,0 aga jään paar korda tiksuma, laud 85L, siis 5,8 poison korralikult pealetõmmatult on ok, tänase päeva esimene pool oli lausa ok ehk kõik tsaibid tulid välja, kuigi pole 85-sega ammu sõitnud, sõidumõnu oli täna hea ja oleks käed rohkem vastu pidanud oleks ehk pikemaltki lasknud... rahvast oli ka päris hulgem, mis tegi olemise mönusamaks.
Nimi: Anneli Varjun
Kuupäev: 16.08.2009
windsurf  vali
Uni ei tahtnud laupäeva öösel eriti tulla, tuul hakkas täpselt peale keskööd katusega kolistama. Hommikul oli õnneks situatsioon samasugune ja tuul üllatavalt soe. Sõitsin esimest korda väikse lauaga (82L). Peale paari kasulikku näpunäidet hüpete suunamise osas ja 4,5 purje alt väga tublisti pealetõmbamist oli edasine tõesti puhas mõnu. Tuult palju. Esimese triibuga tuli mere peal kohe dzaib ka välja, mina ise samal ajal jälle imestasin, et näed, tuligi välja...:) Kauemaks seda edu millegipärast ei jätkunud aga ma vähemalt proovisin küll iga triibu lõpus, teinekord otsid otsid lainete vahel head kohta ja ei leiagi. Peale nelja tundi vedasin end õnnelikuna kaldale. Vahepeal plaasterdasime Neemet, kes oli endale uimega suht sügava haava saanud jalga. Ise sõitsin täna esimest korda kiivriga ja oli kuidagi kindlam - vähemalt aju jääb ehk samasse vormi kui mingi crash peaks juhtuma. Tanel harjutas backloopi, meie ülejäänud kaldal tegime ahh ja ohhh ja oooo... Meeldejääv surfipäev.
Nimi: Anneli Varjun
Kuupäev: 16.08.2009
windsurf  vali
Veel jäi märkimata, et täna oli meie naiskond ka esindatud, lausa niipalju vist lugesin meid kokku kui(mõned küll liigse tuule tõttu ainult kaldal kaasa elamas): mina, Aalo, Kadi, Karo, Varje, Kristi.
Nimi: Anneli Varjun
Kuupäev: 14.08.2009
windsurf  vali
Mida harvem näed, seda armsam... Tagalaht üle pika-pika aja. Kihutasime Marekiga kohale läbi paksu paduvihma ja puud olid suht kaardus, nii et süda hakkas juba kiiremini põksuma suurepärase surfi aimduses. Kohale jõudes selgus, et Marekil oma 4,7se purjega pole seal (enam) midagi teha. Vene lohemehed olid ees ja mõõtsid parajasti 7ms, NW. Nii tuligi mul täna üksinda kaitsta purjede au, sest neid vene lohemehi tuli aina juurde ja lõpuks oli neid seal paras komanda koos. Väga tore oli nendega mahlakas venemaa vene keeles rääkida ja muidu ka kihvtid kujud. Selgus, et ühe nendest oli Johannes 7a tagasi meelitanud Mändjalga ja nii see asi läks. Marek hoolitses veidi minu (varustuse) eest ja kulges väidetavalt seenele, mina merele. 6,8 läks taas käiku ja laud ikka 117, kuigi niiiiii oleks tahtnud proovida uut pisemat. Esimesed veerand tundi tiksusin, siis leidsin lahe Pidula-poolses nurgas tuule üles ja juba need paar triipu olid kohaletulekut väärt. Natukese aja pärast hakkas stabiilselt veel rohkem puhuma ja nii mõnus oli sõita. Umbes 9 ms ma arvan. Pikk laisk laine... Enamus inimesi kindlasti kirus tänast ilma aga mulle tõesti meeldis - vihmaladin, tuul, vahepeal eredat päikest ja vikerkaared. Õhus on lõpuks ometi natuke sügist... Panin täna sooja kalipso ja õigesti tegin, sealpool vesi päris jahe ja termomeeter näitas õhutemp ka tegelikult vaid +14. Paar tundi olin vee peal. Avastasin, et selle suure purjega on vist isegi lihtsam dzaibe teha, suurem laud reageerib kiiremini. Ja mis veel - ma võiks kandideerida kamade autosse pakkimise meistritiitlitele. Sedaan-bmw (tagumise luugita seega), mille sees on: 2 lauda, 3 purje, 2 poomi, 2 masti, lisaks autojuht enamvähem tavapärases asendis ning säilitanuna võime rooli keerata, teed näha, kõigist peeglitest vaadata, käiku vahetada. Tehke järele:) Imelikult pikk jutt sai, oleks võinud lihtsalt kirjutada, et kena surf oli.
Nimi: Anneli Varjun
Kuupäev: 12.08.2009
windsurf  vali
Nasva, W-SW 8-12ms. Hommikul surfama, pärast tööle, selline elukorraldus võib mulle päris meeldima hakata. Täna sai just nii tehtud, kella 10st rannas ja lõunani merel. Mihkel oli kah varane ja Jaren veel liitus. Rigasin alustuseks 6,8 swift aga seda oli üsna peatselt liiga palju. Lainetega sõitmiseks on see puri mulle natukene ebamugav ka, kämmidega tugev vedu ja ta tahaks vist hoopis flatil kiiret sõitu teha. Siis panin 5,5 ja läks väga heaks sõit. Hommikupoole oli suht lainepudru, mis hiljem kuidagi ühtlustus ja kujunesid sellised mõnusad laugemad lained ja laine nurk oli ka hea. Tuul oli kergelt ebaühtlane (nagu läänetuulega ikka on sageli), ehk siis paar korda oleks võinud kaldale minna ja purje jälle suurema vastu vahetada aga kas ei viitsinud või tuli enne jälle uus tuul peale. Täna tulid vihmaga koos just tugevama tuule sessioonid, mitte vastupidi. Kerge ekstreem oli kui hakkas lõpupoole järjekordselt vihma alla tulema koos tuulemaruga, siis see oli selline, et mina enam kallast ei näinud ja orienteerusin vaid tuule järgi. Ning põhiline, et silma peksis vihma nii teravalt, et ma ei teadnud enam, mis teha - kinnisilmi proovi sa sõita lainetega ja kiirus peal, samas lahti hoida võimatu - jää või pimedaks, no nii valus. Soengu rikkus kah ära:)... Ühesõnaga kuidagimoodi poolpimesi sõitsin kuhugi kaldasse, mis selgus oli stardipunktist üsnagi allatuult võrkude taga ja sealt ma lihtsalt jalutasin tagasi, tuul hakkas vaibumise märke ka näitama ning isu sai just mõnusalt täis sõidetud selleks ajaks. Vaikiski päris ära nii tunnikeseks kuni ma asjad kokku panin. Siis hakkas uuesti puhuma ja tulid teised ka sõitma. Värske pea ning väsinud ihuga kulgesin tööle edasi suuri tegusid tegema.

Esimene  «  8  9  [ 10 ]  11  12  »  Viimane     kokku: 126 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast