Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Anneli
Kuupäev: 01.05.2010
windsurf  vali
Raino on põhilise juba kirja pannud. Nasva rand meie surfiputkanduse ümbruses sai natukene ontlikumaks talgute korras, palju oli mingeid toredaid noori inimesi, keda mina ei tundnud. Veel toredam osa tuli aga hiljem kui sõitma läksime (mina, Raino, Vahur, Neeme, John, Allan). Tore kaldameeskond oli meil seekord ka, et puhkepausi ajal mitte igavleda - ajasime igasugust loba. Tuul puhus päris kutsuvalt (ju vist nii 8-9 ms) ja jällegi lääne-edela suund. Kõigil ülejäänutel olid vähe suuremad purjed võetud aga minagi sain oma 5,5 + 117ga enamasti hästi käima. Muidugi aeg-ajalt vajusin võrkude taha ära aga mis see natukene siis ülestuult jalutada on. Dzaibe kukkusin sisse veidi enam kui võinuks, flippamise osa jäi lahjaks. Ent seegi ei morjendanud mind. Päike tuli välja ning ei jää üle muud kui end taas korrata, öeldes et oli kena surfipäev suurepärases seltskonnas.
Nimi: Anneli
Kuupäev: 29.04.2010
windsurf  vali
Nasva, tuul edela ja lääne vahepealt, umbes 9-12 ms vahemikus. Olime juba veerand kümme hommikul neljakesi platsis. Tavapärase tööpäeva-koosseisuga (Lepamets, Veelaid, Varjun) liitus täna veel uus kaaslane Allan. Ise läksin peale pikka kaldal munemist ja mõtlemist ja ümberrigamist väikse laua (82) ning väikseima purjega 4,5 - ei saanud kaldalt üldse aru, et no mis seal merel toimub. Justkui puhus väga kõvasti. Mehed läksid ees ka kõik pisemate asjadega ära. Lõpupoole hakkas siiski tuult väheks jääma selle komplekti jaoks, mistõttu olin sunnitud välja tulema, ent selleks ajaks oligi enam kui kaks ja pool tundi möödas. Üldiselt oli väga mõnus sõidupäev, tänavu veel polegi selliseid pikemaid otsi merele välja teinud ja Nasval teada-tuntud lainekene ka. Väike laud sai talvetüdimuse väljahüpata. Käed külmetasid vaid alustuseks korraks ja vesi tundub ka nagu soojem juba. Sõitsime kõik paljakäsi.
Nimi: Anneli
Kuupäev: 24.04.2010
windsurf kitesurf  vali
Käisime Pidulas randa koristamas 5kesi. Kes sai ja soovis, oli kohal. Meie koristustöö on ikka vilja kandnud, iga aastaga on prügi vähem. Muidugi tühjade kätega ei jäänud me seegi kord. Õhtu lõppes mõnusa jutuveeretamise ja piknikukesega kujuteldava lõkke ümber päikesepaistel. Kujuteldava sellepärast, et üsnagi arvestatav tuul hakkas puhuma ja mõtlesime, et ei hakka riskima metsa mahapõletamisega. Paar lohet oli ka õhus. Täielik kvaliteetaeg, nagu Ergo märkis. Ahjaa, kes siia lugema satub, palun vaadake üle ka teadete leht - kui viimased ei ole tulnud meili peale, andke Alarile märku. Siis info liigub edaspidi paremini.
Nimi: Anneli
Kuupäev: 18.04.2010
windsurf  vali
Ja pühapäeval väike viimistlus Üüdibel, nii tunnikene. Tuul ikka edelast. Mõlemad päevad olin suure lauaga (117) ja 5,5 puri. Siinpool tundus vesi nagu külmem aga ehk lihtsalt laht sügavam või hommikune kellaaeg. Ilmakene üpris kena - päike, linnud laulavad, tuul, meri säbrutab... Ainult et kalamehed on nüüd pannud ühe võrgu täpselt sõidukursile ette, sealt tuleb kuidagi mööda või üle manööverdada. Pärastlõunal sai Nasval tabatud ka John. Kihutas just merele. Nii et surfajad vaikselt ronivad oma talveurgudest välja...
Nimi: Anneli
Kuupäev: 17.04.2010
windsurf  vali
Sõrve, edelatuul 10-12 ms, õhk +5. Sai avatud kodune surfihooaeg. Tuul oli väga hea. Käed nagu tavaliselt väsisid või külmetasid vaheldumisi sõltuvalt sellest, kas kindad olid käes või mitte, ent sellele vaatamata sai paar toredat tunnikest vee peal olla. Külm ei hakanud. Ning isegi ühtegi jäätükki ei kohanud. Marek ja Vahur olid ka ja Veiko kusagil teises kohas avas hooaega samal ajal, nagu selgus hiljem.

Esimene  «  21  22  [ 23 ]  24  25  »  Viimane     kokku: 134 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast