Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Raino
Kuupäev: 22.08.2010
  vali
Teisepool kaldal oli tätsa prooo.Egas minagi hommikul mõtlesin mida ültse teha kuhu minna (sest ei olnud soovi väikse tuule pärast tõmmelda) õnneks on meil sõber Marek kes viis mind asjaga kurssi ning suundusmegi koos Varjega ühe paiku Nasvale.Valisin kahe kalda vahel (käisin mõlemal pool vaatamas ),sai tehtud õige otsus paremal pool jõge on lustlikum. Sõitsin terve päeva 5,8 ja 96 lauaga ja hoo sai sisse küll, Marek-poiss kasutas 4,7 purje no natsa väheks jäi tallle kuid se on ta lemmik puri ja seda peab austama :) .Varje sai täna mõlemad jalad aasa see siis surfas glissis. Kohal olid Urve koos sõbraga Aalo kes ei kasuta trapetsit (aga peaks) muideks tõmbasin korra ta laua käima jube kegelt läks.
Nimi: johannes
Kuupäev: 22.08.2010
windsurf  vali
Pirita, balti karikas+eestikad, 2päeva ootame asjata tuult, tuuletu prognoos reedeks peab paika, laupäevane 6-7ms kaob aga kuhugi pilvede alla, tuul tuleb alles pühapäeval ja päris raju formula jaoks -16ms ja suur laine läänest, , john teeb pedasse sisseastumise katseid, aasta läbi ootad korralikku tuulega võistlust ja säh siis... olen merekohtunik ja panen raja, naised merel + tiit jäävad merehaigeks, mul läheb sellest jamast kõht hoopis tühjaks, vesi on näotult külm 9-12C, kodus samal ajal +20C... neeme on aastaga ikka sammu edasi teinud ja pole enam stopptuli, henrile oli see liiga raske katsumus ja tristan sattus hoopis mingi mürgitusega haiglasse... kolme sellist päeva poleks võistlejad ilmselt vastu pidanud, õigemini oleks ellujääjad olnudki võidumehed, aga asjad juhtuvad selleks et nad peavad juhtuma... panen siia lauakaalumise pildikesi ja sealt ise lehitse edasi, http...2010BalticCupESTFormula#
johni laud oli +100g kõige raskem uutest gaastratest, aga ehk on ka selle võrra vastupidavam läbivajumise osas.
Nimi: Anneli
Kuupäev: 21.08.2010
windsurf  vali
Läksin heauskselt windguru eilse prognoosi õnge, mis lubas tänaseks keskpäevast alates tormituult. Ajasin siis õppur Anne kohe 9st Nasvale kohale, et jõuaks koolituse enne maru ära teha. Tegelikkuses asi kahjuks nii änksaks ei läinud, vähemalt mitte esialgu. Väike Hardi sai ka kenasti hakkama. Puhus vaheldumisi kord W, kord SW ja vaheldumisi tugevnes- vaikis. Karme pagisid tuli ka sisse ja see ennustas nagu peatset kolli saabumist, taevaserv oli ka tumetume. Aga ei midagi, pigem tavaline tugevam tuul. Kella 14st umbes kui ühiskondlikud kohustused täidetud, võtsin ikkagi oma 5,5 purje ja suure laua (117) ning läksin olukorda üle vaatama. See hetk tulid just Raino ja Varje ning Külle läks ka 7se purjega vette. Natuke aega tiksusin aga siis äkki hakkas puhuma ja vägagi (sw). Poolteist tundi kindlasti sai superhead sõitu, laine kergitas ka üles. Olin üsnagi ülepurjestatud (emhi näitab, et pagid sel ajal 14 ms kanti). Kusjuures kalda all ei olnud sellest tuulest erilist märki ja kui Raino 6,8ga esimese triibu tegi, tuli imestunult tagasi, et nii palju merel tuult. Varje sõitis ka juba täitsa nagu päris. Janis oli ka pikalt vee peal kord formula, siis väikese lauaga. Üks hetk vahetasime Rainoga mõlemad oma lauad väiksemaks, Külle rigas väiksema purje ja muidugi siis tekkis taas tuulepaus. Ise nikerdasin natuke veel aga varsti hakkasin asju kokku korjama. Kuni minul pakkimine pooleli, ilmus Marek, kes teatas, et kindel on et varsti hakkab kõvasti puhuma ja tema igal juhul põrutab 4,7 purjega merele. Kui ma mõne tunni pärast Nasvalt korraks läbi põikasin, oli tema ennustus igati õigustatud, sest meri oli jäneseid täis ja Marek muudkui kihutas nönda, et vahujutt taga. Vot selline värk, peaaegu terve päev sai siis mere ääres oldud. Hakkab tasapisi jahedamaks minema, õhtune saun läks asja ette. Homme peaks ka sõita saama.
Nimi: Raino
Kuupäev: 21.08.2010
  vali
mis seal ikka Anneli on kõik ilusasti kirja pannud ja nii oligi :)
Nimi: veiko
Kuupäev: 21.08.2010
windsurf  vali
Kuna eilne tuule prognoos oli selline nagu ta oli sai sõrve sõidetud, kus oli teada, et on tuul.
Ja seda seal tõesti oli. Purilaudureid oli ilmelgelt vähemuses kuid sellegi poolet on sõrve jällegi vetikate poolest puhtam paik. Sellist lohede paraadi ei ole veel sõrves näinudki ja autosidki oli nii võrd palju, et lähim vaba koht oli alles majaka all. Mõned tunnid vees ja peale 56-ndat ebaõnnestunud jibe-i pidin tunnistama jällegi, et tuulel on rohkem jõudu kui minul.
Kella 8 paiku nasvalt läbi sõites oli sinnagi tuul jõudnud ning kuna ei olnudki nii väsinud kui arvata võis sai enne koju minemist veel tunnike karjääris jibe harjutatud. Üllatuseks tulid isegi mõned rahuldavalt välja. Õhut hämaruses sai asjad kokku pakidud ja päevaga rahule jääda.

Vaata pilti

Esimene  «  6  7  [ 8 ]  9  10  »  Viimane     kokku: 134 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast