Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Raino
Kuupäev: 25.05.2011
  vali
Püünsi. Sutsu pärast nelja vette, alguses 7,6 sai jibe laotud ja pärast ka natsa 5,8 lõbutsetud. Midagi hakkas meenuma, 2 duk jibi 5,8-aga pisut purje keerutust.
Nimi: johannes
Kuupäev: 23.05.2011
windsurf  vali
Nasva, SW 6-9ms, kalipso 4/3 ja suvesussid.... esmalt proovin rekkamehe 6,0 naishi purjega ja 103 laud, sest meri tundub päris ok, aga enne vetteminekut näen, et 2 kutti aeg ajalt ikka tiksuvad ka, nii ka mina edasi-tagasi piletiga ja siis jälle vana äraproovitud 125+7,5 alla ja läheb lennuks, tunni saan kimada ja siis tõstab juba päris spiidiks ning otsustan päeva lõpetada... ja nasval käib teede ehitus täiega, sain vaevalt teesulust läbi, see-eest oli rannas nagu asustamata saarel- ei mingit liiklust. see jama pidavat terve nädala kestma. tuleb üle silla liikuda.
Nimi: johannes
Kuupäev: 22.05.2011
windsurf  vali
Roomassaare, formula eestikate esimene etapp toimunud, eilne päev oli liigagi super SW 5-8ms, päike ja soe vesi, et tänaseks üldse tuult jätta ehk pool päeva SW 3-4ms ja üks ebaõnnestunud katse ning pärastlõunat SE 1-2ms, esimene etapp oli meie klubi sõitjatele veel üsna paigast ära ja esmamuljel ei realiseerinud keegi oma parimat, ilmselt oli tahtmine liiga suur ja nii läksid esikolmiku kohad mandrimeestele ... http://purjelaualiit.ee/2914

Vaata pilti
Nimi: Henry
Kuupäev: 22.05.2011
windsurf  vali
EMV Roomasaatre etapp, võistluste eelõhtul oli närv ikka püsti, sest meeles oli NP Pirita etapp mis käis mulle ikka jõhkralt üle jõu. Niisiis seekord väristasin jalga ja panin ennast B-liigasse ,et aega jõuda. Muidugi üllatuseks mulle oli B liigas ainult 4 võistlejat, kõik pätakad ja neiud-tüdrukud ennast seekord ka A-se reganud ja see ei mõjunud enesekindlusele eriti turgutavalt :) Plaanisin teha oma sõitu ja mitte vastaste järgi väga emotsionaalseks muutuda. Ühegi stardiga ma rahule ei jäänud, tuul oli tugevapoolne ja sp plaanisin natuke altpoolt mugavas külgtuules hooga alt tulla. Jee jee saab ta küll nii, kui enamus su mõnusalt ära katab ja siis jäin sinna liinile mõnusalt tiksuma ja nii 4 korda järjest. Oma lollus, mis muud. Loodan et Boss (johannes) vaatas nendel hetkedel vastu tuult ülemisse märki ja ei märganud mind seal klubi marki määrimas ;) Esimeses sõidus tegin tugeva ülekrüssu, minust allpool sõitis veel rahvast ja tundsin rõõmu ,et mul nurk parem , ei teagi mida ma mõtlesin kui teised allpool pautisid ja ma lasin veel edasi üless. Eriti nõrk koht on mul manöövrid, vähemalt igas sõidus pudistasin purje vähemalt paar korda vette ja sinna see aeg läks. Ilusale päevale tõmbas varju peale muidugi masti purunemine ! Seda eelmist jutuosa kribasin ka juba krampis lõuaga, sest teadsin ette juba mida siia lõppu lisan :) See 5 poolik mast 4 aasta jooksul, kui teised mastipurunemised olid nagu oodata, siis selle masti aeg polnud kindlasti veel käes. Oks on kurgus ka sp ,et see vai oli Mr Neeme nö backup mast ja nüüd on tal minek Leetu võistlustele ilma selleta. Ükski heategu ei jää karistuseta tundub. Praegu mõte uitab siia ja sinna aga pidama jääb ikka ühele kohale – Formula on edukate ja firmajuhtide , ning tippsportlaste ala, ja nende kellel oma surfipoe ukse võti on. Kindlsti ei kuulu mina nende hulka.
Nimi: Henry
Kuupäev: 15.05.2011
windsurf  vali
Nasva, mr Neem ja Miina sepikutega, eelmine pühapäev jäi tuulevaikuses Neeme vana penolaud testimata, siis täna tuulepuuduse üle viriseda ei sobi  Põrutas kirdest 6-8 m/s-i ja pugitas ka. Imelik on ,et kirdetuulega on mul koduõues täitsa vaikus, vahin ja vahin roomassaare EMHI andmeid ja kuidagi ei tahtnud uskuda seda väga optimistliku 7m/s tuult. Laud siis Vapor ,uib DebR20 ja purjeks valisin seekord 11m2 ;). Emotsioon lauast on täitsa olemas, meeldib kuidas see kohe käima tõuseb ja pehmelt üle laine ronib. Nurka ei saanud eriti, niikui pressima hakkasin paremaga siis sain laua spinni ja spinni, midagi oli väga valesti. Tõstsin poomi, läks paremaks, tõmbasin aasasi lühemaks, läks paremaks, aga mitte nii et rahule võiks jääda. Punnisin ja punnisin lõpuks märkasin et träkk on ette vajunud, jeberii kuidas see märkamata jäi. Kaldale ja tagasi. No siis hetkeks tundus nagu parem ja siis hakkas järgmine üllatus. Puri ebastabiilne surus eest ja tagant ning sõita sai ainult alla. Ja üllatus oli see ,et puri katli, tagant outhauli kinnituse juurest vertikaalne 15 cm pragu, all väikses kolmnurgakujulises aknas U tähe kujuline auk sees, oli seda nüüd vaja. Laupäeval veel eestikad tulekul. Mõtlesin ,et paneksmingi paiga peale ja ömbelks läbi. Kuulsingi ,et see pidi praegu popp teema olema ,et purje top näiteks ringi õmmelda. Tundub et purjedega on nagu autodega juba, ostad uue auto ja viid selle tuunimisse, kus kõik laiali kisutakse ja custom made vastavalt kliendi soovidele tehakse. Ju varsti on Maheda meestel Z klepsu kõrval uus N kleps. Tuult !

Esimene  «  16  17  [ 18 ]  19  20  »  Viimane     kokku: 115 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast