Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: johannes
Kuupäev: 03.03.2011
windsurf  vali
Nasva, W, 5-7ms, 0C, jõuan just DN-i MM-i päeva lõpusõiduks kohale, jään stardiga hiljaks, aga hakkan peale 6,0 rigamist oma pooljää ehk torukelguga merele liikuma, ikka nasvalt hotelli juurest, merel nii 200m eemal on jääpeal näha mitukümmend autot, pean ikka oma 3 km merepoole sõitma hea jää otsingul, see härmatisega jää kalda ääres on üsna ebatasane, üle mitme külmunud prao ja lõpuks ka üle 60-70cm laiuse lahtise koha, NDid juba tulevad merelt, neile on tehtud väike üleminekukoht aga mina saan ka hüpates üle ja siis veel 200m ja ongi lõputu jääkõrb, klaas nii kaugele kui silm ulatab, siin on juba ka läänekas ühtlane ja saan ikka päris head spiidi lasta, mitte midagi extreemset, sest toruga ikka suurt kiirust pole julge lasta, peab ikka täisuisuga tulema. teen oma poole tunnikest ja tulen viimasena merepoolet üle prao tagasi, poolekad aitavad mind üle, see vahe ikka nats nagu laieneks, kuigi terve riialaht on kinni, aga ilmselt meres veetase tõuseb, tagasi saan ilusti ühe halsiga ja paakstaagis lausa kaldale üle pudruste kohtade. oleks lõunalaager juba seljataga, siis võiks kohe spiidivõistluse teha, olud on supper, aga ei hakka kondilõhkumisega vist riskima, või minetea? a, see MM saigi täna läbi, nägin 2-te risukssõidetud DNi ka ja mingid asjapulgad olid otsustanud, et liiga kiire jää ja palju tuult, teeb asja ohtlikuks ning homme olnuks viimane päev, mis nüüd jääb ära.
Nimi: johannes
Kuupäev: 27.02.2011
windsurf  vali
ES 4-6ms, päike, -6C, superformula ilm, saan ühe halsiga Nasvale, kai otsast on jäärüsi paistmas ja mulje nagu ei pääseks üle kiviaia on petlik, teiselpool rüsi algab suurte jääkristallidega kaetud jääväli, EM jääpurjekatele oli viidud nii kaugele, et mul polnud aega üle Abruka otsa minna, trapetsit kah polnud. imetlesin siis meie naabrite ilmatupirakat tuulikut, mis pidavat hästi raha jahvatama hakkama. tagasitulles oli loodenurgas tuul nii lahja, et käed väsisid ära, üle nurga jälle puhus ja pareminigi kui suurel merel. vedasin veel ühe kalamehe oma sleppis Loode alla. aga seal kus jääpurjekad sõitsid, pidavat olema päris klaas, õigem on Nasvalt kohe jääkelguga peale minna. homme!
https://picasaweb.google.com/Johkaj/Jaasurf2011#
Nimi: johannes
Kuupäev: 23.02.2011
windsurf  vali
Kuressaare, juba 3-s nädal läheb kõva miinusega, termokas näitab hommikuti -23 selge ilm, päeval -10, jää peaks olema megapaks, aga paar nädalat tagasi lõi ümber abruka tuulega jää puruks vastuvõtutoodrini, nii et sealt üleminekuga silmad lahti, saabuva tuulega nädalavahetusel võib sama juhtuda.
Nimi: Henry
Kuupäev: 13.02.2011
windsurf  vali
KG Terviserada, tuul 5,1 m/s kirdest, õhk:-10 Super Formula ilm kui suvi oleks, aga oleks tädil munad oleks onu onju. Lõikasin hommiku soolapekki Veerbalu leiva peale ja tahtmatult tuli meelde kevadine Roomassaare NP cup, kus talveunes formulamehed kevadisi triipe tegid ja oma „hülgekehad“ päikse kätte tõid – vot minul on nüüd samasugune () sulgudekujuline keha õlgadest kannikateni. Selles sisemises võitluses võitis tahe seeaasta veel suuska proovida. Pole mingi 14 aastat suusatanud, viimane sõit sai vist tehtud 97-dal aastal tehnikumis tõrvatud vineersuuskadega ja selleks et kehalises mingi number kätte saada. Proovisin alguses kodus lahtilükatud teepeal aga panin käna maha kui suusk mingi mullakamara taha kinni jäi. Imestama pani kui vastupidavad on need murdmaa kepid, toetasin ikka 85 kg peale ja ei andnud järgi kuidagi. Siis proovisin veel korra põllapeal ja asi tundus lootusetu, sest vajusin läbi lume ja seepeale sai autu sooja pandud ,et terviseraja retk ette võtta.
Terviserajal olid mingid võistlused, naised sõitsid ja meeste sõit pidi kell 3 hakkama, võtsin autost suusad ja tegi näo et käin siin iga päev sõitmas ja ei lasknud ennast ümbritsevast häirida. Olen alati ennest vabastiili meheks pidanud. Esimesi pääsukesi lumele joonistades sai testitud jälle nende suusakeppide vastupidavis ja need ei lasknud mul ninali kukkuda ! (Deiks , kui sa seda praegu loed, siis kaadteemmutterbumser- võta need klassika suusad need on paremad :D, tuleb meelde?) Mu venna käest saadud klassika suuskadele on miskik kakat pidamiseks alla pandud ja see ei lasknud mul vabalt liuelda. Kukkusin siis rajal klssikalist sahmama ja aretasin miskit kraatsilist sammu, kui Lepamets minust (ja veel miskid naised ja lapsed) nagu kvartalipostist mööda sahmasid. Nii - http://www.youtub...a6Jpcy2GZ1Q Lepa poetas veel suunurgast – JÕUDU, aga see kostis nii nagu keegi kukuks kaljuotsast alla ja heli kaugeneb jõõõõõõuuuuduuuuuu ! Huvitav on see ,et Roomassaare poolses rajalõigus libises suusk kohe poole paremini, jõudsin vabalt kepid jälle ette , lähteasendisse, tuua enne kui hoog rauges. „Närvi“ ajas et keegi abivalmis oli rajal iga tõusu kõrvale mingid piirded tõmmanud ,et ei saaks tõusu kõrvalt sõita. Kokkuvõttes, sõrkisin suuskadega 2 ringi, 4 km; max kiirus 25,6 km/h; keskmine kiirus 9 km/h; ja liikumise aeg 27min. Naljakas on see et tegelikkuses oleksin nagu poolteist tundi sõitnud, imelik ajataju :D
Kodus arvas Annela ka (kui küsisin) ,et olen juba kõhnemaks jäänud. Millepeale lubasin endale kohe 2 õlli ja pool pakki krõpse nii aperatiiviks enne sööki J Olge tublid ja Tuult !

Vaata pilti
Nimi: johannes
Kuupäev: 12.02.2011
windsurf  vali
tori, N-NE, -4C, nädala jooksul on laht läikinud nagu korralik kiilaspea, mis tänaseks on tuisuga lumevaalusid täis ja jääd veel 1/3 ulatuses paistmas, ehk jääkelguga ei saa miskit ette võtta. seega läbiproovitud salmonikelk. kuigi kodused tööd olid veel pooleli, ajas ergo mind ikka merele ja tegin ka õieti, sest ergo saabudes tund aega hiljem juba oli sloss, või siis tulnuks suuremat purje kasutada, sõitsin 6,0-ga, mille iga hakkab ilmselt täis saama, sest kile praguneb ja käriseb iga korraga. filosofeerisime siis teemal, et miks on ülejäänud purjemeestel kodus parem kui merel, aga sisu ma parem kirja ei pane...

Esimene  «  19  20  21  [ 22 ]  23     kokku: 115 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast