Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: johannes
Kuupäev: 26.03.2010
windsurf  vali
Burriana, hommik esmakordselt uduvaba, tundub tuulega päev tulevat, puhuma hakkab üsna varakult piki rannikut ja 11 aegu oleme juba klubis. Tuul aga muudab pidevalt suunda isegi kuni 90kraadi ehk side shorest ofshoreni, kusagilt tuule tugevust mööta ka ei anna aga nii pablo, john kui neeme lähevad kõik 10-stega peale. Võtan täna ka mõned trennilõigud peale, Neeme on teinud aastaga arengu ja jääb aina sagedamini pildile. John oma teisel surfipäeval ei anna Pablole eriti edu ja see sunnib Pablot ikka ootamatult suunda muutma, et pähesaamine ei paistaks nii välja, ,,, pealelõunat otsustan, et aitab teiste sõidu vahtimisest küll ja lähen slallikaga peale, tuul aga vaibub sootuks, saan vaid 100m triibukese, siis vahetan kamad johni formula vastu ja teen mõned otsad, see uus tugeva tuule Z ulub ka nats,.. siis pääsen ootamatult paisuva tuule käest imekombel kaldale ja õnneks oli pagi tulek nii ilmselgelt veepel näha, slallikas jälle alla... siis ühe triibu ajal hakkavad trapetsiaasad ragisema, vasaku halsi oma kärisebki keskelt , vahetan mõlemad neeme 24ste vastu ja sõidan madala poomiga edasi, tuleb ka 1 katapult ette, sest tuuul üllatab päris rajude pagidega ja tagumist jalga ei jõua aasa, ... soolases vees on aga tsaibe teha imehea, sissekukkumisevabalt. Käed ei kannata palju sõita ja kui ma lõpetan, siis alles tuul ühtlustub ja tõstab, kitemehed teevad ikka päris kõrgeid hüppeid nii 5-10m ja mõni enamgi, üle naabrimehe lohe!!!, rahvast tuli õhtupoole aina juurde ja oli päris mõnus seltskondlik olemine. õhtune õhutemperatuur tuulevarjus +25, merevesi aga ehk +12, sest maatuulega see soe vesi ka läks merele.
Nimi: johannes
Kuupäev: 25.03.2010
windsurf  vali
Hispaania, Burriana, aasta vahega tagasi... mitme päeva võlg ülestähendustes. Resi läks enamvähem, ainult 1 trahv madalalt lendamise eest ja isegi istumise osa kehal ei jõudnud atrofeeruda, reisu peale kulus enamvähem täpselt 36 tundi nagu gps näitas, seekord eksitas neeme gps meid varssavis ära ja suunas wroclavi peale, ehk saime uue õise poola elamuse, kiirteed polnud aga ajas oluliselt ei kaotanud, kuna trassi pealt hoidsime kokku, teeremonte kah polnud,,, peale laekumist tuttavasse apartomentosse, ratastega matka Nulesi linna, apelsini raksus käimist ja kamade tuunimist ei toimunud esimesed 2 päeva midagi olulist,... alles täna saime veepeale, poisid: john-neeme-pablo 11.0 purjedega said ikka sõita paar tundi korralikult, tuul oli 6-7ms SE-S onshore, aga mul 7,5 ja 105L slallikas ei õnnestunud ühtegi glissitriipu teha, ilmne talvine ülekaal, millega tuleb veel vaeva näha, homseks lubab paremat tuult, siis ehk saan ka lendu,... muidu elame kenasti, söök-jook odavam kui kodus. Klubis rahvas endiselt söbralik külaliste vastu vaid Pati on vahepeal kaela ära nikastanud, penskarite värk.
Nimi: johannes
Kuupäev: 14.03.2010
windsurf  vali
Tori laht, N-NW 6-10ms, -4C, päike, lumeolud on muutunud juba ideaalilähedasteks, vahel tekib pehmetel kohtadel pidurdust ja see häirib trapetsiga sõitmist, peaks ikka ka need suusad alt määrima, john saab nr 7 ja 6,0 purjega enamvähem sõitu teha, mul on nr6 ja 5,5, kehva veoga ja suuskade all on pidevalt selline hääl nagu kraabiksid suusad küüntega jääd, aga käime ka Nasval ära, pole merd mööda lauaga käinud, nüüd siis purjega vähemasti see tehtud. tagasi Nasval tulles hakkab tuul trikitama ja pean iga 100m tagant nats jalutama, nädala pärast peaks hakkama lõunasse sõitma, siin aga täis talv kestmas.
Nimi: johannes
Kuupäev: 10.03.2010
windsurf  vali
Tori laht, SW-W 6-9ms.päike -2C, aga lumi juba vaikselt sulab, sõidan hea tunni 6,0 purjega, eelmise korra 2 kihiline lumi on kokku külmanud ja tingimused on täitsa ok, tugevam tuul on teise jõeotsa juures, kuigi suund Nasvale sõiduks oli täna ideaalne, ei saa ma loodenurgast edasi, sest seal on päris vaikne. enamus ajast sai ka trapetsiga sõita ning tugevama tuule alas tulid ka dsaibid välja.
Nimi: johannes
Kuupäev: 03.03.2010
windsurf  vali
Tori laht, W 5-8ms, -5C, kelk nr7 ja puri 6,0. merel 20-30cm lund, mis pealt koorikuga külmanud ja kui pidevalt liikumises olla, siis imekombel kannab see 2-3cm koorik ka peal, paaril korral vajusin ka kelguga läbi, aga 99% osas olin ikka sõidus ning seepärast tegin ka täna enamus suunavahetusi korraliku dsaibiga, jalaga võis pea igal pool läbi astuda ja lume all siis 10-15 cm vett, sest läänetuul tõstab merd. kui nüüd läheb sulaks, siis on kelgusõiduga jokk, selles paksus massis enam liikuma ei pääse, aga ehk annab nats külma öösiti veel. tänane ainuõige jalatsi valik oli kummik, aga villast sokki ei viitsinud panna ja tunniga olid varbad külmad ka. lõpus külmas ka sõidu ajal paar sõrme, mis reanimeerimise ajal põrguvalu mulle sisse üritasid ajada, jahutasin siis neid pisut lumes. ise sõidu ajal tapvat külma ei tundnud, natsa oli. ehk järeldus- vale kindaga nalja ei tehta!!!

Esimene  «  23  24  [ 25 ]  26  27     kokku: 134 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast