Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Anneli
Kuupäev: 19.10.2011
windsurf  vali
Nii, mis eile tegemata jäi, see tuli täna ära teha. Taas Nasval siis, seekord hotelli pool. Tuul edelast ja kohale jõudes tundus, et ehk isegi peab 3,7 võtma. Siiski sai Kuldari soovitusel 4,2 rigatud ja õige tegu (+ laud 76L). Peale minnes oli see ehk õige natuke palju, veidi aja pärast igati paras ja vist umbes kolmveerand tundi hiljem juba hakkas väheks jääma. Tuul (SW) nimelt tahtis pausi pidada ja jäi mõneks ajaks väga vaikseks, ei tea, kas oli väike nurgakeeramine või lihtsalt kogus hoogu õhtuseks madistamiseks. Siis tulin ka välja juba, kuna järeltulija oli täna rahutu meil ja tundus õigem koju rutata kui jääda veel tuult ootama-passima. Vahepeal tuli ka vihma, mis tahtis silmad peast peksta. Vesi alguses võttis sõrmed kangeks, nii külm tundus aga harjus ära. Purje kohta saab ainult head öelda, töötas sama hästi kui 3,7, tundus käes väga mugav ja stabiilne. Proovisin ka jibe, kõrkjate pool ehk siis vasakul halsil tulid nagu paremini välja, paremal halsil sain vist ainult ühe kirja. Üldiselt jäin rahule, sõidutunne jäi päris hea. Vahur sõitis 4,7ga.
Nimi: johannes
Kuupäev: 18.10.2011
windsurf  vali
nasva, S 7-9ms, lähen poole 4 ajal ja satun just tuule keeramise ajale, väga auklik ja pagiline, saan ikka 6vapori ja 125 lauaga oma isu täis, aga võinuks ka vabalt 7,5 võtta kohe,... kui välja tulen, siis just tõstab ja hakkab vett üle kai viskama, ehk saabus see, mille järgi sai tegelt tuldud täna. 7 jal puhub juba 13-14ms.
Nimi: Anneli
Kuupäev: 18.10.2011
windsurf  vali
Samuti kui Johannes kirjutab, prognoos lubas kena sõiduilma ja mul oli hammas verel, et saaks oma uue 4,2 purje ka ära proovida. Koos väikese lauaga muidugi. Jõudsime koos juuniori ja Kuldariga kella 3 paiku kohale. Pilt oli aga nii niru, et kas üldse mõtet kamasid autost välja võttagi. Sai siiski 4,2 rigatud, et siis tuult ootama jääda. Jõudsid kohale ka Vahur ja Johannes. Teha pole midagi, mõtlesin, et kui tuldud juba, siis tuleb end siiski vette ajada. Klubi varustusest laenasin 5,9 purje ja võtsin välja ka oma suure laua (117). Laiskus on ikka nii suur, sugugi ei taha enam suuremate asjadega sõita. Mõned triibud tuli end glissi meelitada, siis juba hakkas tõstma ja peagi oli see puri mulle suur. Selleks ajaks oli aga kell juba nii palju saanud, et laps nõudis oma ja ronisin välja. Kahjuks siis seekord põhiline aeg kulus rigamise, mitte sõitmise peale. Vahur pakkis juba enne asjad ja läks minema, Johannes aga kihutas kenasti meie lahkudes.
Nimi: johannes
Kuupäev: 16.10.2011
windsurf  vali
Üüdibe, SW-W 8-11ms, sügis käes, teist korda sel aastal Üüdibel krätsin uime, slallikas 125+7,5gtx, kohati paras ja 20% ulatuses palju, aga külmaga ei viitsi teist purje ka rigama hakata, Vahur sõidab 6-sega. Neeme 7,0 ja Henri 7,5, aga algul proovisid ruut suurematega isegi. lohemehi on päris palju (sellest teisest klubist ikka). kuigi vesi on oma 20cm kõrgem eelmisest korrast, saan ikka mingi kivi otsa uime lõhkuda, jama koht, õhk on külm ja ilma kinnasteta saan vaid 4 otsa teha, siis peab käsi taguma. täitsa sügis.
Nimi: Anneli
Kuupäev: 07.10.2011
windsurf  vali
taas Nasval. Kõik umbes sama kui eile. Tuul veidi läänepoolne edel. Ja kraadikese võrra kangem kui eile, ehk keskmist 13-14 ms ja tipud 18. Seda oli ka tunda. Kui mina kohale jõudsin, siis Meelis ja Vahur tulid just maha purjesid väiksemaks vahetama ja rigasid 4sed. Ma olin ka juba enne valmis mõelnud, et ikka 3,7 läheb käiku taas. Esialgu väga agressiivselt alt peale ei tõmmanud aga paari esimese triibu järel tulin kaldale ja tõmbasin veel. Siis läks mõnusaks. Täna julgesin kõrkjate pool otsas dzaibe ka proovida, eile ei tahtnud kohe esimese hooga varustust lammutama hakata. Paar korda tuli välja ka, kuigi suht konarlikult aga siiski. Laud ikka 76L. Täna oli vesi oluliselt külmem ja õhk ka tundus selline karge, võttis mind hiljem köhima. Vist sai umbes poolteist tundi vee peal oldud, mulle heaks elamuseks ja trenniks täiesti piisas. Mõnus on olla raju tuulega merel ja tunda end suht mugavalt. Ilmateade lubas, et pidi nüüd külmaks minema, ei tea, kas saab ikka see aasta veel vee peale. Tahaks 4,2 purje ka ära proovida.

1  2  [ 3 ]  4  5  »  Viimane     kokku: 115 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast