Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: johannes
Kuupäev: 03.04.2010
windsurf  vali
siin on selle Burriana treeninglaagri pildid.
http://picasawe...Burriana3003#
Nimi: johannes
Kuupäev: 01.04.2010
windsurf  vali
Costa Brava/ linnakese Saint Pere Pescador ääres -super rand, liiv üsna sügav lainevaba laht, siin toimuvad paljud eluliselt olulised slallietapid,... meid juhatatakse La Ballena Alegre kämpasse, selgub aga, et see hakkab alles mais tööle, homsest vaid mõne kämpaga, ehk me öömaja ei saa, ei õnnestu ka teistes üheks ööks midagi kaubelda, siis aga märkame, et tuul hakkab puhuma - idast, päris jahe on, libakohalikud nr 1 ja 2 ei ennustanud tund tagasi midagi erku, kohalik kitemees nr3 aga lubas tunni jooksul head laksu, oligi mingi 7-8ms olemas, raiskame aga majutuse otsimisega liigse tunni ja kui juba john vette läheb 7,5 ja 105 slallikas, siis just hakkab tuulele vastu töötama lähenev vihmapilv, asi kutu, mul õnnestus vaid costa brava rannas kalipsoga ringi jalutada ( esimeseks korraks asi seegi), john sai 2 korda glissi ka, 4-5 ajal hakkame kodupoole sõitma, sest majutust ei viitsi enam otsida, on ikka jahe mingi 12-13+kraadi, sajab külma vihma ja surfiisu pole. siia aga peab tulema edaspidi, telk kaasa, kämpaplatse on küllaga otse ranna ääres, bongalod on kallid, 1 öö eest küsitakse näo pealt 30 ja enam euri, mis on 3 korda enam kui me Burrianas maksime. ega see pool päeva päris raisku kah läinud, vähemasti teab nüüd selle koha asjus midagi tulevikus kindlasti tekitada, ehk kui näiteks põhja poolt tulla, siis üks jahedam aklimatiseerumise laager kevadel hea tuulega igal juhul enne formula selga ronimist.
Nimi: johannes
Kuupäev: 31.03.2010
windsurf  vali
Burriana, hommik tuulevaba, lõunast juba puhub5-6ms S, päike ja ...+20, rannas olla ikka jahe, nagu meite suvi. neeme ja john teevad koos korraliku 4-50km trenni ja mina näpsan sealt vahel mõned triibud johni lauaga, vaiksetuule z on hea uim, läheb lihtsalt käima aga minu oskused pumbata ökolt on roostes, käed ruttu väsinud ja pumpamise ajal ei lase lainelt korralikult alla... kella 6 ajal, siis kui hakkame oma asju pakkima tuleb korralik tuuleke samast suunast ja kutid lähevad 4,7 purjedega peale, luubiloopimine käib täiega, pagana kahju, et pole väikest lauda kaasas, slallikat sellise rajuga lõhkuda pole targutegu, tuulemöötja klubis näitab 25 knotti, aga merel on ilmselgelt enam. vot selleks korraks lõunalaager Burrianas läbi, kuna tuulevaba oli vaid 2 alguse ja 1 vahepealne päev, siis kutid on päris väsinud, iga tuulepäev on vähemasti 2-3 tundi ja enamgi sõita. oleks nats soojem, siis ehk taastuks lihas kiiremini, homme sõidame varahommikul Costa Brava rannikule päris põhjapoole, eriti head prognoosi pole aga nagunii on korteri aeg läbi ja läheme seikleme.
Nimi: johannes
Kuupäev: 30.03.2010
windsurf  vali
burriana, päev läbi ebaühtlane maatuul 4-10ms, täitsa flatt, teeme viimase fotosessiooni, mis õnnestub peaaegu, ehk ma oleks võinud osa pilte ka filtrita teha, et saanuks loomulikumad värvid,... ja need, keda pildistada, ehk modellid oleks võinud kah enam pingutada ja fantaasiat enam ilmutada, pildid panen picasasse esialgu üles. homme teeme viimase trenni siin ja siis sõidame 500km ülespoole costa brava rannikule, et sealseid surfiolusid testida.
Nimi: johannes
Kuupäev: 29.03.2010
windsurf  vali
Burriana, S-SW, tuul keerab päeva jooksul 20-30kraadi, 5-10ms, lõunaajal saavad john ja pablo formulat triibutada, pablol läheb latt praidi purjel ja nii jääb fotosessioon ära, pablo rigab küll 9,5 ja john paneb kõva tuule jaoks lihtsalt teise uime,.. siis hakkab korralikult tõstma ja juba nelja ajal saab väikeste kamadega sõita, saan ka veele ja esialgu oli 7,5 täitsa ok, tunni jooksul tõstab aga laine nii üles, et loobun kamade lõhkumisest, neeme saab siis juba 6,5 sõita, siis jälle keerab tuult ja võtab laine maha, john kimab siis slalli edasi, mina teen hulga õnnestunud surfipilte, oli päris ok päev... kui mitte arvestada seda, et johni gulfteci poom on päris risu ja sellega pole mõtet Portimaosse sõita, ka pole seal 2 esimese päeva prognoos hea, otsustame siiapoole jääda ja ehk tagasitulles mõne uue koha surfipeatuse teha. hetkel mõtleme Garda ja Costa Brava peale.

Esimene  «  22  23  [ 24 ]  25  26  »  Viimane     kokku: 134 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast