Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: johannes
Kuupäev: 29.12.2011
windsurf  vali
Nasva, SW 15-20ms,+6C, vesi kõrge, pool meie slippi vee all, lähen jälle hotellipoolt,täna panin kodus juba kalipso selga, rannas tõmbasin veel kindad kätte aga teipisin nats tugevalt, enne teipimist peaks käed täis pumpama, siis on käsivars jämedam, muidu surevad käed sõidu ajal,... puri 4,2 on täitsa ok, kuigi pagidega läheb mega lennuks ja kuna käed on paksud, siis rebib paar korda taglase käest. plartsatades ise peaees vette õnnestub suuremal kogusel veel kapuutsi alla pääseda ja on nugakülm, pole sellist peavalu enne tundnud. kui oleks ilma kalipsota, siis ilmselt jääks süda laksust seisma... veel triibutavad Alan ja Vahur... tagasisõidul on tuul nii vali, et rebib mul laua katuselt (ei tea mis valemiga, kehva koormategemine) ja nüüd tuleb jälle nats meisterdada. õhtul on veel hooaja lõpetamine...
Nimi: johannes
Kuupäev: 26.12.2011
windsurf  vali
Nasva, täna jälle tubli+7, W 13-20ms, läheme Johniga kella 1 ajal peale, Marekil juba 1 sett tehtud, tuul on ebaühtlane, nagu ikka Westiga, väike karlson põriseb meeletult, nagu tahaks lendu minna, Sass räägib, et kogu sisu põlenud suure itsiga ära, nüüd vabakäigul ja ei saa keegi ligi ka, sätime auto just nii, et kui labad lendu peaks minema, siis saame kindlapeale laksu, ... nii, surfist ka, pikemat aega püsinud + ei lase kuidagi talveunne suikuda, täna 85 lauad ja mul 4,7 ja John 4,2, Johnile jääb väheks, aga ta ikka saab minust kauem sõita, mul läheb kogu riietumise peale ikka oma 15 min. panen täna surfisussidesse oma hispaaniast toodud surfisokid ja päris mönus oli, kordagi ei hakanud külm, kuigi väike veevahetus ikka oli. üle mitme aasta saab jälle ka kollaste kinnastega minna, aga kuna paneme mingi vana teibiga kinnitused, siis mul tuleb mingil rapsimisel vahe sisse ja kohe külma täis, väga hull ei olnud aga pikalt siis enam ei kannatanud ka. et kuna ilmaeided lubavad jätkuvat tuult ja sooja, siis homme jälle.

Vaata pilti
Nimi: johannes
Kuupäev: 03.12.2011
windsurf  vali
Nasva, pikka aega on +6-8 hoidnud aga täna vaid +5C, SW-S, äi poleks täna mitte vette läind aga Neeme sai närvi sisse ajada ja ikka päike ka nats meelitas koos hea prognoosiga (surfi ajal juba sadas), lõunatuulega on sellisel külmal ajal just ok sõita, vesi on kõrge ja +5 ning tuult kai otsas 8-12ms, puri 5,8 ja 85 on päris ok, minema saab väikese uimega kohe paari meetri pealt ja just piki kallast sõita ja teises ääres kah jalad põhja, kuna vesi on kõrge, siis Neeme paneb metsa pool madalikku ja saab paar kivi. mul tuleb esimese tsaibi peal sissekukkumisel pastla kinnitus lahti ja saan ettekujutuse vee tegelikust temperatuurist, kuigi käin peale igat paari triipu kaldal varbaid soojendamas, aga äi enam vanad jalad soojaks läe enne kui saunas. oli täitsa ok, detsembris sai viimati surfata 2007 kui oli viimane vanaaasta surfipäev 28dets. ja siis oli ka +5C.
Nimi: johannes
Kuupäev: 27.11.2011
windsurf  vali
ainan soojemaks läheb, täna oli kella 7 ajal +8C vesi +6, ja ma sain isegi pooli päiva rahulikult nina nokkida, aga siis jäi vihm järele ja mötlesin, et murran antud lubadust -mitte enam sel aastal vette ronida. Neeme jätab tänase vahele, aga Vahur oli juba Nasval ja 4,0 purjeks, mul väikseim mudel 4,7 ja arvestades, et tuul nii 16-22ms (kell 2 oli 17,8-23ms) siis midagi head sellest sõidust ilmselt ei tule, aga energiat ajas üle ääre ja läksin ikka peale 4,7 ja 85. vesi on kõrge, peaaegu vastu jahisadama kaid ja saaks kohe kimades minema panna, aga mitte ei õnnestu, sest 2majavahelt tulevad pagid on rajud, saan siis kuidagi merele, hirmus kangutamine on, surub vööri vastu tuult ja selili, isegi suurelt kiiruselt on pagi nii rets, et tõmbab üle vastasparda, merelt tagasi saamine ka paras trikitamine, tegu, et lauale saada, kuidagi õnnestub ikka kaldale saada, peale pausi proovin veel korra, aga tuul ilmselt tõusnud, ei saa enam minemagi ja purjest hakkab kahju, lõpetan selle 2triibu päeva kokkuvõttega, et kodus oleks veelgu hullem grillida olnud, nüüd rahu majas. aga kui selline soojus ja head tuuled kestavad, siis peab ikka veel sel aastal märjaks tegema.
Nimi: Henry
Kuupäev: 13.11.2011
windsurf  vali
Isadepäeva soojätkamisvahendite jahutamine Nasval. Ujutasime formulaid Mr Neemega. Minul 11,0 Z0S- ja prillisõprade ühingu liikmel ;) 11,0 vana Z2S-. Tavaliselt kangutan mina selle vana Z2 ja olen veits aeglasem. Seekord oli mingi anomaalia, mis isegi praegu mõttepause tekitab, et kuidas Neeme igatpidi kiirem oli. Nii alla kui üles. Sättisin träkki ja ikka ei saa liikuma. Tegime pikad otsad, Abruka suunas ja tagasi, niikaua kui tuul hakkas üle mugavuspiiri tõusma , ronisime maha. Istusin veel loksuval laual ja vaatasin kokkuvõtvalt merele. Tore aasta on olnud ja võistelda on saanud piisavalt , õnne on olnud , sest mul on ju alati valida 11.0 ja 11.0 purje vahel. Tahaks paremini sõita. Äkki peaks ennast talvel jõusaalis autoriteediks pumpama.
Tuult ja tervist !

Vaata pilti

[ 1 ]  2  3  4  5  »  Viimane     kokku: 115 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast